Pojďme si zkrátit předlouhý čas při čekání na //

brunetkavalery
4. únor 2016

Ahoj budouci maminky-cekatelky, pokud jste netrpelive jako ja, pocitate dny, teplotu, OVU a MOZNE HNIZDENI, pojdme si zkratit sobu cekani. Pisnete, cim se snazite zamestnat a jak o sebe pecujete🙂
My se snazime teprve 1.mesic.
Ja za sebe muzi rict, ze jeste nikdy jsem na sebe tak nemyslela a nepecovala o sebe. Snazim se chodit cvicit, na masaz, odbourala jsem uspesne veskery stres v praci a v sirsi rodine🙂
Jinak i s manzelem.nas to snazeni uzasne spojilo jeste vice🙂:-*

juliemichal
10. únor 2016

@luciasek1987 wau nádhera 🙂

juliemichal
10. únor 2016

@helen_h přesně tak to máš pravdu 🙂 to neznamená 😀 😀

brunetkavalery
autor
10. únor 2016

Spolubojovnice, kdo testuje se mnou zitra rano? Za ducha a dobry vyvoj tehu bych dala 5 let zivota......zitra budu 29.DC...co Vy?

juliemichal
10. únor 2016

@brunetkavalery já zítra jsem 26DC a 12DPO,ale testovala jsem i dnes a tt negativní mno ☹

juliemichal
10. únor 2016

@juliemichal jinak tobě držím palečky aby na tebe vykoukl krásný dušík 🙂

marla86
10. únor 2016

@brunetkavalery ja chtela v patek, ale mozna to zkusim uz zitra :D budu 12 dpo... alr asi je to jeste brzo

juliemichal
10. únor 2016

@marla86 uvidíš moc ti držím palečky 🙂 to jak jsem se označila sama sebe tak jsem chtěla označit tebe 🙂

marla86
10. únor 2016

@juliemichal jee mockrat dekuju, moc bych si to prala. Tobe to taky moc preju, je mozny, ze za par dnu te jeste carecka prekvapi ;)

juliemichal
10. únor 2016

@marla86 není vůbec za co a moc ti to přeji 🙂 no uvidím možná fakt mě za pár dnů ještě ta čárka překvapí,stále si měřím BT tak uvidím jak bude nadále vypadat a třebas potom si taky ještě udělám testík 🙂

luciasek1987
10. únor 2016

tak kdo chce testovat v pátek a kdo až v neděli na Valentýna??? 🙂) já to vydržím klidně až do neděle.. beztak to nevyšlo... teď už to cítím..

marla86
10. únor 2016

@luciasek1987 ja testnu zitra a pak az v nedeli... muj novy plan. Ale boli me bricho jak na Ms, takzr mozna ani na medeli nedojde :(

luciasek1987
10. únor 2016

@marla86 jj mam ten samy pocit... take bolest bricha.... sice ta sama bolest byla uz minulou sobotu ale co... myslim si ze fakt dojde... popravde... ani me to neprekvapi.. nejradeji bych testla v patek i v nedeli... uvidime no

marla86
10. únor 2016

@luciasek1987 kez bychom byly prijemne prekvapeny, dala bych za to nevim co 🙂

brunetkavalery
autor
11. únor 2016

Dobre rano, holky, na testu mam snehobilo....zklamani....☹

marla86
11. únor 2016

Taky bilo... :(

brunetkavalery
autor
11. únor 2016

Ach joo aspon ze obe bilo. Jeste je nadeje......

helen_h
11. únor 2016

@marla86
@brunetkavalery
Holky, neztrácejte naději, u dcerky jsem měla ještě 14 DPO (neboli 29 DC) bílý testík! (Až pak po hodině jsem se znovu koukla a spatřila jakéhosi ducha, ale v limitu sněhobílo.) Testy vyšly až další dny.

luciasek1987
11. únor 2016

taky bilo :D a to jsem 12 DPO... tak nevim... bolesti pred ms zadne... a to je uz davno mivam...

marla86
11. únor 2016

@luciasek1987
@brunetkavalery jak říká @helen_h , třeba je ještě brzo, další pokus dám na valentýna, kterýho nikdy nijak neslavíme, ale jestli najdu v neděli ducha, tak začnu 😀

juliemichal
11. únor 2016

@marla86 mě by měla dojít do 3 dnů ms,ale taky si říkám,že si dám další pokus na Valentýna 😀 no a uvidíme 😀 a pokud se to nepovede tak od dalšího cyklu jdu na inofolic 🙂

luciasek1987
11. únor 2016

@marla86 jj třeba je brzo... no mě mate to, že v sobotu mě píchal podbřišek tak že jsem nadskakovala :D no a PMS jsem si myslela že mám včera a dnes nic... nemá cenu to tady řešit ja vím.. jen se z toho alespon trochu vypisu :D

marla86
11. únor 2016

@juliemichal já jsem zase rozhodnutá jít do dalšího cyklu s elixírem, který mi poradila @maslicko tady na diskusi ;) já bojuju s nepravidelným cyklem a bez kontryhelu čekám na ms donekonečna a tenhle elixír je takovej vyšší level kontryhele, takže já na to sázím, a když člověk věří, tak se to povede! 🙂

marla86
11. únor 2016

@luciasek1987 já jsem taky ráda, že vám to tady můžu napsat, protože on to nikdo jiný nechápe.. ;)

luciasek1987
11. únor 2016

@marla86 jj tady to nikomu nemůže vadit.. a pokud to někomu vadí, tak ať to nečte a hlavně nerýpe :D jelikož jsem asi před MS.. tak dokážu být pěkně nepříjemná 😀

juliemichal
11. únor 2016

@marla86 jé pošli mi prosím odkaz na ten elixír 🙂 to já uvažuji co si mám koupit 😀 dnes si chci jít něco koupit,ale nevím zda inofolic anebo něco jiného 😀 😀 ale zase na druhou stranu mi ten inofolic teď pomohl,brala jsem ho 2 cykly a byla jsem těhu 😀 😀 a jinak jak jsem pila kontryhel tak mi pěkně rozhodil cyklus ☹ ale asi ten elixír bude super 😀 😀

luciasek1987
11. únor 2016

já jsem si teď objednala Mamavit... je to cenově dostupné.... ještě dopíjim Nosifol... ale ten je drahý :( tak už ho brát nebudu

juliemichal
11. únor 2016

@luciasek1987 mě ještě zlatíčko nosifol škaredě posunul cyklus ☹ jak jsem ho brala první cyklus tak jsem měla cyklus kolem 60 dnů a potom se mi zpravil jak jsme ho přestala brát 🙂 jinak mamavit je taky dobrý,ale to já nemusím už kyselinu listovou mám,tu mi předepsala má gynekoložka po tom potratu.takže víc kyseliny listové do sebe nechci cpát 😀

luciasek1987
11. únor 2016

@juliemichal to chapu 🙂 tak uvidime... Uz. Jsem psychicky naladena na brezen.. V unoru mam volno a pritel taky :D

marla86
11. únor 2016

@juliemichal posílám odkaz: http://www.zivebyliny.cz/feminan-50-ml ale jestli ti kontryhel nesedí, tak bych tenhle elixír radši nebrala ;)

juliemichal
11. únor 2016

@luciasek1987 přesně tak březen bude 100% náš 🙂

@marla86 děkuji za odkaz podívám se 🙂 a uvidím co si objednám 🙂 no možná mi jen nesedí ten kontryhelový čaj,kdo ví 😀 a ten elixír mi možná sedět bude 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru