• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po jaké době lze zjistit, že jsem těhotna?

17. října 2016 
Ahoj holky...jsem tu nová... :sunglasses:
23. říj 2007 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes jsem 17 den od ovu po jaké době by byl test pozitivní?a meškám 4 dny v sobotu jsem to měla dostat a nic
24. říj 2007 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
martina.bebe. když si uděláš test, už by se ti tam měly ukázat 2 čárky.. :grinning:
24. říj 2007 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
test je zatím negativní
24. říj 2007 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
je teda možný že bude ještě pozitivní?
24. říj 2007 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zkuse ještě chvíli vydržet, ale už by se to 4 dny po vynechání mělo ukázat. Pokud nedorazí mrcha a test bude negativní, raději si zajdi k doktorovi.
24. říj 2007 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
u doktora jsem byla v pondělí tak mi řekl že je to brzy že by to nepoznal ani z krve tak musím ještě vydržet beru duphaston na srovnání cyklu minulý v poho a ted jsem to nedostala
24. říj 2007 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to budeš muset čekat, vím, že to není nic příjemného, ale pak se dozvíš a třeba budeš těhu.. :grinning:
24. říj 2007 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
to čekání je hrozný mám přijít za 14 dnu na ultrazvuk akdybych bla těhu tak by prej byl už vidět gestační váček :wink:
24. říj 2007 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
martino.bebe v mém CARu mi řekli testovat až 21 den od inseminace. Jestli jsi 17tý den, je to ještě brzy...a to čekání je příšerný! Já jsem 14tý den od IUI a taky nic, ani // ani mrcha. Taky musím vyčkat ještě týden a pak mě teprve vezmou na krev :unamused:
24. říj 2007 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
chiwule-teda myslím že to je 17 ale muže to být i mín prostě musím čekat moc ti přeju// :wink:
24. říj 2007 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak pak se řid tím že test se má dělat hned den po vynechání ms :frowning2: je to blbost mela jsem to dostat v sobotu a testy jsou negativní tak je opravdu vidět že je to konina dělat test hnedka :frowning2:
24. říj 2007 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
martino.bebe, taky si myslim, ze je to blbost delat test hnedka. jsme nadopovany hormonama takze telo se chova naprosto nestandardne :unamused:
24. říj 2007 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
martino.bebe ja jsem mela // az cca 10po vynechani MS ptz jsem proste mela plodne dny pozdeji nez normalne byvaji...takze vydrz par dni a testik zopakuj ju ja vim cekani je hrozne ale nic ti jineho nezbyde :unamused: ono je take mozne ze ms neprisla diky tomu duphastonu ale snad je to jen tak jak ty si sama prejes ... :wink:
24. říj 2007 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
denousku, nemas zkusenosti s utrogestanem? Ten beru ja, taky oddaluje nastup MS a pomaha uhnizdeni...
24. říj 2007 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už jsem to dostala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. říj 2007 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky se přidám do diskuze. Poslední MS jsem měla 14.9.2007. Od té doby nic. Dělala jsem si dva těhu testy. První den po vynechání, druhý týden po vynechání a oba byly negativní. Teď už meškám 13 dní a MS stále nikde. Vůbec nevím, co si mám o tom myslet. Asi mi nezbude nic jiného než si udělat ještě jeden test a pokud i po dvou týdnech meškání bude negativní, tak budu asi muset naklusat k doktorce na vyvolávačku. Nikdy se mi nic takového nestalo a v posledních dnech na to pořád myslím.
25. říj 2007 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky se přidávám. Meškám 2 dny, tak jsem si dělala test hned 1.den a vyšel negativní.Menses nikde, jenom občas výtok, bolesti v podbřišku.Kolik dnů po vynechání se 100% ukážou //?
20. lis 2007 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!
Chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s neplánovaným otehotnením pri "prerušovvanej súloži"..
Zaujíma ma to, lebo tento mesiac sme to riskli takýmto spôsobom iba raz, a cca týždeň po tom som sa začala cítiť dosť unavená(u mňa neobvyklé)+ je mi stále každý deň nejak tak divne od žalúdka..
Dnes mám dostať MS, mám to vždy na deň presne - dnes ešte nič, ani náznak.. :confused:
21. lis 2007 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
aliva: no, tak teoreticky by to těhu mohlo být :wink:
21. lis 2007 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ďakujem :sweat_smile: Nejdem zatial robiť paniku, dnes sa ešte uvidí...a potom to začnem riešiť - test a tak.
Ale bola by to teda dosť veľká náhoda. Aj keď mn by to teda vôôôbec nevadilo :wink:
21. lis 2007 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, mam od vcera od lekarky diagnostikovane tehotenstvi, jsem v 6tt, hcg v pohode, na testu carka jeste trochu slabsi, na sonu videt uhnizdene vajicko, ale zatim ne plod, pristi tyden jdu na sono a kdyz bude plod dostanu teh. prukaz a PN, muzu se vas zeptat na zkusenosti, jak to probiha, decko jsem chtela, mam radost, jen ted trochu strach, aby se to povedlo, byl tam plod, bojim se ted delat i trochu prudci pohyby, to je asi zbytecne, ze..poradte prosim vase zkusenosti.
27. bře 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak toto by mě taky zajímalo, kdy si nejdřív udělat test...zvášt když mám umělé oplodnění..ale to bych asi toho chtěla moc, že? :slight_smile: navíc s těma všema hormonama, co v sobě mám si tělo dělá co chce..:(
27. bře 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, chtěla sem se zeptat po jaké době...může doktor poznat že jsem těhotná ? Předem díky za odpověď :wink:
26. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj.potrebuji neco nutne zjistit..v zari jsem mela posledni menstruaci aisk tak 3 dny.coz mam tak pokazdne 3-4 dny normalne... uzje2.12 prosinec.a posledni 14 dni neni mi dobre..nemam chut k jidlu..ale vbec nezvracim..dneska i vcera jsem si udelala celkove 3 testy a vysli mipokazde plna jedna cara a ta druha mirne svetla ale je tam videt......je mozne ze bych byla tehotna nebo to muze byt i nejaky zanet..mela jsem 2 krat pichani v moci..mela jsem zanet urcite..ale na gyndu jsem nesla...dekuji za odpovede
2. pro 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenartova5 no on ten zánět močových cest taky často v začátku těhotenství bývá, já ho měla. Já myslím že bys klidně mohla být těhotná. Asi bys měla zajít k Dr a budeš mít jistotu, přeci jen od září už je docela dlouho né na zpožděnou MS.
4. pro 2011 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry den chtela bych se zeptat po jake dobe se pozna ze jsem tehotna je to 14 dni co jsem spala sklukem a t mezi tim po dvou dnech spolu spime mam divny pocity ma stvrdli bricho a je mi furt na zvryceny dekuju z aodpoved
5. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry dem ,,, před pěti dny mi skončili plodné dny,,, a včera se mi začala na večer točit hlava,, a přišlo mi že obvyklé věci co cítím normálně že zapáchají,, tak to cítím i dnes,, ale už je mi lépe ,, ale sem strašně unavená.a ráno sem zvracela,, bolí mě v pod pod bříšku. Myslíte si že bych mohla být těhotná ? Je nějaký tip na to jak to zjistit bez testu ?
3. kvě 2012 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petula1612 bez testiku ti to asi nic neukáže...počkej ještě 5 dní a testni to mamatestem 10 :slight_smile:
3. kvě 2012 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, je bolest v podbřišku stejná před očekávanou MS jako při těhotenství? Jsem cca 11 den lut. fáze, měla bych to v pondělí/úterý dostat, už od následujícího dne od ovulace mě bolí prsa a lehce pobolíval podbříšek, ale dnes ho teda cítím o dost výrazněji, ale mým docela typickým předmenstruačním způsobem. Kdo s tímhle má zkušenost, je to zhruba stejné?
4. kvě 2012 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek