• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prodloužil se mi cyklus, můžu být těhotná?

14. března 2013 
Ahoj ženy ,jsem nováček nejen tady, ale i ve snažení se o miminko :slight_smile: jak to tu pročítám tak je možné opravdu všechno i otěhotnět těsně před nebo po MS :D A i já si jdu pro "radu" cyklus 24-26 dní poslední teď byl z ničeho nic 31, (11.3.2013), poprvé od vysazení HA, což je cca 1,5 roku...no na jednu stranu jsem ráda, že se zpozdila, měli jsme pár měsíců naplánovaný romanticky víkend 8-10.3.2013 ve dvou, tudíž jsme si ho mohli náležitě užít se vším všudy :D dušinka se malilinkato začínala radovat, že by i možná(hlava asi dokáže mraky věcí s tělem, bolestivé bradavky, a tak dále :D ), protože se s mým drahým mužem 4tým měsícem snažíme o našeho první mimíska-je pravda, nikdy jsem nesledovala ovulaci, BT a jiné věci, prozatím, máme báječný sex, tak bych nerada aby se z toho stala "povinnost" , řešit bych to řešila, kdyby to nešlo delší dobu...,ale ta mrcha dorazila s týdenním zpožděním...a dotaz zní je možné, že bych čistě teoreticky o víkendu otěhotněla, pak dostala zmiňovanou MS.Třeba by ta další už nemusela dorazit ?!Ale to si budu muset ještě počkat... Moc díky za názory...
13. bře 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci ti brát iluze, ale pokud jsi dostala MS, těhotná nejsi musíš s plozením počkat do další ovulace.
Jestli jsi brala HA, tak jsi pravděpodobně v této době neovulovala; tělo se asi musí chvíli vzpamatovat, než se dostane do běžného režimu.
13. bře 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Co já vím,tak klidně můžeš být těhotná a dostat mensruaci,ale není to dobře,tak se musí hned k doktorovi,aby jí zastavil.Ale taky se spíš přikláním k tomu,že se tělo rovná s přestáním HA.Každopádně můžeš zkusit ovulační testy,mě to vyšlo a mimčo se nám podařilo hnedka.Doporučuji ti,aby si si došla k dotorovi,aby tě klasicky prohlídkl,že máš všechno v pořádku.A co vím tak po roce snažení začínají doktoři s léčbou.Záleží taky kolik ti je let :slight_smile:
13. bře 2013 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
S menstruací začíná nový cyklus, čili i nové snažení.Jako samozřejme je možné, že když má žena posunutou ovulaci, tak muže dojít k oplodněni treba i tesne pred menstruací a ta pak dorazí-ale vetsinou je slabší!!..Nicmene spise je to vyjimka a tak pár dni pred menstruací už plodné dny nebývaji, tudiž ani neotehotnis.Spise bych tedy spolehala na to, že tehotná s nejvetsi pravdepodnbností nejsi a začíná vám další cyklus snaženi...Každopádne pokud jsi po vysazení HA, tak mužeš pocitat s tim, že nejaké odchylky v MS a ovulaci mit budes...po vysazeni HA se telo musi zase "nastartovat" , aby normálne fungoval cyklus...což chvili muže trvat. :wink:
13. bře 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta šance je asi malá, ale možné je vše :slight_smile: S dcerou jsem taky otěhotněla pár dní před MS a menstruaci jsem měla, sice slabší a trvala krátce, ale o špinění nešlo.
13. bře 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Když jsem otěhotněla s Eliškou, tak MS normálně přišla, ale ne a ne skončit, tak jsem šla k doktorovi a ten mi pogratuloval, že jsem v sedmém týdnu. Tehdy mě málem odvezli :grinning:. Při posledním těhu jsem v době MS taky špinila, ale to bylo úplně jiný - slabý a trvalo jen tři dny. Udělej test a uvidíš :wink:
13. bře 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beijing5 pokud se 4 mesice snazite o mimino a teprve 11.3. jsi vysadila antikoncepci, tak je nekde asi problem.. a tehotna nejsi, tak rychle to nefunguje.
13. bře 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bolekat, pisatelka píše, že HA vysadila před rokem a půl. Jinak, mě při prvním těhu MS dorazila v neděli ráno, večer mi skončila, v pondělí ráno jsem sebou sekla v autobuse, tak jsem jo vzala přes lékárnu a co? Na testu dálnice :grinning: . Takže ano, je možné dostat MS ale asi ne normální.
13. bře 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ženy takový dotaz :slight_smile: tím že jsem vysadila H.A tak jsem si totálně rozhodila menstruaci a dodnes nejsem schopná zjisit kdy ovuluju a kdy menstruasci dostanu. Je nějaká rada, jak zjistím že je eted ta vhodná chvilka na snažení :slight_smile: Ovulační testy moc nechci. Kupujte neustále testy ono kdyby se kupovali po více kusech ale takhle .... díky moc ...
14. bře 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znám pár případů, kdy holky menstruovaly i pár měsíců a už byly těhotné, ale radši si to nepřipouštím, rozhodně kvůli tomu nemíním každý měsíc testovat. Zkus to zatím neřešit a užívejte si ten báječný sex, jak píšeš. Pokud Ti ještě nebylo 30, řešila bych to až po roce. Je fajn zkusit vypozorovat ovulaci - najdi si příznaky, já je na sobě poznám a směřovat to k tomu dni, ideálně dvakrát před ní a pak v ten den. Ale je pravda, že ovulace občas může občas i jindy, než obvykle. Opravdu se tím zatím netrap, nemá to cenu. :wink:
14. bře 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
fake, devcata
14. bře 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beijing5
@kopa39 moje mama mela MS az do tretiho mesice, mj. dostala i vyvolavacku a hled, jsem tady uz 35 let :grinning: Tak jak pise @helen_8 je opravdu mozne a stava se, ze zeny maji MS i treba nekolikrat, napr. i do 5.teho mesice.
@kacenka1111 ne vse musi byt fake :grinning:
14. bře 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek