Příznaky těhotenství?

simca96
2. kvě 2016

Ahoj zdravím vás 🙂

Mám k vám dotaz,poslední dobou hodně čtu příspěvky tady na konikovi tak jsem si řekla, že se vás zeptám na zkušenosti/názory.
S přítelem se momentálně snažíme o miminko.Plodné dny byly 21.-27.4 ( ovulace 26.4) dle výpočtu v kalendáři,MS mám pravidelnou.
Od 27.4 večer jsem měla [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | bolesti v podbřišku]],které v menší intenzitě jsou do dnes,bolí mě prsa,často chodím na malou,30.4-jsem se malém pozvracela když jsem si dala malé pivo.
Na testovani je si myslim ještě hodně brzo ale zajímá mě jestli moje "potíže" jsou normální v eventuálním těhotenství a některá z vás to také takhle brzo po ovulaci měla ??
Kdy testovat ? Další MS má být 10.5,četla jsem,že lze udělat test již 9 dní od ovulace to vychází na 5.5..má cenu testovat ,obávám se že do úterý další týden nevydržím 😃
DĚKUJU ZA ODPOVĚĎI.

simca96
autor
13. kvě 2016

@andreaandrejka ještě je čas na gratulaci ale diky🙂 ozvu se vám kolem13:30 to už budu oddoktora a budu moudřejší i když se mi to zda brzo na prohlídku 😀 ale rikala,že snad něco půjde vidět tak snad jo :-O

andreaandrejka
13. kvě 2016

@simca96 Jj. Ve 4+1tt jsem měla bublinku 🙂

peetulkka
13. kvě 2016

@simca96 jj aspon budes moudrejsi🙂Moje holcicka je taky o 11dni mensi nez podle ms.Taky mi to tam hapruje🙂

simca96
autor
13. kvě 2016

@andreaandrejka
@peetulkka tak uz mam po vysetreni .Dle doktora je sliznice zvetsena a nalez bublinky o velikosti 1,3mm na 90% se podle nej jedna o normalni tehotenstvi,dalsi kontrolu mam 30.5 odber krve a ultrazvuk .

peetulkka
13. kvě 2016

@simca96 No tak to je parada ne??Tak hodne stesticka preji Tobe i tve bublince.🙂

simca96
autor
13. kvě 2016

@peetulkka No tak snad se to toho 30. Potvrdi :-O

peetulkka
13. kvě 2016

@simca96 Ja myslim ze snad jo kdyz uz ti rekl tohlecto.Nebo myslis ze ne??

simca96
autor
13. kvě 2016

@peetulkka tak nikdy nevíš co se může stát..ale řekl že na 90% je to nitroděložní těhotenství vzhledem k pozitivním TT,meskajici MS,zvětšené sliznici a nálezu bublinky 1,3mm no :-O objednal mě do své druhé ambulance,že tam má lepší ultrazvuk 🙂

ms.neomagic
13. kvě 2016

Ahoj holky,nechci zakladat dalsi diskuzi tak se zeptam tady,v jinych diskuzich mi ani neodpovi...minuly tyden jsem mela hrozne bolesti podbrisku,naladovost,unava,ale v nedeli jsem dostala ms...orvala jsem to..jenze ouvej,ms po 2dnech skoncila (1den hodne silna,2den slabsi a pak uz nic)..vcera opet bolesti podbrisku,pichani v prsou,ana toal.papiru hlen jakoby s kapickou krve,odpoledne mi bylo i na zvraceni..dnes uz je to lepsi..ale neni to ono..tt negativni...myslite,ze muzu byt tehu? mam zkusit ten ovu test,kdyt tehu je negativni? dekuju za kazdy nazor.

peetulkka
13. kvě 2016

@ms.neomagic Ahoj,jj zkus ho.Zato nic nedas.Ja taky pri prvnim mela ms cca 3dny a pak jsem to nejak neresila a dalsi mesic jsem byla 8tt.Takze jsem otehotnela a mela normalne ms.

ms.neomagic
13. kvě 2016

@peetulkka tak jsem ho zkusila a nic...asi jsem uz blazen..v pondeli jdu k.dr.tak uvidim co to zase bude ☹

peetulkka
13. kvě 2016

@ms.neomagic Tak to mi je lito☹Ale urcite to brzo prijde.Budu drzet pesti🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru