Pojďme si zkrátit předlouhý čas při čekání na //

brunetkavalery
4. únor 2016

Ahoj budouci maminky-cekatelky, pokud jste netrpelive jako ja, pocitate dny, teplotu, OVU a MOZNE HNIZDENI, pojdme si zkratit sobu cekani. Pisnete, cim se snazite zamestnat a jak o sebe pecujete🙂
My se snazime teprve 1.mesic.
Ja za sebe muzi rict, ze jeste nikdy jsem na sebe tak nemyslela a nepecovala o sebe. Snazim se chodit cvicit, na masaz, odbourala jsem uspesne veskery stres v praci a v sirsi rodine🙂
Jinak i s manzelem.nas to snazeni uzasne spojilo jeste vice🙂:-*

luciasek1987
9. únor 2016

@klarahk mam to taky tak.. zatim mam tt negativni ale minuly vikend jsme slavili 60. narozeniny a dala jsem si vice nez 2 sklenicky a myslim si ze je to fakt ok 🙂) nemas vubec zac..

brunetkavalery
autor
9. únor 2016

Holky tak ja asi ve st. Netestuji, protoze si nestiham testy koupit(jenom dobre🙂) testnu az ve ct-1.den ocekavane MS. Jak jsme testovali v pondeli 8-9DPO vzpomela jsem si, ze u prvniho neuspesneho tehu byl test v dobe ocekavne ms negativni, a pozitivni byl az tyden po ms....tak jsme testovali brzy a jsme treba tehu. NADEJE UMIRA POSLEDNI!:-* Dejte vedet co zitrejsi testiky.
Jeste dotaz: Na testu.je ta druha carka predpripravena, ze jo, bila jakoby predtistena.....?

duuckie
9. únor 2016

Ahojky, rada bych se pridala k Vam 🙂.
Uz se snazim 4 mesice o mimco a porad nic :(... MS mam pravidelnou. Ted mam 5 den spozdeni, tak jsem si včera a dnes rano delala test, ale byl negativni... Chjoo... Co myslite, ze by to jeste mohlo byt pozitivni?...

luciasek1987
9. únor 2016

@brunetkavalery ja jsem si nlbec delala test i dnes a necekane bilo jako vcera :D uz na to se*u 🙂) cekam zda dorazi ms a testnu az na Valentyna 🙂)

luciasek1987
9. únor 2016

@duuckie jasne 🙂) jeste pockej 🙂)

duuckie
9. únor 2016

@luciasek1987 dekuji za odpoved 🙂, to cekani je fakt hrozny, nejvic se obavam toho, ze stejne MS dorazí a pujde to zase dokola :(... A to jsem nikdy nebrala antikoncepci.

luciasek1987
9. únor 2016

@duuckie nesmis si to tak brat.. Ja byla prvni tri cykly uplne hotova ze nam to nevyslo a ted uz jsem v pohode.. Proste to prijde az bude ten spravny cas 🙂

duuckie
9. únor 2016

@luciasek1987 jak to dostávám fakt pravidelne, tak jsem si rekla, proste az bude na case, přijde to samo, ale ted tohle? 🙂... Jinak mě zacali bolet prsa jako pred MS. No, uvidime jak to dopadne 🙂, kazdopadne dam vedet 🙂 🙂

luciasek1987
9. únor 2016

@duuckie a cm testujes?

freemee
9. únor 2016

Ahoj holky, přidám se k vám 🙂 snad poprvé v životě jsem pocítila tento měsíc ovulaci 😀 Jsem krátce po laparoskopii, kdy mě našli PCOS a ložiska endometriózy na vaječnících, proto nám to od loňského června nějak nefungovalo a měla jsem dlouhé cykly. Dnes jsem tedy teprve 1DPO a ještě to pojistíme ale i tak jsem ráda, že jsem konečně začala fungovat normálně, kvůli endometrióze bychom se měli pokusit o mimi co nejdříve, tak nám držte palce! Budu vám taky držet - i na nohách 😀

marla86
9. únor 2016

@luciasek1987 Jak na valentýna?? 🙂 hele, překecalas mě k tomu testnout v pondělí, tak si se mnou ted pěkně testneš v pátek ;) Néé, dělej jak myslíš, ono je to určitě rozumný testovat spíš později než dřív, ale kdo to má vydržet?

marla86
9. únor 2016

@brunetkavalery ahoj, myslím, že tam nic předpřiravenýho není, ale můžu se plést...

luciasek1987
9. únor 2016

@marla86 :D ale tak jo prekecala jsi me :D pokud MS nedojde tak v patek testnu ;)

duuckie
9. únor 2016

@luciasek1987 nene zatim netestuji.

luciasek1987
9. únor 2016

@duuckie vzdyt par prispevku nad jsi psala ze tt negativni, tak me zajima znacka testu 🙂

duuckie
9. únor 2016

@luciasek1987 promin ja to chapala jako jestli centaky testuji 😀
Lady max test 2 v 1

maslicko
9. únor 2016

@marla86 snad to nebudou vyhozené penízky 🙂

brunetkavalery
autor
10. únor 2016

Dobre rano holky, jsem zvedava na Vase testiky. Ja jsem den pred MS, pocity jako pred MS-stredne silne boli podbrisek a.trochu tvrdsi prsa...ale to bylo u 1.tehu take.....jsem zvedava na Vase testy,.ja se testnu zitra a doufam v //

luciasek1987
10. únor 2016

@brunetkavalery ahojky ja budu testovat v patek pokud nedorazi do te doby ms... Zatim zadne priznaky tak uvidime ...

marla86
10. únor 2016

@luciasek1987
@brunetkavalery Já taky v pátek. Holky já vám tak závidim že máte pravidelnou MS, to bych testovala prostě až po zmeškání. Ale já prostě musím mít vždycky něco extra :D

juliemichal
10. únor 2016

ahojky tak já tt negativní nevadí,ale nechápu tu mou bazálku 4 dny před ms a takto to vypadá,vždy mi před ms ty 4 dny padala nebo zůstala stejná a teď to vypadá takto ☹

helen_h
10. únor 2016

@juliemichal A kolikátý jsi den cyklu, teprve 20tý?? To je zatím strašně krátce. Mně vyšel bílý test ještě v den očekávané ms (tedy asi 28.DC), úplně negativní, až pak po kouknutí po hodině se mi zdál tam být dušík. A další dny to sílilo, ale až tak 30. DC vyšel hned pozitivní test ( a ně ještě nijak super silná čára).

helen_h
10. únor 2016

Vlastně byl negativní snad i 29. DC, prostě vím, že 14. den po ovulaci byl právě ještě negativní, což mě překvapilo.

juliemichal
10. únor 2016

@helen_h ahojky nene já jsem dnes 25DC 🙂 a za 4 dny mi má dojít ms,a jinak jsem 11DPO 😀 akorát fakt nechápu proč mi BT šla tak prudce nahoru 😀 je to fakt zvláštní 😀 jinak u kluků jsem měla pozitivní test až po týdenním zpoždění 🙂

luciasek1987
10. únor 2016

Holky bud to potrebuju dostat nejpozdeji zitra a nebo vubec!!! Dostala jsem od sveho drahehi k valentynu 4 dny v termálech v Rakousku 😍😍❤️

helen_h
10. únor 2016

@luciasek1987 Akorát bacha, těhotné do těch vyšších stupňů termálů také nesmějí... Ojoj, to se asi přítel trefil, když jsi říkala, že bys to měla dostat v pátek :(
Ale jinak krásný nápad!

helen_h
10. únor 2016

@juliemichal Tak to jo,. Vidíš, taky jsi důkaz toho, že i bílý test v den očekávané menses ještě nic neznamená 🙂 🙂

luciasek1987
10. únor 2016

@helen_h ani v pocatku tehotenstvi? Jsem max. 3. Tyden

helen_h
10. únor 2016

@luciasek1987 Zkus zjistit, ale vzhledem tomu, jak se mluví o rizikovosti všeho do konce 3. měsíce, tak bych myslela, že nikdo neřekne, že to nevadí... Ale zas nelézt do těch nejteplejších (od 38 st výše), takové ty 34-37 jsou podle mě v poho, to je tělesná teplota.

luciasek1987
10. únor 2016

@helen_h no spis mam namireno do sauny a to uz mam prostudovane 🙂 kazdopadne dekuji za upozorneni 🙂) beztak si myslim ze MS dojde.... no uvidime 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru