Prosím o názor na testy

makiska1
11. črc 2019

Ahoj, prosím o názor na testy... Já myslím že z toho nic nebude... zelené od vrchu dolů 26, 27, 28 a 29 DC, modré od vrchu dolů 27, 28, 29 DC, MS měla přijít včera, nic. Občas je mi blbě, prsa mi obcas trnou jak kdyby se nalivaly, pořád zivam a jsem unavena... ale říkám si, že čárka by měla víc sílit, pokud by to bylo prosperující těhotenství... co myslíte?

leniczka23
11. črc 2019

@makiska1
Me prijde ze sili..zkus ted testovat ob den aby bylo lepe videt jak sili..drzim palce

makiska1
autor
11. črc 2019

@leniczka23 Díky... Já se právě nějak nemůžu dokopat k tomu netestovat...říkám si, že by to byla fakt haluz kdyby to vyšlo, byl to první měsíc... poprvé jsme čekali skoro půl roku, pak ve 13tt potrat a pak dalších 9m než se povedla dcera... No uvidíme... díky moc 😊

borjuvka
11. črc 2019

@makiska1 Sílí, musí to být dobré ;) hodně štěstí

makiska1
autor
11. črc 2019

@borjuvka moc děkuji... příznaky mám snad všechny, tak uvidíme... nejhorší je ta hnusná chuť v puse... blee

makiska1
autor
11. črc 2019

@leniczka23
@borjuvka tak jsem nevydržela a odpoledne udělala ještě jeden... docela jsem se uklidnila 😁😁

borjuvka
11. črc 2019

@makiska1 velká gratulace 🙂

jaja01k
11. črc 2019

To vypadá dobře, držím palce 🙂

makiska1
autor
11. črc 2019

@borjuvka no ještě to neberu 100%, jedno biochemicke už mám taky za sebou, čárka právě moc nesilila a po několika dnech přišla ms... ale teď si říkám, fakt mám snad veškerý možný příznaky... je mi blbě, jsem unavena, v prsou mě brni jako když se nalivaji, břicho mě bolí, v obou bocích mě picha a v puse pořád jak v polepšovny, na záchod lítám každou chvíli.... 😂😂 tak uvidíme, počkám do so prý neděle a znovu zkusím test...
@jaja01k moc děkuji 😊

katka_nedo
13. črc 2019

@makiska1 Ja bych se na ty priznaky neupinala,protoze mohou byt vsugerovane.Ja u dcery delala test jen tak,proste kontrola,jelikoz jsem nebrala antiko a kdyby tam nevybehla carka jak hrom,tak to fakt nevim,ze jsem tehu.Ale testy vypadaji pekne.Ja mela u syna take slabsi a bylo to krasne tehu.

makiska1
autor
14. črc 2019

@katka_nedo já právě se k tomu neupinam, já vůbec nevěřila že by se to mohlo podařit napoprvé... no a ono fakt jo 😁 už pět dní zpoždění, prsa stále bolí, břicho jako na MS sem tam během dne taky, bílý vývoj, hlava, únava... a dnes takhle 😊 takže už tomu fakt věřím že jo...

makiska1
autor
16. črc 2019

@leniczka23
@borjuvka
@jaja01k
@katka_nedo všem moc děkuji... vypadá to, že už nemá cenu testovat, silnejsi už zřejmě nebude 😁

katka_nedo
16. črc 2019

@makiska1 Gratuluji a drzim palce

makiska1
autor
16. črc 2019

@katka_nedo dekuji 😊 snad bude vse v poradku...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru