Pozitivní test u každého těhu jinak

jana7910
10. čer 2013

Mám dotaz hlavně pro maminky, které mají za sebou více těhotenství. Jsem mamčou 4 dětí, plánujeme 5. Dříve jsem vždy měla slabou ale dobře viditelnou čárku již 9 DPO, a to byli ještě ty kvalitní staré mamatesty. Zajímá mě jestli se vám druhá čarka ukázala někdy dříve a někdy až za delší dobu. Vím že se nemá testovat před MS ale jsem na tohle cvok.

sejna
10. čer 2013

Ahoj tak já čekám 4 a druhá čárka se mi ukázala už 3 dny před MS.Sice byla slabší ale byla tam. 🙂

jana7910
autor
10. čer 2013

A jak jsi to měla u předchzích , ukazala se čárka dřív?

maudn
10. čer 2013

u obou dětí stejně kolem 9DPO

sejna
10. čer 2013

@jana7910 U nejstaršího syna nevim ale u těch mladších taky par dní před 🙂

jana7910
autor
10. čer 2013

děkuju moc .

sejna
10. čer 2013

@jana7910 mužu se zeptat jaky to je víc dětí já mám samí kluky tak kdyby to byla holka tak by to byla taková třešnička na dortu 🙂

jana7910
autor
11. čer 2013

je to super, aspon teda u nás někdy na palici, když se začnou nudit alejinak fajn. |taky jsem to tak měl první 3 kluci a poslední holčička, tak držím palce at je tam taky holčička.

maximka33
13. čer 2013

@jana7910 Jani, u prvního syna si to nepamatuju, další těhotenství byla čárka až 14dpo a bohužel jsem potratila. teď už byla čárka po limitu 11dpo a je všechno v pořádku. může to být jinak, může se ti šoupnout ovulace. důležité je, aby čárka sílila, což u mně u toho druhého nebylo dost výrazné.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru