Slabá čárka na těhotenském testu

andulka92
22. dub 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Váš názor. Dnes jsem si dělala první těhotenský test a vyšly mi obě čárky, ale ta jedna je světlá, ale je prostě viditelná. Mimčo zatím žádný nemám a tak s tím nemám zkušenosti. MS jsem měla dostat dnes, ale zatím nic. Přidám i fotku, ale mám špatný foťák na telefonu, takže je to rozmazaný, tak nevím, jestli to uvidíte. Ale i tak děkuji za rady

monyna83
27. dub 2015

@klarka21792 No tak super 🙂 Krásně sílí, je to test Dr. Max? Hlavně používej ze začátku jen jednu značku, páč každý výrobce má jiný podíl barviva...

tess15
27. dub 2015

a kdy si mám udělat další testík ? 🙂

klarka21792
27. dub 2015

@monyna83 ano, dr max. Doufám, ze to vyšlo. 🙂

monyna83
27. dub 2015

@tess15 Měl by se dělat co 2-3 dny, dle stoupajícího HCG v moči. Ale já testovala denně a pak porovnávala... Klidně se mrkni do mého fotoblogu, tam testíky po IVFmám 🙂

tess15
27. dub 2015

Dobře děkuji a myslís že si mužu třeba zítra udělat ten digitalní ? 🙂

monyna83
27. dub 2015

@tess15 Jako asi můžeš, ukáže dle mého odhadu 1-2 tt, ale to bych ještě počkala. Zatím zkoušej tyto papírové testíky, psala jsi, že máš 5 dní do MS? Tak si klidně dělej denně ty papírové a ten Clear Blue schovej až po vynechání MS. Jsi úplně v začátcích a je zázrak, že se na testíku vůbec něco ukázalo. Může jít také o biochemické. Tím Tě samozřejmě nechci děsit, ale takhle v začátcích je to běžné. Proto by se test neměl dělat dříve, než očekávaná MS. Pak jsme zklamané... Zaběhni do lekárky Dr: max, tam si kup za 39,-Kč testíky do nádobky - 2. ks v balení. Já osobně měla viditejnější čárku z odpolední nebo večerní moči, nikoliv ranní... Dělěj zatím tyto a pokud bude čárka sílit, tak si v den vynechané MS udělej digi testík 🙂
Finální rozhodnutí je ale na Tobě a moc Ti držím palečky, ať je vše dle Tvých přání 🙂

monyna83
27. dub 2015

@klarka21792 Já ze začátku používala jen tyto a maximální spokojenost. Nedělají žádné fiktivní duchy a u Tebe čárečka krásně sílí, jen tak dál a určitě vkládej fotky dál... 😉

andulka92
autor
20. kvě 2015

Ahoj.. Tak po delší době.. Včera jsem byla u doktorky a mám to potvrzený.. Jsem v 7 týdnu a srdíčko nám krásně buší.. 🙂

makronka1986
25. kvě 2015

@tess15 dušík, ano🙂

makronka1986
25. kvě 2015

Co vy na to? 3.den meškám...jsem po hormon.stimulaci....po operaci....rok a půl....slabá čára, ale sílí...

kata1988
25. kvě 2015

ahojky, myslím, že ta druhá čárka sílí hezky ukázkově 🙂

makronka1986
25. kvě 2015

@kata1988 díky....za dva dny zase testnu...

maqggienka
25. kvě 2015

@makronka1986

Pěkně sílí. Gratuluji 🙂

makronka1986
28. kvě 2015

Cooo..?? .)))

verunka_korunka
28. kvě 2015

@makronka1986 hmmm, parádní dálnice

makronka1986
28. kvě 2015

@verunka_korunka díky...snad už není co řešit...ten jen aby to bylo tam kde má a pak srdíčko....a... .)))

doreen27
28. kvě 2015

ahojky holky...muzu se k vam pridat??Hodim vam sem vcerejsi testiky jeden je ranni a druhej odpoledni..mam dojem ze jsou ty carky strasne slaby :( mela jste netera stejny a bylo to tehu??

linee
28. kvě 2015

@doreen27 myslim, ze tak slabe carky mela na zacatku kazda z nas. počkej dva dny a opet testni a uvidíš, jak bude silit🙂

doreen27
28. kvě 2015

@linee myslis??No ja mam dost nepravidelny cyklus a ted mam 3 dny zpozdeni...ale pred 3 mesici jsem byla na revizi delohy..zamlkle tehu 13tt :( tak ted nevim prave jestli to nemuzou delat poblazneny hormony jenom..ale predtim se mi ukazala opravdu zariva carecka az pri 3 tydenim zpozdeni :D tak mozna jsem nejaka divna..moc dekuju za odpoved snad to bude po zitri uz lepsi ;)

linee
28. kvě 2015

@doreen27 musíš počkat a vydrzet. Testnes po dvou dnech a uvidis, jak sili. Nekomu klesne hcg rychle, nekomu delší dobu. Ale dusik a 3 dny zpozo jsou dobře znameni🙂 drzim palce!

junkka
28. kvě 2015

@doreen27 podle me tohle žádný poblazneny hormony nezpůsobí. Taky jsem mela takový carecky a už jsme v půlce těhotenství 🙂 držím palecky at jde všechno jako po másle 😉

doreen27
28. kvě 2015

juuu holky to jste mi daly zase nadeji..moc dekuju a zaroven moc gratuluju budouci mamince tak snad uz se mi v brisku taky klube fazolka no uvidime..jakou mate zkusenost s mamatestem??Nekde jsem cetla ze dela prave falesne pozitivni vysledky..prave vidim ze tady mektere maminky mely dusiky na testu uz pred ocekavanou MS..

makronka1986
28. kvě 2015

@doreen27 děkuju...mrkni na mě nahoře, ten první s dušíkem je 2dny před očekávanou MS 🙂)) držím palce!!

linee
28. kvě 2015

@doreen27 jestli mas duchy před nebo po ocekavene MS zavisi od toho, kdy jsi mela ovu. pokud mas nepravidelne cykly, muzes mit ovu později, takze se na to vůbec nevaz. Ja povazuji za spolehlivy dr. max, o mamatestech jsem také cetla, ze delaji falesne duchy. Ale to tvoje mi na falešného ducha prijde prilis silne🙂 neprestavej doufat a za dva dny dej urcite vedet🙂) Zítra moc testovat vyznam nemá, hcg se zdvojnasobuje az kolem 48-72 hodin, takze by ti to zítra mohlo vyjit rovnako.

doreen27
28. kvě 2015

@makronka1986 no krasne silila carecka..fakt to mas az ucebnicovy testovani :D no tak zkusim za dva dny (kdyz to vydrzim) a uvidime v pondeli jdu k Dr. tak snad odejdu stastna a bez injekce v zadku... ;) 😝

makronka1986
28. kvě 2015

Myslíš? děkuju...Já doma sušila na dnešek poslední test, už nemám a ani nechci kupovat...rok a půl testů by drahej...a teď už víc nevymyslím.....držme si palce všechny!!!

doreen27
28. kvě 2015

@linee dobre za dva dny pisnu jak to se mnou vypada..no vzhledem k tomu ze i muj pritel ty duchy videl bez jakyhokoli nataceni a nasvecovani tak snad je to tam :D

doreen27
28. kvě 2015

holky moc vam dekuju..ja samozrejme taky drzim palecky at nam to vsem vyjde...ted letim sestre pro malyho do skolky..tak se mejte krasne a za dva dny urcite napisu popripade poslu dalsi foto 😉

mickey1234
29. kvě 2015

Zdravim vas vsechny 🙂 mam na vas dotaz. Asi pred mesicem jsem vysadila HA. Delala jsem si test a mela slabou carku,ale az po limitu. Kazdopadne tam byla a i pritel ji viděl. Vcera jsem mela priznaky tehu,delala si test a nic tam nebylo. Jsem zmatena. Mam to v sobotu dostat,ale jsem nedockava. Proto se chci zeptat,jestli mate někdo podobnou zkušenost. Jestli je moznost,ze jsem tehu. Moc děkuji

mickey1234
29. kvě 2015

Nevim,jestli ta ma otazka patri sem. Ale jsem tu poprve. Tak snad se na me nebudete zlobit 🙂 a diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru