Po styku jsem měla zvýšenou teplotu, točila se mi hlava

lenkadyc
28. zář 2017

ahoj holky, potřebovala bych radu. S přítelem jsme měli 2 pohlavní styky, po druhém(byl v utery) mi začalo být divně. Brala jsem to jako nemoc skoro týden jsem ležela doma, pořád se mi točila hlava, měla jsme zvýšené teploty. Další příznak jsem zpozorovala, že se mi začal tvořit v puse aft a dost často chodím na WC, jindy jsem tam byla tak 3x za den a ted tam jsem každou chvíli(dokonce mě to budí i ze spaní). Myslíte že můžu být v tom? beru antikoncepci a přítel měl kondom. Ale stále mám takový nepíjemný pocit

clear301
28. zář 2017

Takže, ty bereš HA, která je 99% a přítel měl kondom, který je téměř 100% a ptáš se jestli můžeš být těhotná. Upřímně, těhotná mže být každá, co más sex, ale když se chráním, tak tu pravděpodobnost snižuji a ty ses chránila dvojnásobně, takže podle mě je to téměř nemožné, abys byla v tom. Někdo praktikuje pouze přerušovanou soulož, buď v klidu... Časté močení a aft to vše patří podle mě k nachlazení...

alemari
28. zář 2017

@lenkadyc nebudou to třeba ledviny?🙄

galatea_a
28. zář 2017

Po dvou dnech od oplodnění bys to stejně nepoznala, může to být třeba zánět močáku nebo jiná nemoc.

lenkadyc
autor
28. zář 2017

děkuju za odpovědi, vubec nevím co to můžeš být. Ale i tak jsm pořád nervozní. Uvidím v pondělí jestli dostanu menstruaci

frndafrrr
28. zář 2017

Spíš budeš paranoidní. ....

robin92
28. zář 2017

No pres kondom a antikoncepci bych tehotenstvi asi vyloucila, ale stat se muze vsechno. Mohla to byt viroza nebo treba nejaky zanet, zajdi si k lekari a on te prohlidne, ale tehotenstvi bych asi vyloucila, to by musela selhat antina a kondom zaroven. Jaka je pravdepodobnost?!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru