Prázdný plodový vak. Může to dopadnou ještě dobře?

kokoska29
17. bře 2021

Ahoj holky,

ráda bych se zeptala na názor, třeba byl někdo v podobné situaci.
Poslední MS mi začala 30.1, takže teď mám už 17 dní zpoždění.
10.3 jsem měla pozitivní těhotenský test. Měla bych tedy být 6+4. Dnes jsem šla na první kontrolu, kde doktor viděl pouze prázdný plodový vak. Řekl že plod se může ještě vyvinout a mám přijít na další kontrolu za tři týdny.

Vím že mi nezbývá nic jiného než čekat, ale myslíte že to může ještě dopadnout dobře?
S manželem se snažíme chvíli, takže bych pochopila že se to nepovede hned, ale přece jenom když jsme viděli ty dvě čárky měli jsme velkou radost, takže dnes to pro nás byla taková studená sprcha 😔

alik20
17. bře 2021

@kokoska29 jo mela jsem to taky a za tři dny bylo na utz srdicko ❤️ ale stejne to skoncilo v 9tt, ale to uz je jina vec.

kokoska29
autor
17. bře 2021

@alik20 Mrzí mě, že to nakonec stejně nedopadlo 😔 ale moc děkuji alespoň za dodání trochu naděje 🙏

xmarg04
17. bře 2021

@kokoska29 Mému prázdnému plodovému vaku v 6+6 bude v létě 7 let, ještěže jsem se nenechala přesvědčit na kyretáž, 3 dny na to srdeční akce i plod bez problému. A termíny byly vážně přesně, to jsem věděla. Ať to dobře dopadne, nepropadej panice...😉

siima12
17. bře 2021

@kokoska29 Já byla v 6+4 a srdíčko už tlouklo ❤️

adelafri
17. bře 2021

U nás to bohužel nedopadlo :( doktorka stále čekala a nakonec v 11.tydnu nám řekla, že vývoj se zastavil v 6.tydnu, ale mohlo dojít později k oplodnění, takže stále tam šance je 🙂
Kazdopadne když by to nedopadlo, tak nám se za 2 měsíce zadarilo znovu a za měsíc budu rodit, takže držím moc palce

cinam
17. bře 2021

A ten test pred tím týdnem byl jasně pozitivní, nebo to byly jen takové ty slabší čárky? Nebo víš kolik máš dní od ovulace? To asi bude rozhodující. Já mám ovulaci vždy pozdě a každé těhotenství bylo třeba o 10 dní mladší než dle MS.

ovin
17. bře 2021

Fotku našeho prázdného vaku mám dodnes schovanou. Letos už bude mít 6 let. Naděje je vždycky, ať to dobře dopadne!

kokoska29
autor
18. bře 2021

@cinam test byl jasně pozitivní, krásné 2 čárky 🤷‍♀️ Ovulaci nevím přesně 😔 Budu teda čekat a snad to dobře dopadne 🙏

pexi
18. bře 2021

@kokoska29 u první jsem měla na první kontrole jen bublinku a nic v ní (měla jsem dlouhé cykly). Už za týden tam bylo něco vidět (tvrdil doktor, já viděla stále jen bublinku 😃), dneska už mám velkou slečnu.
Teď jsem byla na první kontrole, kde bylo jen celkem vysoké hcg a vidět vůbec nic... momentálně jsem v 18 týdnu 😊

pepickovapavlinka
18. bře 2021

Já v 6tt měla jen dutinku za 14 dní v 8tt už bylo jak miminko tak srdíčko dám ti sem i fotky.Teď už jsem 22+5tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru