Prosim řekněte - je to duch?

vaseli16
6. lis 2018

Prosim reknete ze tam neco vidite ze mam malickou nadeji🙏🍀tentokrat uz b ez rozzlozeni 😊

vaseli16
autor
8. lis 2018

@vanea to s tim chlapeckem byl takovy vtipek 😊je mi jasne ze to je pokazde jinak nezavisle na pohlavi detatka.ano bohuzel vim na vlastni kuzi jaka jsou rizika do 1.trimestru....

vanea
8. lis 2018

@vaseli16 jj jasný 🙂 tak ať to klapne! mi to už nepříjde jako takový dušík na tom spodním testu🙂 🍀

drzticka81
8. lis 2018

boooze,ja vzdycky testovala pred ms 🙂)) bylo napinave sledovat,zda bude miminko,nebo ne 🙂)) dvakrat to nevyslo,trikrat jo 🙂)))) ale bylo to fajn.....

saminomimino
8. lis 2018

Nenech si kazit den,myslím že je to každé go věc kdy testuje,paní to asi taky zkoušela před my a nevyšlo ji to,tak chodí kazit den všem ostatním,u mě pokud šlo o tehu tak to test detekoval i před na a bylo by při zamlklém tehu fuk kdy testuji,i kdybych testovala až 8ttnic by to nezměnilo na tom že mi stejné miminko přesně v 9+4 zemřelo,to je prostě první trimestr,kdy testuješ s tím nemá nic spolecneho

vaseli16
autor
8. lis 2018

@saminomimino dekuji za podporu jsi hodna...ja treba minule tehu mela pozitivni test az po vynechani ms do te doby ani tuk a i tak jsem o mimi prisla...tak se ted chytam opravdu kazdeho stebelka 🙂 a zas do ted jsem zadneho takoveho dusika/carecku nemela proste bud byl pozitivni nebo bylo bilo tak snad to ted neco znamena 🙏😊

leymea
8. lis 2018

@vaseli16 dneska jsi test nedelala?

mona91
8. lis 2018

@vaseli16 já jsem měla slabou čárku na 10 i po vynechání MS... tady mi přijde ze se něco rýsuje.🍀 každý ať si testuje jak chce, mě prihdebtestovani třeba týden po styku nesmysl, ale tak se k tomu nevyjadruju, tak hlavně klid a držím palce 🍀

janina92
9. lis 2018

@vaseli16 tak jak dopadlo testování? 🙂

vaseli16
autor
9. lis 2018

@janina92 vubec nevim,neprijde mi ze je tam posun.navic vykoukla az po limitu 😞takze je to opravdu bud a nebo.v levo je dnesni

moly001
9. lis 2018

@vaseli16 tak hlavně že vykoukla...hele, já být tebou...teď bych to nechala a testla až v neděli...uvidíš jestli nedorazí MS a pokud nee, v neděli bude určitě silnější! Držím pěsti a hlavně myslí pozitivně... !

vaseli16
autor
9. lis 2018

@moly001 dekuju za podporu,je to mile 😊snazim se vydrzet a nepodlehat spatnym myslenkam jestli tam prdolka je at ma klid ❤🙏

moly001
9. lis 2018

@vaseli16 to já věřím...já taky denně testovala jak divá, pak porovnávala jestli sílí, nebo sílí málo....jistojisté je, že pozitivní HCG je! Moc ti přeju, ať to dobře dopadne!

sudylichozrout
9. lis 2018

@vaseli16 No, testy jsou z 6., 7., a 9.? Ten poslední by měl být o dost silnější už. Těhotná jsi, ale zatím se moc neraduj. Když jsem byla těhotná, testy sílily každý den. Narodily se z toho zdravé děti. Když těhotenství neprosperovalo, test byl pořád nanicovatý, čárky byly výrazné, ale nezesílily do kolejnic. V sedmém týdnu jsem pak potratila.
Ale moc držím palce, ať ti to dobře dopadne 🙂

saminomimino
9. lis 2018

@vaseli16 hele obden to občas není moc rozdíl,mě se osvědčil rozestup 3 dny,počkej do pondělí to už by ti měla meskat MS

michaela_2
9. lis 2018

@vaseli16 to už je pozitivní test 🙂 tak at to má zdarny průběh!!! 💙

saminomimino
11. lis 2018

Testovala jsi ještě?

maice
12. lis 2018

@vaseli16 Tak jak to dopadlo???

vaseli16
autor
12. lis 2018

@saminomimino
@maice nebylo potrebav noci na sobotu dorazila ms s velkou "paradou" strasne krece a bolesti ktere jsem zazila jen jednou asi pred tak pred 5ti mesici...takze neverim ze testy byly falesne pozitivni....

moly001
12. lis 2018

@vaseli16 to mě mrzí...to bylo biochemické☹ já to takto letos měla podvakrát....falesne pozitivní určitě nebyly, HCG bylo...neves hlavu..příště se zadari! Moc držím pěsti, neklesej na mysli, dočkáš se! :-*

maice
12. lis 2018

@vaseli16 To mě mrzí 🤭🤦‍♀️ Drz se!!! Drzim palecky,priste to urcite vyjde!!!!

leymea
12. lis 2018

@vaseli16 to me mrzi ☹ ono se brzo zadari 😉

vaseli16
autor
13. lis 2018

@moly001
@maice
@leymea dekuji holky jste zlate😘asi holt jeste nebyla ta správná chvile.

timotha
13. lis 2018

Bacha clearblu dela falesny duchy tohle jsem tam taky mela a nebyla jsem tehotna

hjaninka
28. lis 2018

Ahojky holky, jdu se poradit co si o tom myslíte. Je to naše první snažení po úmrtí miminka ve 25tt (zauzleny pupecnik, měli bychom být oba zdraví) 😔 takže si prcka moc přejeme... Cítím se pořád nemocná, popichuje mě v podbřišku a asi mi občas spadne tlak a přestalo mi opět chutnat kafe, jsem taková podrážděná. Dle BT byla ovu zřejmě 14.11 (11DC). Dnes jsem 14DPO (26DC)....delala jsem test v neděli, včera a dnes. Pořád jsem si říkala že nic, ale pak jsem zaostrila a dala je k sobě.... Myslíte že je to sílící mini duch? Zkoušela jsem jeden i včera večer, kdyz jsem před tím dost pila a byl baprosto snehobily... Trochu mě to vyděsilo, ale zase to aspoň znamená, že tohle zřejmě nejsou jen drážky a moc byla jen hodně naredena... Už i manžel to tam vidí 😁 ale víte jak to je, bojím se jestli si to jen moc nepřeju

vladuska29
28. lis 2018

@hjaninka dušíky vidím i je vidět že sílí 😉 ale ještě bych počkala a testovala dal jestli bude dál sílit. Tento měsíc jsem to měla stejné ale stejně jsem to dneska dostala. 😞😞Ale tobě přeji ať krásně sílí dál 😉😉 držím pěstičky ☺️☺️

hjaninka
28. lis 2018

@vladuska29 moc děkuji, jsem ráda že je nevidím sama 😁 zase nebudu moct dospat abych ráno udělala další. Teď jsme s mužem koukali na seriál a tvrdi mi že "vonim miminkem"... Že jdu jinak cítit, tak jako když jsem byla těhotná poprvé. Tak kéž by měl pravdu 😊❤️

hjaninka
28. lis 2018

@vladuska29 a přeji Ti ať brzy najdeš // ❤️

vladuska29
28. lis 2018

@hjaninka určitě ji má. Neboj noc uteče a budeš moct testnou určitě se zase pochlub testíkem 😉😉 no ja doufam že se nám brzy zadaří je to už dlouhý 😞

hjaninka
29. lis 2018

@vladuska29 jeee ono to fakt asi leze 😁❤️ Tak se manžel nepletl.... Má nos jak horníci pes 🤣

sudylichozrout
29. lis 2018

@hjaninka ahoja, je tam, ale bud jeste trochu opatrna a zdrzenliva. Ta carka leze strasne pomalu a je porad slaboucka. Muze se stat vsechno mozny jeste. Ale drzim palce, aby zacala poradne silit a vse bylo ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru