Rozumíte někdo hCG?

trrr
15. pro 2016

holky rozumite nekdo hcg?jsem 17dni od mozneho oplodneni vcera sem byla na krvi dnes vysledek 270hcg prej je to v normalu a uvidi se na zitra na ultrazvuku(podle me tam nic videt nebude jeste,ale koukala sem na tabulky hcg a tam pisi 14dni od oplodneni ma byt hcg 3-426 tak mi tech 270prijde malo minulou sobotu sem mela mit ms ale mela sem//

lucky22
15. pro 2016

Ahojky. Ja jsem mela 13.den 251 a 15.den 409. Ale kazda ma hcg v moci jinak, ja si myslim, ze tve je opravdu normalni. A jak vis ze jsi 17 dni od oplodneni? Mohla si mit preci posunutou ivulaci 🙂 A na UZV opravdu asi nuc videt nebude, jen zvetsena sliznice. Gestacni vacek je nejvic videt kolem hcg hodnot 1000. 🙂

trrr
autor
15. pro 2016

Ja mela stik kdyz sem prijela z gyndy kdyz mi rekl ze mam peknou ovulku takze vim presny den 😁takze mam byt klidna?v lete mi tehu nedopadlo mela sem hcg 35takze smula tak ted mam strach uz me z toho hrabe a nejde mi na to nemyslet 😕

lucky22
15. pro 2016

@trrr Jo tak to jo, kdyz ti to rekl doktor. Ja si myslim, ze klidna muzes byt urcite, dulezite je aby se obden zdvojnasobilo. Tak 35 je asi opravdu malo oproti 270. Drzin palecky at jsou dobre zpravicky 🙂

trrr
autor
15. pro 2016

Moc dekuji za uklidneni 😙

zuzikuzlik
15. pro 2016

@trrr Záleží kdy jsi otěhotněla, já teď měla po týdnu vynechání 10tis. 🙂 takže to muselo být nějak hned po MS...byla bych v klidu, pokud poroste bude to o.k. 🙂

trrr
autor
15. pro 2016

Ja otehotnela presne 28.11 plus 2dny treba nez se setkalo vajicko se spermii

medulinek
15. pro 2016

Hladinu mas uplne super

trrr
autor
15. pro 2016

@medulinek vazne?😲😍

trrr
autor
15. pro 2016

@medulinek ikdyz je to 17den?

lenusaak
15. pro 2016

já měla 17 dni po 1863j, narusta potom dost rychle. Tvoje hladina hcg je naprosto pořádku. Málo by bylo 10j ( i přesot, že je to v rozmezí daného tt),ale 270j je naprosto v pořádku. Hlavně každé hcg roste jinak, proto ty tabulky maji taková rozmezí. Jinak na ultrazvuku jde videt gestační váček až při hodnotě 1000j. Takto možná vykoumaji vysokou děložní sliznici, ale nic víc nečekej.

lenusaak
15. pro 2016

@trrr i když, by ti možná za ty dva dny mohla hodnota na tech 1000j už vyskočit🙂 no uvidíte 🙂

mariti
15. pro 2016

A je moudré chodit tak brzy na gyndu, když stejně ještě nic nebude vidět? Já bych tedy asi ještě počkala, třeba si koupila další balíček testů a po týdnu zkusila, zda čárka sílí. chápu, že je těžké být v klidu, ale některé věci prostě neuspěcháš....

trrr
autor
15. pro 2016

@mariti ja tam musim kvuli prasku aby mi rekl jestli je mam jeste brat nebo uz ne jinak bych sla nejdriv za 14 ja vim jak to chodi a ze tam nebude nic videt😉

trrr
autor
15. pro 2016

@lenusaak dva dny asi stacit nebudou 😕uvidime hlavne aby to stoupalo jak ma jen prez svatky me asi klepne 😂dekuji moc za podporu vazim si toho 😙

trrr
autor
15. pro 2016

@lenusaak ja vim ja od zitrka nic necekam objednal me kvuli lekum jestli mam pokracovat nebo skoncit jinak bych tak brzy nesla vzdy sem chodila nejdriv 14az 3tydny a dekuji za vysvetleni jsi moc ochotna 😚

mariti
15. pro 2016

@trrr tak vidím, že můj komentář byl mimo, takže se omlouvám, a děkuji za vysvětlení.

trrr
autor
15. pro 2016

@mariti ne myslela si to dobre a mas pravdu jen sem ti chtela vysvetlit duvod navstevy tak brzy 😉

trrr
autor
15. pro 2016

Podle testu je to ok

kettkav
15. pro 2016

@trrr Já měla 15 dní po oplodnění hcg 80 a zítra začínám 36.týden 🙂 Držím palce 🙂

trrr
autor
15. pro 2016

@kettkav pani a neotehotnela si dele?jinak preju at mas klidny rychly porod a at jste v poradku ❤

kettkav
15. pro 2016

@trrr Ne ne,dělala jsem si ovu testy a pak v tom týdnu už "nic nebylo"🙂 Díky 🙂

trrr
autor
15. pro 2016

@kettkav me hlavne zarazi ze nemam zadne priznaky u obou tehu sem mela bolestiva prsa ikdyz u prvniho vic u druheho jen chvilku a ted nic sem uplne normal

kettkav
15. pro 2016

@trrr Já takhle na začátku taky příznaky neměla...Bude to dobrý,uvidíš 🙂

trrr
autor
15. pro 2016

@kettkav jsi zlaticko fakt moc dekuji ani nevis jak se mi ulevilo!😙

medulinek
15. pro 2016

@trrr mela jsem podobnou a priznaky dosly az nekdy za 14 dni 🙂 jen unavena jsem teda byla

simi1510
15. pro 2016

@trrr držím moc moc moc pěsti 😉

trrr
autor
15. pro 2016

@medulinek to ja sem take,ale neberu to jako priznak deti mam nemocne chlapa po operaci tak litam jak hadr na holi i drivi nosim atd 😕

trrr
autor
15. pro 2016

@simi1510 mockrat dekuji vubec sem necekala ze mi tu nekdo odpovi moc mile jste me prekvapily vsechny co jste si udelaly chvilku me uklidnit ❤❤❤

medulinek
15. pro 2016

@trrr tak hlavne opatrne,moc neblbni,zkus odpocivat,co to pujde,at se mimco poradne zakousne

trrr
autor
15. pro 2016

@medulinek dobre aspon v poledne se natahnu 😙

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru