Pojďme si zkrátit předlouhý čas při čekání na //

brunetkavalery
4. únor 2016

Ahoj budouci maminky-cekatelky, pokud jste netrpelive jako ja, pocitate dny, teplotu, OVU a MOZNE HNIZDENI, pojdme si zkratit sobu cekani. Pisnete, cim se snazite zamestnat a jak o sebe pecujete🙂
My se snazime teprve 1.mesic.
Ja za sebe muzi rict, ze jeste nikdy jsem na sebe tak nemyslela a nepecovala o sebe. Snazim se chodit cvicit, na masaz, odbourala jsem uspesne veskery stres v praci a v sirsi rodine🙂
Jinak i s manzelem.nas to snazeni uzasne spojilo jeste vice🙂:-*

juliemichal
11. únor 2016

@marla86 mi to připomíná,že je to levnější verze gynexu,že? 😀

marla86
11. únor 2016

@juliemichal tak nějak ;) v gynexu je těch bylin mnohem víc, tohle je jen kombinace kontryhel, jeřáb ptačí a myslim že měsíček...

juliemichal
11. únor 2016

@marla86 jj v gynexu je toho sice víc,ale připomíná mi ho 😀 tak a teď vůbec nevím co si objednat zda inofolic nebo ten elixír 😀 😀 kdybych věděla co pomůže mno 😀

maslicko
11. únor 2016

@juliemichal holky po 3 měsícíh to podle testů vypadá, že se konečně dostavila i ovulka 🙂 jupíííííííí

marla86
11. únor 2016

@maslicko tak to je super!!

marla86
11. únor 2016

@juliemichal jestli ti kontryhel rozházel cyklus, tak bych asi radši zkusila inofolic ;)

maslicko
11. únor 2016

@marla86 jojo ale teda bolí mě v podbřišku jak blázen :( no všechno je jednou poprvé😀 a zrovna dneska když je ten správný čas musí být HOKEJ 😀 nezájem, dneska bude muset manžílek ať chce nebo nechce 😀

juliemichal
11. únor 2016

@maslicko no tak to je super 🙂 a teď držím palečky aby se to povedlo ♥

@marla86 děkuji 🙂 inofolic mi pomohl předtím,tak možná mi pomůže i teď 🙂 uvidíme jak to dopadne 🙂 dnes si ho jdu koupit a snad se další cyklus povede 🙂 všem snažilkám tady 🙂

marla86
11. únor 2016

@maslicko jasnýýý, musí ustoupit vyšším cílům! 😀

maslicko
11. únor 2016

@juliemichal jo snad si brzo ukážeme ty // 🙂 já si místo inofolicu koupím ten čistý Inositol 🙂 je to levnější a úplně to stejné 🙂 listovku si taky beru zvlášť

juliemichal
11. únor 2016

@maslicko jé děkuji a mají to všude v lékarnách prosím? ☹ jako zdá se mi,že ten inofolic je fakt hodně drahý ☹ a kolik stojí prosím ten inositol?děkuji

maslicko
11. únor 2016

@juliemichal http://www.superprotein.cz/kategorie/vitaminy-a...

mrkni, poradila mi to jedna pani tady 🙂 v inofolicu jsou 2g inositolu, tady to je cisty inositol, takze ti tech 250g vydrží na 125 dní 🙂 což se nedá srovnat s inofolicem. ten stojí 400 na měsíc

juliemichal
11. únor 2016

@maslicko jé děkuji tak to jsi moc hodná 🙂 a můžu si to koupit normálně v lékarně nebo si to musím objednat? 😀 chci to brát od 1DC 😀

maslicko
11. únor 2016

@juliemichal myslím, že musíš objednat...jako zkus se poptat v lékárně na čistý inositol, ale pochybuju...

juliemichal
11. únor 2016

@maslicko děkuji dnes se zkusím poptat a když to nepůjde tak si to objednám 🙂 akorát ms mi má dorazit nejpozději v neděli a chci to brát od 1DC,ale to určitě nestihnu ☹

martina16horysek
11. únor 2016

Ahoj holky tak se přidávám k vám 😉 snažíme se už deset měsíců o druhé mimi moje ms je od května 2015 naprostá katastrofa ☹ leč nevzdávám se. Moje dva poslední cykly už byli jakžtakž tzn 37dni z listopadu na prosinec a 44dni z prosince na leden. Momentálně jsem 31dc a vůbec netuším kdy a jestli ms dorazí. začala jsem si měřit bazalku abych zjistila zda ovuluji a sivěte div se opravdu ano 🙂 ovulace podle bazalky byla 5.2. A podle hlenu a čípku mi přišlo že 3.2. Ale nevím. Ukáži vám svůj graf. Jinak počkám do doby než to bude 44dc a pak bych chtěla testnout. Hrozně se bojím dalšího zklamání tak doufám že aspoň ta bazalka napoví jestli se zadarilo bo ne. myslím si, že se ale nezadarilo bo malinká teď byla nemocná a běhala jsem kolem ní a tak na sexik nebyl moc čas ☹

martina16horysek
11. únor 2016
juliemichal
11. únor 2016

ahojky holky tak nakonec jsem si dnes pořídila toto 🙂 tak snad nám to pomůže 🙂 jen bych jsem se holky chtěla zeptat bylinkářka mi říkala,že mám tento čaj pít 3 týdny v kuse půl litr denně po dobu 3 měsíců,pak ten zbývající týden mám pít kontryhelový čaj,myslíte si,že ho pít můžu?myslela jsem si,že se kontryhel má pít do ovulace a potom se pít nesmí,takže mě ta paní docela zarazila ☹ a ještě tu mateří kašičku v medu si máme dávat po jedné čajové lžičce denně,ale vůbec netuším jak dlouho 🙂

brunetkavalery
autor
11. únor 2016

Holky, zacinam silet... v noci se mi zdalo o JASNYCH // ranni test:snehoobilo. Ted jsem prisla z prace zda se mi ze tam je stin, miniduch, na foce neni videt... a.pod svetlem jsem ho videla.jen v 1 Uhlu pohledu. Neni ruzovy spise tmave bili-telovy... asi silym. Ale je rozdil.mezi testem z pondelo.a ctvrtka.....

brunetkavalery
autor
11. únor 2016

Co myslite , je nadeje?.........🙂 ☹

kamimnichov
11. únor 2016

@brunetkavalery pockej 2dny a testni znovu. Jaky jsi den cyklu? a kolik ma cyklus bezne dni?

juliemichal
11. únor 2016

@brunetkavalery já ti nechci zkazit naději,ale myslím si,že je to jen ryska ☹ ale udělej si ještě za 2 dny tt a uvidíš jak bude vypadat 🙂

marla86
11. únor 2016

@brunetkavalery naděje je vždycky!! 😉

martina16horysek
11. únor 2016

@brunetkavalery říká se že naděje umírá poslední 😉 hlavu vzhůru 🙆

brunetkavalery
autor
11. únor 2016

Dekuji Vam.holky za podporu, udelam.to jak radite-koupim zitra testik a v so se testnu. A ano-nadeje umira posledni!!
Take Vas nejvice nici, ze ted uz musime jen cekat...? pred OVU ma clovek nadeji nejlepsi motivaco zit zdrave.....

kamimnichov
11. únor 2016

@brunetkavalery jj, presne. Ale ty dny se pak mnohem vic tahnou 😀 Ja teda doufam, ze to ted nebudu tak prozivat jako u prvniho - to jsem byla fakt na zabiti (pritom nam to vyslo hned 2.mesic).
Navic jsem mela ovu az 17.-18.DC... takze testovat driv nez 30. den nema smysl.

martina16horysek
11. únor 2016

@brunetkavalery tak tak já už mám taky po ovu a každý den je pro mě mučení jenže mám prodloužený cykly takže mě čeká minimálně ještě týden bo týden a půl než budu moct testovat s zjistovat.

martina16horysek
11. únor 2016

@kamimnichov to já hrotim teď to druhý. První bylo jak po másle a nějaká bazalka atd? O tom sem se dozvěděla až před tím než jsme chtěli druhé. a právě protože Anetka se povedla hned první měsíc tak jsem byla naivní že jsem myslela že druhé půjde taky tak a ouha už desátý měsíc snažení a nic. Nejvíc mě zaráží jak je kolem mě tolik tehulek. Já jim to tak preju ale pokaždé když se dozvím že je někdo z mých přátel tehu tak jsem na zhroucení a říkám si kde je chyba ☹ poslední měsíc si říkám že už to hrotit nebudu ale nedá mi to a zas ve mě roste naděje a na druhou stranu se strašně bojím opětovného zklamání. Proto jsem se dala i na bazalku a taky abych zjistila jestli ovuluji. Musíme být statečné a věřit že až bude ten správný čas tak to přijde.. Takže tehulkam gratuluji a těm ostatním i sobě... Tfuj tfuj štěstíčko :-*

marla86
12. únor 2016

@brunetkavalery holky, ja jak mam rozhazeny cyklus, tak cekam porad na neco... nejenom na // ale pak i jestli vubec prijde ms a kestli vubec budem moct zacit dalsi kolo snazeni. Uz je to vycerpavajici, ale ono to jednou vyjde. Vsem vam drzim pesti!

maslicko
12. únor 2016

@martina16horysek já už se nemůžu podívat ani na fcb všude samé foto z ultrazvuku, že je zase další kamarádka těhotná 🙂 S mojí nej kámoškou soupeříme kdo bude dřív, tak snad se tento měsíc zadaří mě i jí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru