Silná menstruace a i přesto těhotná?

tydlity
8. bře 2015

Ahoj holky,
moc bych potrebovala poradit jestli je tu nektera, ktera ma zkusenost se silnou menstruaci a i tak byla tehotna? Menstruaci mam vzdy velice silnou,3-4dny silne krvaceni a dalsi 4dny slabsi az spineni. Mam to kazdy mesic presne na den. Tento mesic jsem si byla jista, ze jsem tehotna, ale dostala jsem to presne na den. Jenze jsem to mela 2dny silne a pak uz jen 3dny slaboucke spineni a ja to mam vzdy 7-8dni. Ihned po poslednim spineni mam kremovy vytok a porad me poboliva az pali v podbrisku. Vice na prave strane, ale chvilkama se to strida.. Vytok nezapacha, nic nesvedi a do toho me stale boli prsa. Ne moc, ale citim je jako lehce pred menstruaci.Chvilkama se mi i zamota hlava, ale mam nizky tlak, tak to bude spis tim. Dnes je to 19den od posledniho styku s manzelem (meli jsme hodne prace a nebylo moc casu 🙂 ). Zajimalo me jestli jste to nektera taky mela a byla tehotna? Moc bych si to prala. Zitra jdu pro test, ale jsem nedockava, tak me zajimaji vase nazory. Predem dekuji za odpoved 🙂 Jo a HA neberu 🙂 .

ronyx
9. bře 2015

@tydlity Aha,tak to pak jo 🙂 Tak přeji aby se co nejdřív zadařilo 🙂 a děkuju

tydlity
autor
9. bře 2015

@ronyx Dekuju 🙂 Snad to vyjde. Zatim byla na ovu testu slaba carka, tak treba bude zitra silnejsi. A kdyz ne, takto asi probehlo vcera a dneska uz slablo. No uvidime. Kazdopadne moc dekuju vsem 🙂

meersik
30. pro 2019

Ahoj ženy mohla bych se zeptat,zdali už nějaká měla stejný problém jako já. Před týdnem jsem měla 5 dní hnědé špinění a jelikož mi můj gynekolog předepsal clostilbegyt udělala jsem si test, jedná čárka výrazná a druhá tam také výšla ale slabounka na to po 2 dnech přišla silná a bolestivá menstruace. Kdy by bylo vhodné si udělat dalsi tehotensky test pro kontrolu? Děkuji za každé odpovědi

petulkabittnerova
26. zář 2020

Zdravim chtela bych se zeptat.
Minuli tyden se mi nedostavila MS a tak sem si udelala tehotensky test,manzel neveril a tak sme sli koupit dalsi,v kazem baleni jsou dva testy takze sem si dohromady udelala ctyri testy a to dva dny za sebou,kazdy den dva.Vsechny tety byly pozityvni,jenomze dva dny po te sem dostala menstruaci a to dost bolestivou u me normalni je bolest bricha prvni den,ted uz me bricho boli treti dej,jsem stale unavena,ale ta menstruace mne znepokojuje.diky za odpovedi.jinak u prvniho ditete sem MS mela do toho retiho tehotenstvi proto sem o tom ani nevedela.dky všem

kuttu
26. zář 2020

@petulkabittnerova Tipuju biochemické těhotenství,zkus test treba za 2 dny a uvidíš.Stává se to

agneska7
26. zář 2020

@petulkabittnerova a co test teď ?

petulkabittnerova
29. zář 2020

@agneska7
Ahoj test mam.stale pozitivni dokonce sem byla dnes u doktora a ten mi nejdrive rekl ze sem tehotna ale na ultrazvuku zase nic nevidel a tak mi malou delal test a tenyl opet pozityvni.a pozval si mne za tyden tak si vidim ale myslim si ze to byl potrat.na internetu sem se dozvedela ze srdecni akce jdou mirne videt az v 7tydnu.ale doktor mi rekl ze delohu mam cistou ze nejspis sem potratila.

petulkabittnerova
1. říj 2020

@kuttu
Zdravim,tak sem byla u doktora typuje potrat,ale sam vubec nevi.na ultrazvuku nic nevidel,ze pockame,tak sem si dnes udelala znovu test a je silnejsi nez predtim sytejsi predtim tam byl jen takovy duch.no tak nevim.
Co je to biochemicke tehotenstvi?

kuttu
1. říj 2020

@petulkabittnerova Biochemické tehotenstvi znamená,ze došlo k oplodnění vajíčka,které odešlo se spozdenou menstruací...špatně nebo vůbec se nezahnizdilo...testy bývají slabě pozitivni,čárka posléze slábne a přijde MS...zázraky se ale dějí,takze uvidíš za ten týden

margita000
29. dub 2021

Ahoj maminy tak pred 2 tydny jsem si delala 2 tehotenske testy oba pozitivni mynuly mesic jsem mela mesicky jen jeden den a to slabouckou a a ted jsem dostala znovu mesicky a hodne silnou jeden den jsem mela slabou ale dalsi den uz silnou a menstruacnimi bolestmi tak jsem volala doktorce ona mi rekla at prijdu delala mi ultrazvuk rekla mi ze vydi ze jsem tehotna ale ze nevydi srdicko byt... pak jsem ji ukazala zakrvacenou vlozku a mysli jsi ze jsem spis potratila a nebo ze jsem malo tydnu tehotna... co si otom myslite? mela jsem pred ti 2 oba tehotenstvi v poradnu a bez menzes a ted to 3 mam z menzes

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru