Různé TT, stejná citlivost, jiné výsledky. Máte stejnou zkušenost?

eicul16
10. lis 2020

Ahoj maminky,

měla bych dotaz. Cca měsíc a půl zpátky jsem přestala úplně kojit (malá má 10,5 mesice), MS mám zatím celkem nepravidelnou, před otěhotněním 32 -35 dnů, poslední menstruace 12. - 15. 10.
S manželem jsme si po té MS řekli, že bychom se mohli začít pokoušet o druhé mimco, ale že to necháme na náhodě... No a asi 5 dní zpátky mě začalo pobolivat v podbříšku a palet mě žáha - úplně stejně mi to dělali i na začátku prvního těhotenství, tak jsem 3 dny zpět koupila Mamatest a ukázal mi slabou druhou čárku, proto jsem koupila ještě Galmed tyčinku a má té taky slaboulinky dušík... Další den jsem koupila Dr. Maxe a tam vůbec nic, ani včera ani dnes... Přitom na těch dvou testech (mamatest, Galmed) se mi zdá, že dušíci sílí (nebo si to namlouvám :D).. Nemá některá z Vás stejnou zkušenost? Ať už to dopadlo dobře nebo špatně? 🙂 ještě dodám, že všechny testy mají citlivost 10
Přikládám fotky pro představu 🙂 poslední mamatest byl brán že stejné moči jako Dr max, na kterém není vidět nic, druhý Galmed byl dělán taky dnes, ale ne hned z ranní moči.

eicul16
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
eicul16
autor
14. pro 2020

Zdravím všechny 🙂 tak jen dávám vědět, kdyby náhodou v budoucnu někdo hledal něco podobného ^^ ... Minulý měsíc červená teta nakonec přišla a byla hodně nepříjemná... Tento měsíc jsme s manželem měli koronu a řekli jsme si, že teda teď ne, no ale jednou to manželovi "ujelo"...ale myslela jsem si, že mimo plodné dny :D a pár dní zpátky mě bolelo vedle pupiku na pravé straně a šlo to až dolů...tak jsme si mysleli, že asi slepák...ale přes to jsem manželovi řekla, že se mi to nezdá a ať zkusí zajít koupit test...A ejhle, z toho jediného "ujetí" jsou 2čárky (podle začátku té poslední menstruace by měla červená teta přijít až za 2 dny), a řekla bych, že daleko zřetelnější 🙂 tak uvidíme, jestli čárka bude sílit a vyjde to tentokrát 🙂

andycr
14. pro 2020

@eicul16 to vypadá nadějně. Myslím že minile to bylo biochemické těhotenství. Držím palce 🍀 ať sílí a je vše v pořádku. ☺️

agneska7
14. pro 2020

@eicul16 moc pěkná čárka 👌

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru