Rozumíte někdo hCG?

trrr
15. pro 2016

holky rozumite nekdo hcg?jsem 17dni od mozneho oplodneni vcera sem byla na krvi dnes vysledek 270hcg prej je to v normalu a uvidi se na zitra na ultrazvuku(podle me tam nic videt nebude jeste,ale koukala sem na tabulky hcg a tam pisi 14dni od oplodneni ma byt hcg 3-426 tak mi tech 270prijde malo minulou sobotu sem mela mit ms ale mela sem//

medulinek
15. pro 2016

@trrr vyuzij kazdou volnou chvilku

trrr
autor
16. pro 2016

Tak dnes blbe zpravy 😢

simi1510
16. pro 2016

@trrr jak to? Co se stalo???

trrr
autor
16. pro 2016

To hcg co sem mela by melo byt v den ms a ne 4dny po ocekavane ms to uz by melo byt o dost vetsi a sliznici mam hodne spatnou rikal ze se divi ze nekrvacim ze sliznice neodpovida tehotenstvi ze sem zatim biochemicky tehotna dal mi anopirin a duphaston a za 12dni na kontrolu ale prej blby

lenusaak
16. pro 2016

@trrr já bych to tedy černě takhle jeste neviděla. Vždyť doktor neví, kdy byla ovulace, mohla byt dyl, pak by hodnota hcg odpovidala a celkově je v rozmezi ta hodnota. Byly holky se sakryš nizkyma hcg na ten dany týden těhu a donosily zdravá mimi. Mohe kanaradka měla ducha až týden po vynecháni ms- jaké oak ona musela mit hcg? Jeste nižši než ty a ted ji ram doma řadi dvouletý chlapeček 😊

oktavie
16. pro 2016

@trrr Ahoj, já teda 8 dní po termínu očekávané MS jsem měla hCG 559. Takže nechápu, jak ti mohl dr říct, že ta hodnota by měla být v termínu MS... Každá to máme trochu jinak, taky jsem to teda řešila ty hodnoty, ale akorát to přinese stres a to miminku neprospívá. Tak se zbytečně nestresuj, třeba to ještě bude dobrý ❤ 🙂

trrr
autor
16. pro 2016

@lenusaak jenze ja byla v ovulaci na gynde takze to vime presne a hlavne ta blba sliznice

trrr
autor
16. pro 2016

@oktavie a co s tou sliznici?😢

lenusaak
16. pro 2016

@trrr ale i tak bych teda flintu do žita neházela. Testuj ov den a uvidiš, jestli čárká sílý 😊 moc moc držim pesti

trrr
autor
16. pro 2016

@lenusaak dekuji

medulinek
16. pro 2016

myslím si a promin mi to,ze tvuj doktor je blbec,o prosperite tehu nic nevypovida jedna hodnota hcg,aby mohl rict,zda se vyviji dobre nebo ne,musel by ti vzit krev ob den a sledovat jak a zda roste. Pokud chces mit klid,skoc si na odber a ob den znovu,pokud bude hodnota dvojnasobne vysoka,vyviji se to dobre. I sliznici mame kazda jinou. A jak videl ovulaci? U probehlou nebo jen pripraveny folikul?Pokud jen folikul,mohl prasknout az za 2 dny a uhnizdeni mas 5-10 den a tam uz je to sakra rozdil

simi1510
16. pro 2016

@trrr drz se! Drzim ti palce a ono to dopadne jak ma.... lepsi pripadne takto nez jit na revizi a nebo kdyby to byla pak pozdeji spatne.... telo vi pripadne proc to dela

trrr
autor
16. pro 2016

@simi1510 ja vim ale zamrzi to

trrr
autor
16. pro 2016

@medulinek videl folikuly a dva dny na to praskly byla hrozna bolest na vajecnikach slo mi to az do zad a muze sliznice jeste vyrust?

simi1510
16. pro 2016

@trrr naprosto ti rozumim! Nejdriv nas mrzi kdyz to nevychazi a prijde mrcha, pak kdyz objevime duchy nebo carky.. a neni to tak jak ma byt.

Ale jeste se to muze obrátit 😉

simi1510
16. pro 2016

@trrr a rekl ti, jak je vysoká? Nebo jen ze je nízká....?

medulinek
16. pro 2016

@trrr sliznice v druhe fazi cyklu uz neroste,ale meni se jeji struktura

lucinka58
16. pro 2016

@trrr Hele, hladina HCG není směrodatná. Každá to máme jinak. Hlavní je, aby HCG rostlo. Spíš by Ti měli vzít krev ještě jednou za cca 2-3 dny od prvního odběru a hladina by se měla minimálně zdvojnásobit. Jinak já měla HCG 14DPO 228, ale fakt je to individuální hodnota 🙂 Jinak fakt tvůj doktor je idiot. Pokud ti nevezme krev on, tak si zajdi na začátku týdne jako samoplátce na odběr a uvidíš 🙂 Já si myslím, že hodnotu máš slušnou a je fakt, že podle jedné hodnoty nelze brát těhotenství jako neprosperující. A taky to s tou sliznicí nechápu......

trrr
autor
16. pro 2016

@simi1510 mas naprostou pravdu 😕nerekl mi nic jen mí ukazal cernou "cmouhu"ze je to sliznice a ze se divi,ze nekrvacim ze tak v tehu rozhodne nema vypadat

trrr
autor
16. pro 2016

@medulinek aha stejne tomu nerozumim ale dekuji za vysvetleni 😉

medulinek
16. pro 2016

@trrr je takova hutnejsi,aby se do ni prcek poradne zanoril a udrzel

trrr
autor
16. pro 2016

@lucinka58 kdyby zalezelo jen na hcg tak pujdu na krev,ale hcg mi je ted "prdu"jestli to ta sliznice strhne ale proc mi dal prasky na redeni krve to nechapu 😕

trrr
autor
16. pro 2016

@medulinek aha jeste budu chytrejsi 😙

medulinek
16. pro 2016

@trrr protoze umoznuje lepsi prokrveni placenty,ktera bude vznikat

lenusaak
16. pro 2016

@trrr on ten anopyrin zajisti jakoby potřebné projrvení té sliznice a vyživuhe ji tim- bude dostatečne prokrvená. Dupgaston je zase progesterob, který je ootřeba v těhu a napomága k udržení toho těhu a k podpoře žlutého těliska.

lenusaak
16. pro 2016

Omlouvam se za překlepy- mobil...

beruska1889
16. pro 2016

Holky, můžu mít taky dotaz na hcg? v CARu mi vyšlo 8.12. 845, 14.12. 2190 dnes jsem byla na kontrole u mého gynekologa a na UZ vůbec nic neviděl, strašil mě mimoděložním nebo biochemickým, nabral mi spoustu krve i znovu na to hcg ale fakt mi moc šancí na dobré těhotenství nedal, co si o tom myslíte? já už jsem ze všeho zoufalá, 2 roky se snažíme o prcka a když už to vyjde tak pořád jen samý strach, stres a nervy ☹

kettkav
16. pro 2016

@beruska1889 To hcg by se mělo každé 2 dny zdvojnásobit u prosperujícího těhotenství :'(

beruska1889
16. pro 2016

@kettkav jo to mi říkal, taky ☹ ale přišlo mi, že ta hodnota je hezká a stoupla dost... ☹ tak co to tedy může být? mimoděložní bych nechtěla ☹

oktavie
16. pro 2016

@kettkav Nu, někdy se říká 2-3 dny. Tak když nebudeme hnidopichové, tak se to tomu trojnásobku už blíží (6 dní) 🙂 Tím samozřejmě nechci mazat med kolem pusy, ale nervování ničemu nepomůže, je lepší být pozitivní 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru