Prosím o názor na testy

makiska1
11. črc 2019
Ahoj, prosím o názor na testy... Já myslím že z toho nic nebude... zelené od vrchu dolů 26, 27, 28 a 29 DC, modré od vrchu dolů 27, 28, 29 DC, MS měla přijít včera, nic. Občas je mi blbě, prsa mi obcas trnou jak kdyby se nalivaly, pořád zivam a jsem unavena... ale říkám si, že čárka by měla víc sílit, pokud by to bylo prosperující těhotenství... co myslíte?
leniczka23
11. črc 2019
@makiska1
Me prijde ze sili..zkus ted testovat ob den aby bylo lepe videt jak sili..drzim palce
makiska1
autor
11. črc 2019
@leniczka23 Díky... Já se právě nějak nemůžu dokopat k tomu netestovat...říkám si, že by to byla fakt haluz kdyby to vyšlo, byl to první měsíc... poprvé jsme čekali skoro půl roku, pak ve 13tt potrat a pak dalších 9m než se povedla dcera... No uvidíme... díky moc 😊
borjuvka
11. črc 2019
@makiska1 Sílí, musí to být dobré 😉 hodně štěstí
makiska1
autor
11. črc 2019
@borjuvka moc děkuji... příznaky mám snad všechny, tak uvidíme... nejhorší je ta hnusná chuť v puse... blee
makiska1
autor
11. črc 2019
@leniczka23
@borjuvka tak jsem nevydržela a odpoledne udělala ještě jeden... docela jsem se uklidnila 😁😁
borjuvka
11. črc 2019
@makiska1 velká gratulace 🙂
jaja01k
11. črc 2019
To vypadá dobře, držím palce 🙂
makiska1
autor
11. črc 2019
@borjuvka no ještě to neberu 100%, jedno biochemicke už mám taky za sebou, čárka právě moc nesilila a po několika dnech přišla ms... ale teď si říkám, fakt mám snad veškerý možný příznaky... je mi blbě, jsem unavena, v prsou mě brni jako když se nalivaji, břicho mě bolí, v obou bocích mě picha a v puse pořád jak v polepšovny, na záchod lítám každou chvíli.... 😂😂 tak uvidíme, počkám do so prý neděle a znovu zkusím test...
@jaja01k moc děkuji 😊
katka_nedo
13. črc 2019
@makiska1 Ja bych se na ty priznaky neupinala,protoze mohou byt vsugerovane.Ja u dcery delala test jen tak,proste kontrola,jelikoz jsem nebrala antiko a kdyby tam nevybehla carka jak hrom,tak to fakt nevim,ze jsem tehu.Ale testy vypadaji pekne.Ja mela u syna take slabsi a bylo to krasne tehu.
makiska1
autor
14. črc 2019
@katka_nedo já právě se k tomu neupinam, já vůbec nevěřila že by se to mohlo podařit napoprvé... no a ono fakt jo 😁 už pět dní zpoždění, prsa stále bolí, břicho jako na MS sem tam během dne taky, bílý vývoj, hlava, únava... a dnes takhle 😊 takže už tomu fakt věřím že jo...
makiska1
autor
16. črc 2019
@leniczka23
@borjuvka
@jaja01k
@katka_nedo všem moc děkuji... vypadá to, že už nemá cenu testovat, silnejsi už zřejmě nebude 😁
katka_nedo
16. črc 2019
@makiska1 Gratuluji a drzim palce
makiska1
autor
16. črc 2019
@katka_nedo dekuji 😊 snad bude vse v poradku...

Sem začni psát odpověď...

Odešli