Přerušovaný styk. Jaká je šance na otěhotnění?

14. srp 2022

Ahoj holky chci se zeptat na ovulačním testu včera dvě silné čárky. Pohlavní styk byl přerušovaný udělal se mimo ale hned šel zase zpátky. Prosím vás jaká šance je na otěhotnění?

leniczka23
14. srp 2022

50/50 bych řekla. Víš jak to je s tou kapkou. A vůbec když je ovulace.

novamamina
14. srp 2022

No, to bych řekla že jelikož šel zase zpátky, tak to není 50/50, ale spíš 70/30 že bys mohla být těhotná.

autor
14. srp 2022

@novamamina já se právě modlím aby to bylo tak sem se tu jen chtěla zkusit poptat ❤️

leniczka23
14. srp 2022

@novamamina jelikož u dvou zdravých lidí, při sexu během ovulace je šance na otěhotnění nějakých 20% tak těch 70 to nebude, vůbec když to hodil někam jinam. Ale šance je, to samozřejmě ano.

autor
14. srp 2022

@leniczka23 když by jsme spolu spali zítra což je obden šance by byla větší ?

leniczka23
14. srp 2022

Tak řekni partnerovi, že jestli chcete miminko bylo by lepší kdyby to stříkal do tebe 😉 To by byla šance ještě větší.

autor
14. srp 2022

@leniczka23 to ano jen nebyli jsme sami a nebylo to ono a pak prostě se udělal mimo byl ve stresu

leniczka23
14. srp 2022

Ob den je jistota, že neminete ovulaci, za mě ideál, ale jestli si měla potvrzenou ovulaci testem včera, nejlepší by to bylo dnes.

novamamina
14. srp 2022

@leniczka23 no jako jo, přehnala jsem to, uznávám 😁. Chtěla jsem ale zdůraznit že šance je vyšší když ji ho tam soupnul zase zpátky 😁

klokanka31
14. srp 2022

@leniczka23 Otázka jestli partner mimčo chce...😃

leniczka23
14. srp 2022

@novamamina 😁😁 ano rozumím

leniczka23
14. srp 2022

@klokanka31 to mě samozřejmě napadlo jako první, ale co mě je po tom viď.

katule1990
14. srp 2022

Jak už bylo psáno, šance je při nechráněném sexu v době ovulace cca 20 % (pokud jsou oba zdraví). Ten tvůj dal většinu mimo, šanci vidím tak na 4 % 😀.

autor
15. srp 2022

@katule1990 když jsme spolu spali znovu a udělal se do mě druhy den šance je větší?

katule1990
15. srp 2022

Ano, kdyz se udela do tebe, je sance samozrejme o vyssi 🙂.

autor
15. srp 2022

@katule1990 takže myslíte že by to vyjít mohlo ? Jsem z toho nervózní moc bych chtěla aby to vyšlo

novamamina
15. srp 2022

Tak nám den pak vědět 🙂

autor
15. srp 2022

@novamamina předevčírem přerušovaný včera normální kdy se partner udělal do mě. Tak budu ráda když se to podaří dnes už bohužel možnost sexu nemáme tak snad to bude stačit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru