Poradíte, prosím?

tyna01995
25. kvě 2020

Ahoj holky, mám takový dotaz, neberu anti. A už už měsíc s přítelem máme nechráněný styk, 28.5 mi měla přijít MS očekávaná a dnes ráno mě jakoby Bolelo břicho ale mírněji než když mám MS a měla jsem malinko krev jakoby mi začínala dříve MS ale večer už skoro nic, říkala jsem si že je to divný o 3 dříve a ani prsa mě nebolí jako normálně když mám MS a břicho pak taky už nebolelo a neboli. Asi 3 dny zpět jsem si dělala test ale byl negativní. Myslíte že je to uhnízdění? Mám počkat na den kdy mi má MS přijít nebo už by se mi ráno mohla ukázat čárka? Jinak já na sobě žádné změny vůbec nepociťuji, jen třeba spím od půlnoci až do 18:00 odpoledne a to nechápu když nemám být z ceho unavená. To už asi tak týden takto mám.. poradíte ? Děkuji

sudylichozrout
25. kvě 2020

@tyna01995 Hoj, zalezi na tom, kdy jsi mela ovulaci. Od ni pocitej 10-16 dnu do menstruace. Mene a a vice se u zdrave zeny nevyskytuje, lekarsky prumer je 14 dnu, ja mam 10 dnu, nekdo ma 12 dnu, nekdo 15 dnu. Tato faze se nazyva lutealni a je nemenna, kdezto folikularni faze (od menstruace do ovulace muze litat). Od ovulace pocitej s uhnizdenim 6.-10. den, coz by mohlo plus minus odpovidat. Takze mozne to je. Test udelej tak ve stredu, pokud neprijde menstruace. To uz by na testu mohlo byt neco videt, pokud bys byla tehotna. Predtim jsi pravdepodobne testovala brzy.

leniczka23
25. kvě 2020

Test klidne zkus, uz by mohl neco ukazat..pokud bude negativni pockej do MS a uvidis. Jestli jde nebo nejde o uhnizdeni ti tu nikdo nepovi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru