Silná menstruace a i přesto těhotná?

tydlity
8. bře 2015

Ahoj holky,
moc bych potrebovala poradit jestli je tu nektera, ktera ma zkusenost se silnou menstruaci a i tak byla tehotna? Menstruaci mam vzdy velice silnou,3-4dny silne krvaceni a dalsi 4dny slabsi az spineni. Mam to kazdy mesic presne na den. Tento mesic jsem si byla jista, ze jsem tehotna, ale dostala jsem to presne na den. Jenze jsem to mela 2dny silne a pak uz jen 3dny slaboucke spineni a ja to mam vzdy 7-8dni. Ihned po poslednim spineni mam kremovy vytok a porad me poboliva az pali v podbrisku. Vice na prave strane, ale chvilkama se to strida.. Vytok nezapacha, nic nesvedi a do toho me stale boli prsa. Ne moc, ale citim je jako lehce pred menstruaci.Chvilkama se mi i zamota hlava, ale mam nizky tlak, tak to bude spis tim. Dnes je to 19den od posledniho styku s manzelem (meli jsme hodne prace a nebylo moc casu 🙂 ). Zajimalo me jestli jste to nektera taky mela a byla tehotna? Moc bych si to prala. Zitra jdu pro test, ale jsem nedockava, tak me zajimaji vase nazory. Predem dekuji za odpoved 🙂 Jo a HA neberu 🙂 .

horakovaa
8. bře 2015

Ahoj , tak momentálně prožívám to samé . 23-27.2 jsem krvácela potom nic 28.2-1.3 spinení , 5.3 oznámená ovulace a dnes zase krvácím , na ultrazvuku nic videt nebylo . Ale ted jsem volala DR domů a bylo me řečeno bud cysta , nebo hormonální selhání či ovulace provázená krví . Radeji být Vámi navštivím DR , já zítra ráno tam radeji i přez to jdu ,chce me prohlédnout .

nasekuratko
8. bře 2015

@tydlity já měla to stejné, nevěnovala jsem tomu pozornost. Až se to takto opakovalo 3x, tak jsem šla k dr. mám zánět celé dělohy a močového měchýře. Dostala jsem silná antibiotika, léky na zavádění, železo.... antibiotika mám skoro dobrané, bolesti pořád stejné. Léky na zavádění nezabránily mykoze ani tak (vždy to mám z antibiotik), takže ta se mi rozjíždí dneska naplno. A po železe je mi pěkně zle. Nezanedbávala bych to a šla k dr. hned. Asi jsem vás nepotěšila, co? ☹

tydlity
autor
8. bře 2015

Dekuju 🙂 No ja mam ted teprve druhy den po skonceni te kratke MS, ale hned co jsem si vsimla, ze uz nespinim jsem mela bily kremovy vytok a boli me v podbrisku uz cca9-10 dni. Trochu me i pali zaha, ale to asi bude z toho, ze jsem do sebe vyklopila sklenici coly najednou 🙂 A test jsi si delala?

horakovaa
8. bře 2015

@tydlity Raději bych šla k DR , jistota je jistota ...

tydlity
autor
8. bře 2015

@nasekuratko teda to je pekne neprijemny.. A palilo te neco nebo svedelo? Me totiz nic, jenom ta bolest podbrisku. A prsa te u toho taky bolela? To je divny..

tydlity
autor
8. bře 2015

@nasekuratko A ta bolest podbrisku byla hodne silna nebo tak stredni?

tydlity
autor
8. bře 2015

@horakovaa No to mas pravdu. Zitra si koupim ten test a kdyz nic a bolest neprejde, tak mazu k dr. Moc dekuju za odpovedi holky 🙂 Snazime se uz 11mesicu, tak jsem jak na trni 🙂

horakovaa
8. bře 2015

@tydlity tak zkuste test , a i tak bych sla hned k DR , je to lepší už jen kvůli tomu ,že se snažíte ;) a určitě bych vše prokonzultovala u Dr i nahlásila snažení 😉 držím palečky , hodně štěstíčka a hlavne to chce klid 🙂 Dejte pak vedět ...

profiss
8. bře 2015

Ahoj já to měla také, takže jsem zjistila, že jsem těhotná až po vynechání 2. menstruace 🙂 Doktor mi předepsal progesteron a byla jsem na rizikovém těhotenství. Mám krásného, zdravého chlapce 🙂

bajana
8. bře 2015

@tydlity je veľmi nepravdepodobné, že si tehotná (mimochodom ako to, že si o tehotenstve bola presvedčená?) ...vajíčko je uhniezdené v hrubej výstelke sliznice maternice a ak si 2 dni silno krvácala, neviem si predstaviť, kde a ako by sa udržalo...ženy, ktoré majú MS počas tehotenstva, udávajú skôr slabé špinenie než silné krvácanie

profiss
8. bře 2015

@bajana já jsem měla krvácení na jaké jsem při menstruaci zvyklá a byla jsem přitom těhotná, takže mě to ani nenapadlo. Přišlo se na to až u doktora. Když poslední ms neodpovídala stáří "dítěte"

horakovaa
8. bře 2015

@profiss krvacení u těhu je prý vzácnost .znám plno žen co měli to samé 😉

tydlity
autor
8. bře 2015

No snazeni jsem nahlasila hned jak jsme zacali a kdyz jsem byla minuly mesic na prev.kontrole, tak mi dr.rekl, ze je jeste brzy a mam prijit nejdriv v kvetnu (coz je za rok a 1mesic snazeni) jenze ja bych radsi, kdyby to se mnou uz zacal pomalu resit ted. Je mi 31let a bojim se jak dlouho bude jeste u me mozne otehotnet.

bajana
8. bře 2015

@profiss ok, ja ti to neberiem, len tvrdím, že je to nepravdepodobné, nie nemožné...ale zase máš pravdu, zakladateľku zaujímajú prípady ako si ty, a nie to, čo je pravdepodobnejšie

tydlity
autor
8. bře 2015

@profiss No kez by to tak bylo i u me 🙂 Dekuju aspon za nadeji 🙂 Ale ted jsem byla na wc a na toaletnim pap. uz nebyl bily, ale pruhledny tahly bilkovy hlen a jsem porad tak nejak jakoby mokra. Tak ze by ovu?? Ale to by bylo divny hned po menstruaci, kdyz mam kazdy cyklus po 28dnech presne na den.. Uz jsem z toho jelen 😀

ronyx
8. bře 2015

@tydlity Ahojík,nechci ti vůbec brát naději,ale taky si spíš myslím,že je to nějaký hormonální nerovnováha,nebo jiný problém 😒 .Po delší době snažení si s námi naše těla umí pěkně hrát a člověku se začne zdát,že vše nasvědčuje tomu,že těhu je,je tím dokonce přesvědčen a pak přijde zklamání.Znám takových holek spoustu.Můžu se zeptat,čím sis tak byla jistá,že jsi těhu? No rozhodně si zítra kup test a zkus testovat.Moc držím pěstičky,abys byla zrovna ta šťastná,která se nemýlila a // našla 😉

tydlity
autor
8. bře 2015

@ronyx No taky uz si to zacinam myslet, ze si se mnou moje telo hraje 🙂 Dekuju. Myslela jsem si, ze tentokrat to vyslo, protoze se mi uz od 5-teho dne od sexu delalo nevolno (spis vecer) a asi 2 dny pred MS jsem s sebou malem sekla pri myti nadobi. Celkove jsem se citila jinak a i jsem byla chvilema silene stastna z niceho nic. A taky jsem hodne brecela u kazdy kraviny 🙂 Ale to si asi vazne uz vsugerovavam no.. Ty mdloby mohly byt tim mym nizkym tlakem a je fakt, ze poxasi se v tu dobu hodne menilo ☹

nasekuratko
8. bře 2015

@tydlity nepalelo, nesvědělo nic.. prsa pobolívaly, žaludek občas na vodě, blbý tlak-občas na omdlení a některé dny lehká bolest a některé dny silná bolest v podbříšku. Prostě stavy jako když jsem byla těhotná. Měla jsem to u obou těhotenství. Myslela jsem si, že mi jen blbnou hormony. A nakonec se z toho vyklubalo toto... a teď mi nic nepomáhá. Ale na druhou stranu nedodržuju klidový režim (se dvěma malýma dětma to ani moc nejde), takže se nemůžu divit.

nasekuratko
8. bře 2015

@tydlity s tou ovu a výtokem hned po menstruaci jsem to měla přesně stejné... ☹

tydlity
autor
8. bře 2015

@nasekuratko jako ze jsi si myslela, ze to byla ovu a nakonec to byl ten zanet?? Sakra to neee ☹

nasekuratko
8. bře 2015

@tydlity nene, ale že se mi ovu i s ukázkovým ovulačním výtokem posunula těsně po MS, což jsem dřív neměla, až s tím zánětem. Doktor mi řekl, že s tím zánětem mám i málo železa (proto silné krvácení, mdloby, únava) a rozhozené hormony.

tydlity
autor
8. bře 2015

A sakra.. No snad nebudu mit ten zanet delohy ☹ Pres to se asi neda otehotnet vid?

tydlity
autor
8. bře 2015

@nasekuratko A prosim te jak ti to zjisti dr? Ultrazvukem?

nasekuratko
8. bře 2015

@tydlity první přeléčit a pak teprve pokračovat ve snažení... 😉 Bylo by to jinak zbytečné riziko. Ale třeba to nebude tvůj případ. Nechtěla jsem tě vyděsit.

tydlity
autor
8. bře 2015

@nasekuratko No snad to nebude ono. Ted uz nemyslim na tehotenstvi, ale na zanet 😀 Ale dekuju moc za rady. Uvidime zitra co ten test i kdyz uz moc sanci tomu nedavam a pak zajdu k dr., kdyz bolest do ut neprestane. Jeste jednou moc dekuju a drzim pesti at se te neprijemnosti co nejrychleji zbavis 🙂

nasekuratko
9. bře 2015

@tydlity taky držím palce. Pak napiš, jak jsi dopadla. 😉

tydlity
autor
9. bře 2015

@nasekuratko dekuju 🙂 Tak tehotna nejsem, ale je to ovulace! 😀 Dneska uz me bricho neboli vubec a prsa uz skoro taky ne. Na ovu testu byl jeden silnej a jeden slabsi prouzek 🙂 Delala jsem si ho poprve.

ronyx
9. bře 2015

@tydlity a byla jsi na gyndě?Nebo to soudíš jen z ovu testu,protože ovu test ukazuje pozitivně i těhu v ranném stádiu těhotenství 😉

tydlity
autor
9. bře 2015

Ne ne, jenom z ovu testu, ale tehotenskej jsem si delala taky a ten je negativni a posledni sex byl uz pred 19-ti dny, tak to uz by neco ukazalo myslim 🙂

tydlity
autor
9. bře 2015

@ronyx A gratuluju k tehotenstvi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru