Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nikynikol25
11. pro 2017

@laura7279 to je pravda,hlavně na sebe dávej pozor,ono když se bude chtít samo,ono se to povede,nebud smutná☹❤

lucccinek
11. pro 2017

@laura7279 moc mě to mrzí 😢 ☹

laura7279
11. pro 2017

@nikynikol25
@lucccinek děkuji holkyholky, jste moc hodné ❤

milujicimaminkas89
12. pro 2017

Každý měsíc už 3 roky negativní...😢 Každý měsíc už 3 roky na mne vyskočí 1 čárka! Život je zlý...😔

wendissek
12. pro 2017

@milujicimaminkas89 ani Ivf nepomohlo ? :(

milujicimaminkas89
12. pro 2017

@wendissek 2x transfer s negativním výsledkem. Máme ještě 3 embryjka v mražáku tak zkusíme KET v příšt roce...

wendissek
12. pro 2017

@milujicimaminkas89 zkusila bych si vydupar před ketem hysteroskopii hodne lidem pomohla

barunka1985
12. pro 2017

@snezenka123 zkus opravdu vodu s citronem.
Já ascorutin brala a malej je úplné v pohodě, nebála bych se ho.
Jinak ja byla do 20 tt na pohotovosti často, právě vždy po sexu jsem spinila a hned jsem jela.
Bude to dobre neboj.
Ted se občas pobaví sexu bojim, nebo mám trochu cervene na papíru ale není to nic hrozného.
Jsem natesena na ultrazvuk po svatkach a doufám že bude vse ok

snahnah
12. pro 2017

Dva dny zpoždění, vypadá to nadějně?
🙂 Držte palce, ať sílí, třeba se na třetí pokus zadaří a překonám kritický 8 týden....

kastanek87
12. pro 2017

@laura7279 zrovna nedávno jsem na tebe myslela a listovala tady, že jsi už dlouho nic nenapsala... ach jo, to je tak strašně nespravedlivý ☹ moc mě to mrzí a posílám spoustu sil ❤

laura7279
12. pro 2017

@snahnah držím palečky, u nás byl vždy také tenhle týden kritický. Bohužel u nás ani třetí pokus nevyšel. Ale u tebe to určitě vyjde 🙂 u mě už hraje roli věk.

dendule94
12. pro 2017

@snahnah krasna druha carka. Gratuluji. At vse dobre dopadne. Takovy maly darek pod stromecek 😊

laura7279
12. pro 2017

@kastanek87 moc děkuji. No bohužel, není nám přáno ☹ asi to je znamení, že už mám splněno a nechat to tak jak to je. Myslím, že 3x stačí. Bude se posílat tkáň embryjka opět na genetiku, tak nejspíš se bude opakovat, to co předtím, genetická vada.Prostě je ted jasné, že můj věk už hraje velkou roli.

snahnah
12. pro 2017

@laura7279 Děkuji 🙂 a je mi líto, že u Vás to zas nevyšlo....

milujicimaminkas89
12. pro 2017

@wendissek tu už jsem měla 2x a nic...

juliemichal
12. pro 2017

@milujicimaminkas89 ahojky to ty ještě těhulka nejsi :O to mě tak mrzí,ale neboj se ono to vyjde 🙂 doufám,že si tě nepletu a jsi tady tato haha :D milujicimamina

hankasnazilka
12. pro 2017

Ahoj holky tak minuly měsíc nic ..tak jsme začali nanovo tenhle a vida ... první je 3dny před ms test livsane z Benu .. jeden ráno druhy odpo, další je dnesla ráno 2dny před ms ..test intimed 25 z dm a taky livsane a poslední je nějaký slunixkovy teď večer

dendule94
12. pro 2017

@hankasnazilka hezky se tam ta druha carka rysuje. Po tichu gratuluji. A at carka hezky sili. 😊

hankasnazilka
13. pro 2017

Holky Tal teď. Si počkám na ty poradny //

neria55
13. pro 2017

@hankasnazilka krásně se rýsuje, potichu gratuluji 😉

hankasnazilka
13. pro 2017

@neria55 Joo děkuji ;))

luciebx
13. pro 2017

@hankasnazilka hezky sílí. Jen tak dal

hankasnazilka
13. pro 2017

@luciebx
Dekuju doufám taky 🙂

hankasnazilka
14. pro 2017

Vypadá to ze sílí ❤️

gabush4
15. pro 2017

Holky prosim zkusenosti jak dlouho po vynechani ms jste mely // ?
🙂

norna
15. pro 2017

@gabush4 ahoj ja nasla carecku v den Ms kdy mela prijit....🙂

deli_lah
15. pro 2017

@gabush4 já též našla v den ms, předtím jsem netestovala 🙂

vladimira_b_l
15. pro 2017

Dámy...může něco znamenat taková přerušovaná čárka na testu? Duch tam není...ještě mám 4 dny do ms....tak kdo ví...nic nehrotím...jen mě zajímalo, jesti to může něco znamenat...

norna
15. pro 2017

@vladimira_b_l ahoj ja nevim ale myslim ze to nic neznamena jak neni druha carka tak negativ .....ale treba na to nekdo bude mit jiny nazor...

vladimira_b_l
15. pro 2017

@norna jasny...já si jen říkala, jestli jakože neslábne nějak..ale říkala jsem si, že to bude blbost...díky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru