• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po jaké době lze zjistit, že jsem těhotna?

17. října 2016 
ahoj,chtěla bych se zeptat je možné,že bych mohla být těhotná,poslední menstruaci jsem měla 12.11.2012,jsem často unavená,bolí mě prsa,je mi často špatně,ale těhotenský test mi ukazuje negativně,dá se to už poznat,děkuji za odpověď
12. pro 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
muj bejvalej přitel to na mně poznal protoze jsem mu řikala ze mně berou křece pak jsem sla doktorovi a on mi řekl jste těhotna byla sem 14tidnu těhotenstvi a já taki drzim palce vam at vam to dobře dopadne :slight_smile:
14. pro 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak jak to ric nemam pravidelnouu menstruaci uz tria pul mnesice jsem to nedostala ale nemam priznaky muze byt i bez priznaku na zacatku tehotenstvi
:frowning2:
18. únor 2014 ve 02:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak jak to ric nemam pravidelnouu menstruaci uz tria pul mnesice jsem to nedostala ale nemam priznaky muze byt i bez priznaku na zacatku tehotenstvi
:frowning2:
18. únor 2014 ve 02:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky jsem dnes 34DC, mám 5dní zpoždění. Na testu jsem měla před dvouma dny jen slabýho dušíka, dneska taky. Jinak před týdnem mě bolely prsa spíše mě pálily bradavky a byli citlivé na dotek, ted pocituju trošku zvětšení, mám už týden bělavý výtok, bolest v břiše už pár dní, a BZ mám už 5tý den 37,4 i mín ale pod 37 nejde. Občas se mi mitá hlava a mývám děsný návaly horka a o´to jsem strašnej zimouřivec. A mám strašně v puse už poslední 3dny ani vyčištění zubů nepomáhá. Jen testuju asi moc brzo. A čárku dušíka jsem měla na mamatestu a Gravitestu
18. únor 2014 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer já jsem měla krvácení 26.10 2014 ote doby nic možná ze sem těhotná test jsem udělala ale ukázalo se ze nejsem jak dlouho mám čekat abych věděla že jsem nebo ne bojím se ze budu sklámana bojím se tak se těším prosím porad tě mi děkuji
2. pro 2014 ve 20:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@etelka77 kdy jsi to měla dostat?
2. pro 2014 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@etelka77 ale myslím,že na testování je ještě brzy.:slight_smile:
2. pro 2014 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkaef ahoj měla jsem naposled 26.10.2014 ote doby nic už je prosinec a nevím test mi vyšlo ze nejsem
2. pro 2014 ve 20:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkaef listopadu 26 a ote doby nic
2. pro 2014 ve 20:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@etelka77 ještě týden počkej,pak testni.
2. pro 2014 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkaef promiň já jsem ti napsala špatně datum říjenu měla jsem naposled a udělala test a vyšlo ze nejsem tak ktomu už nerozumím
2. pro 2014 ve 21:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrej holky nebo li dami chci se zeptat jak jste zjistili že jste těhotné já už tyden nebo li skoro dva mam pocit že jsem těhotna mam bolesti pod břišku a bolej mě prsa a je to hrozna bolest děkuji za radu Pavla
17. říj v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek