Prázdný gestační váček. Máte zkušenost?

2. led 2024

Ahoj holky jsem 6+2tt a dnes na prohlídce mi doktor řekl že těhotenství se mu jeví neprosperujici protože viděl jen prázdný gestační vak. Mate zkušenost? Muže to ještě dopadnout dobře? 🥹

reeeza
2. led 2024

Ahoj, to mě moc mrzí. Ale to se už nezvrátí v 7tt :(

Hlavně nic do budoucna nevzdávej a hlavu vzhůru. Určitě se zadaří a budeš mít v budoucnu zdravé mimi.

anonymmm88
2. led 2024

@reeeza blbost. Nemusí to nic znamenat. Ja byla na první kontrole 6+3 a taky prázdný váček a za 2 týdny už bylo embryjko velké jak mělo i se srdíčkem.

lencaa11
2. led 2024

Ještě bych počkala týden dva klidně a zašla aspoň 2-3 na krev

merope
2. led 2024

@reeeza Já byla na UTZ v 6+2tt kvůli krvácení - a doktorka sama mě nechtěla vzít, že tam nic neuvidí. A taky jediné, co zkontrolovala, bylo, že to není mimoděložní, nic víc nebylo vidět. Ono i dost záleží na kvalitě UTZ + nevíš přesný den ovulace (já ho teda věděla - bylo to z IVF, krásná blastocyta). Opravdu něco jako 6+2 může být klidně i o týden posunuté.

lilian2111
2. led 2024

Já měla v 6+3 vidět plod i srdeční akci ve všech 3 těhotenstvích.
Pokud nebyla ovulace třeba o týden, dva později než si myslíš, pak bych to bohužel neviděla moc dobře… 😕

autor
2. led 2024

Doktor řekl ze se musí jenom čekat a neví nic s jistotou říct ale dle jeho chování a řeči to viděl spis negativně 😕 proto se ptám na vaše zkušenosti

kkacca
2. led 2024

Ano, měla jsem jen prázdný vacek, hcg stoupalo, ukončeno revizi..

reeeza
2. led 2024

Tak beru zpět. Já měla srdeční akci i vidět plod v 6+tt tak mi příjde pokud tam není nic vidět, je to špatné..
Ale pokud byla ovulka posunutá 1- 2 týdny třeba by tu naděje ještě byla..

lenkalubina
2. led 2024

Myslím,že na stres je času dost. Je to brzo. Buď v pohodě a mysli na to, že to bude ok🍀 dej tomu čas...věřím,že to bude určitě v pořádku 🍀🍀🍀

bejuna29
2. led 2024

ono hodně záleží na tom, kdy byla ovulace, pokud byla později, pak opravdu nemusí být vidět nic, pokud ovulace odpovídá tt dle ms, pak by v 6+2 mělo být již i srdíčko (nebo aspon emrbyo. pol)

lenerka1
2. led 2024

Ano jednomu takovému mému prázdnému váčku je teď skoro rok a půl a má se čile k světu 😁 Ani fotku z ultrazvuku mi Dr. nechtěl dát, že tam nic není vidět. Ale vím, že mívám posunuté ovulace, tak jsem si z jeho byť opatrných řečí nic nedělala. Držím pěsti.

ovin
2. led 2024

Mám stejnou zkušenost, můj prázdný váček už bude mít 9 let. Naděje určitě je...

fouskovi
2. led 2024

Ještě bych to nevzdávala mě taky řekli že v 7tt nevyje srdíčko že je tam prázdno a odpovídá spíše 5tt tak ať přijdu za 2 týdny a případně se domluvíme na revizi a teď my tu běhá skoro 5lety syn ono to má šanci dohnat

vendyvu
2. led 2024

Taky jsem měla kolem 6 týdne prázdný váček, do toho jsem začala špinit, takže tomu doktor nic moc nedával. Za týden už bylo krásně vidět i srdíčko a dneska mi tu běhá skoro 3 letá princezna 🤗

autor
2. led 2024

🙏 děkuji holky hned se cítím lépe tak snad vše dobře dopadne

reeeza
21. led 2024

Ahoj, jak to dopadlo?

autor
3. únor 2024

@reeeza ahoj nakonec se mimčo ukázalo 🍀

lenerka1
3. únor 2024

To je skvělá zpráva, tak ať hezky prospívá 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru