Poraďte, můžou to být rané příznaky těhu?

elisskaa
16. bře 2015

mile zeny obracim se na vas s prosbou abyste poradily co si myslite za vase nazory moc dekuji 🙂 behem ovulace probehl nekolikrat nechraneny sex a dnes je to teprve tyden od ovulace a ja pocituji pichani v levem vajecniku skoro 4 dny..nejedna se o zadnou nesnesitelnou bolest ale proste to citim.taky chodim vic na malou nez je u me normalni a to piju porad stejne rozhodne vic ne..pred 2 mesici jsem byla na revizi delohy a mezitim uz probehla normalni menstruace a i nasledna ovulace..takze by me zajimalo jestli to mohou byt prvni priznaky tehu?? taky me prestaly ze dne na den chutnat cigarety coz povazuji za nejdivnejsi..jsem celkove unavena a nadmuta..no tohle vsechno u me neni normalni tak proto se ptam co si myslite 🙂 jste nejlepsi diky moc za vase nazory 🙂

tarra27
16. bře 2015

@elisskaa mysím si, že je na příznaky brzy..spíš to máš v hlavě....nevím podle čeho víš, že ovulace proběhla...mohla se klidne posunout a píchání vaječníku mužeš mít i při ovu, ale kdo ví...počkala bych do 12.dne po možném početí a UDELALA si digi test. 😉 hodne štěstí, at se brzy mimi povede...

magdalenax
16. bře 2015

Já měla těhotenské příznaky stejné, jako bych to měla dostat.... .Ale je pravda, že bych byla mimochodem jinak schopná spát snad jak medvěd v zimním spánku a kam by se na mne hrabal. Já bych prospala celých 9 měsíců, kdyby to šlo

tarra27
16. bře 2015

@magdalenax jj já byla unavená, ale pravidelne jsem se budila mezi 3,30 až 5,00h a nespala do cca 7h a pak usnula...a vždy jsem mela pěkný plný prsa. A při prvním těhu hlad v noci, který me probudil asi ve 2h rano 🙂

bajana
16. bře 2015

@elisskaa mozu a nemusia, tyzden po ovu este priznaky nemaju z coho byt, ak si aj pocala, tvoje telo este "nevie", ze je tehotne....test doporucujem urobit az po vynechani MS....drzim palce, tiez som po potrate mala len jednu MS a druha uz neprisla 😉

misula29
16. bře 2015

achjo.... možné to je ,ale žádná nemáme věšteckou kouli.Nejlepší bude když počkáš ještě týden a uděláš si test 😉

nov777
16. bře 2015

@tarra27 Unava byl muj ustredni pocit z tehotenstvi, porodu i pocatku materstvi 😉
@elisskaa Mozne to je a moc ti to preju, ale musis pockat, nez se to dovis 😉

elisskaa
autor
16. bře 2015

holky diiky ja vim ze bych mela pockat jestli se dostavi menstruace..ale znate to..netrpelivost je mocna 🙂
tarra27 - ovulaci jsem poznala podle ovu testů a vytoku..

sonjuletka
16. bře 2015

ja chci jen reagovat na komentář nade mnou - "jak si může být pisatelka jistá že ovu proběhla" - tak jistě, stopro to nevíš nikdy, do vaječníků si nevidíš, ale já to třeba poznala vždy... dle hlenu, pocitů a čípku 🙂

zanri
16. bře 2015

plánujete miminko a kouříte? 😢

může to být víc věcí - těhotenství, opožděná menstruace, cysta na vaječníku, nachlazenej močák...takže nezbývá než týden, dva počkat a ono se to ukáže...držím pěsti

@sonjuletka - ovulace poznat jde, jak píšete, ale může být i bez vajíček

elisskaa
autor
16. bře 2015

ano kouřím začala jsem po dlouhé době když jsem potratila a byla psychicky na dně..cigareta mě aspon z 0,1% uklidnila..miminko neplánujeme je to velice krátká doba od potratu..ted je mi poslední týden dost divně a napadlo mě tedy těhotenství..někde jsem se totiž dočetla že prave po revizi je i vetsi sance otehotnet..my jsme se snazili dat si pozor ale na 100% jista si byt nemuzu..dekuji vam za prispevek zanri 🙂 bylo by fajn zjistit ze miminko bude..tehotenstvi bylo nejkrasnejsi obdobi, ktere jsem zazila ikdyz jen kratce.

zanri
16. bře 2015

@elisskaa - to je mi líto, vycházela jsem z poznámky, co máte u jména - snažíme se otěhotnět...
a když to nevyjde teď, tak určitě příště! Věřte tomu a držte se 🙂

anetka1701
16. bře 2015

Byla jsem dvakrát těhotná a musím říct, že minulý měsíc jsem si byla naprosto jistá, že jsem potřetí... Sedělo všechno - a nebyla jsem :o) Ty příznaky se takto brzo nepoznají... Chce to vydržet...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru