Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dendule94
10. pro 2017

@snezenka123 za to nic nedas kdyz dojdes na pohotovost.

snezenka123
10. pro 2017

@dendule94 byla jsem tam...a teda děsně nepříjemná doktorka, že proč si dělá test..když krvacím/spiním...že se může jednat o potrat a takhle dopadne až 60 procent těhotenství...
na utz byla jen sliznice 15mm
a že mi teda vezme krev
když jsem se jí ptala, jesli mi napíše ultogestan, řekla, že ne..že nebude podporovat něco, co neví jetli je vůbec tam kde má být, a že až se potvrdí těhu v děloze, něco napíše. nicméně mi několikrát opakovala, že se jedná o potrat..že do týdne s největší pravděpodobností začnu krvácet...a odejde TO menstruační krví
DĚSNÝ!!!!
jako vím, že stát se může cokoliv, a že s pozitivním testem začíná strach, který je potom celý život, mám tři děti, tak vím o co jde..ale ten přístup mě dostal...
ohledně hodnot mi řekla,at si zavolám až zítra
sestra mi řekla, že zavolat si můžu už za tři hodky...
a dle dr..prý pokud bude hodnota kolem 10 potratím...a kdyby bylo cca 300 bude to na dobrý cestě...
ptala jsem se jí, jestli by to mohlo ještě dobře dopadnout, řekla at s tím spíš nepočítám...
a že podle hodnoty hcg se mám domluvit s mým dr co a jak dál a za týden utz a krev znova když bude krev pozitivní...

a hodnoty byl 32,5🙂
Sestřička mi pogratulovala, at jsem na sebe opatrná, že by mělo ted hcg stoupat a že tehotná teda jsem🙂
Takže stres pokračuje, stále trochu špiním...takže jsem si koupila dr.maxe testy,abych aspoň kvůli sobě měla klid než půjdu na krev..

lucccinek
10. pro 2017

@snezenka123 tak uvidíte jak to bude vypadat budu držet palecky 🙂 sama mám 4 děti tři kluci a holčičku a děti jsou radost 🙂 a co se týče chování doktorky asi to musela být pěkná kra.. nic si z toho nedělejte a držím palecky 🙂

verusky
10. pro 2017

@snezenka123 pristup teda hrozny, ale prispeji svou troskou do mlyna... az u ctvrteho jsem se hlasila doktorce (nove doktorce, ta predchozi resila tehotenstvi az v 9. tydnu), ze mam pozitivni test. ihned me sestra hnala na krev a ze budu cekat na vysledky, pak brzy utz... samozrejme zkraje neni videt srdicko... no tolik stresu, ze jsem si rekla, zlata tehotenstvi predtim. vira a vira, to je stezejni (pokud nejsou potize). krvacela jsem u 1. (hospitalizace tri dny v 9. tydnu) a u 3. (jen klidna navsteva v nemocnici v 6. tydnu, pan doktor pry ze je vse v poradku, i kdyz krev jasne cervena). drzim moc palce... a vsichni chybujeme, ja nekdy dovedu byt protivna... ze by me nikdo nepoznal 🙂 holt mela treba pred mesickama 🙂 nebo ji nastval manzel 🙂 nebo ma za sebou silenou sichtu a unava... radsi by o vikendu odpocivala... ja kdyz se spatne vyspim, tak je to des, trpelivost v haji... (na deti jsem sama bez vystridani).
moc drzim palecky a odpocivej 🙂

snezenka123
10. pro 2017

@verusky
@lucccinek Děkuji holky za podporu, snad nevadí, že tykam. ..Jj verim, že to bude ok. Dělala jsem odpo max test a je viditelna už hezky. Vím, že vidět na utz je brzo. Sestra MI Do tel. Dnes říkala, že na utz jde něco vidět az tak od 1000 jednotek. ..a ze mam byt v klidu. Břicho občas boli. Někdy i vic krize, jako při ms. .. ale verim, že když už si k nám andílek našel cestu, vydrží u mne az do srpna❤🤰

snezenka123
10. pro 2017
snezenka123
10. pro 2017
aleenka1234
10. pro 2017

@laura7279 je mi to moc líto.😢

laura7279
10. pro 2017

@aleenka1234 no, co se dá dělat. Prostě se musím smířit s tím, že už to přenechám mladším. Myslím, že vzhledem tomu, čím vším už jsme si prošli a kvůli věku už nemá smysl to pokoušet. S přítelem jsme se na tom shodli.

dendule94
10. pro 2017

@snezenka123 tak gratuluju a budu se modlit aby krvaceni neprislo

dendule94
10. pro 2017

Tak jsem ted prijela z pohotovosti. Rano jsme byli s pritelem na nakupu a malej jsem se tam slozila. A od 14h me silene zacla bolet hlava a uplne se mi mlzilo videni. A zacla jsem hodne zvracet. Sla jsem na gynekologii a tam je vse v naprostem poradku a vypada to na kluka. Tak to bude Adamek. Poslali me na emergency ze jsem spis asi nemocna. Ale teplota zadna namereli mi 34,5 😀 a tlak poprve vyssi a po druhy uz dobry. Leky mi zadny dat nemuzou vzhledem k tehotenstvi. Tak jen paralen lezet,pit caj a dieta. Ale hlavne ze to maly je v poradku

agnes2ivory
10. pro 2017

@laura7279 ach to me tak mrzi. Tolik jsem ti drzela palce. Posilam hodne moc sil zlato! ♥♥♥

kastanek87
11. pro 2017

@snezenka123 zkus si koupit céčko, nebo vypít vodu s citronem, mělo by to pomoci 😉

vissper
11. pro 2017

@dendule94 ahoj, tohle si hlídej. Na omdlení, velká bolest hlavy , rozmlžené vidění, vysoký tlak a otoky jsou znaky preeklampsie. Je to v tehotenství velice nebezpečné. Přijde to z ničeho nic. Takže je dobře že jsi jela hned na pohotovost. Kdykoliv se ti tohle přihodí, neváhej a okamžitě jeď na pohotovost, i když teď to je možná nějaká viróza, příště to může být preeklampsie a je lepší když tě, kdykoliv ti nebude dobře, zkontrolují doktoři. Užívej krásné těhotenství a krásné Vánoční svátky ☃ ❄ ❤

volfici
11. pro 2017

@laura7279 co to čtu? 😭to mě moc mrzí, moc jsem ti to přála... Přeji hodně sil, ať to brzo překonáš

janavincalkova
11. pro 2017

Ahojky dnes týden po MS a v pátek jdu na utz 😉 test 25kovy a konečně dálnice, už testovat nebudu. Všem přeji hodně štěstí ať všichni máte co chcete ❤

dendule94
11. pro 2017

@vissper on mi to doktor rikal. Ze to ta preeklamsie neni. Ze to je spis jen nejaka viroza. Hlavne,ze jsme zdravi. Vyspala jsem se z toho a je mi o 95%lip. Mela jsem strach co to je a hlavne zda mimi je v poradku a je a to je hlavni. Tobe taky krasne vanoce a hezky svatky 😉😊

snezenka123
11. pro 2017

@dendule94 moc dekuju. Snad to bude ok. Ty se taky opatruj a gratuluji k synovi❤
@kastanek87 na to jsem se ptala v lékárně a řekli mi, te askorutin ne, že radši nic. Tak nevím. Přes to moc děkuji.

snezenka123
11. pro 2017

V levo dr max včera odpoledne. ..
v pravo ten samy test dnes ráno❤
Drzte Prosím palečky, ať je to navzdory tomu špinění ok🤰

andreas16
11. pro 2017

Ahojte holky gratuluji těm kterým se zadařilo a hodně štěstí těm které se snažíte. Chtěla bych vám říct že nikdy není nic ztraceno. Byla jsem zde před 8 měsíci a ptala jsem se zda tam tehdejší slečny/paní něco vidí. Vidět bylo ale když jsem napsala co jsem se dozvěděla v nemocnici bylo zle každá mi řekla že si vymýšlím sice jich bylo pár co se za mě postavilo ale znáte to řekli že jsem si fotku stáhla z internetu. Teď vím že jim možná bylo líto že jim to zatím nevyšlo Tenkrát mi to bylo líto. Ale věděla jsem že důležité je věřit a dnes jsem ve 33 tt a čekáme s manželem chlapečka Martínka má už 2kg a je to strašně živé dítě myslím že se máme na co těšit. A vy taky i když se třeba snažíte už rok, dva nevzdávejte to spíše na to nemyslete. Takže hodně štěstí doufám že nevadí že jsem napsala sleduji vás už dlouho a držím každé z vás pěsti.

nikynikol25
11. pro 2017

@laura7279 tak jsem ti to přála,to trápení ten strach aby bylo vše v pořádku,ten osud si snama opravdu hraje strašně moc😢☹

hanny1994
11. pro 2017

10 DPO a nic :/

snezenka123
11. pro 2017

@hanny1994 Nic není ztraceno🙂
Já u všech třech mych těhotenství mela pozitivní test az par dni po vynechání. .. tohle ctvrte je jine, tam jsem mela tt pozitivní ještě před došlou ms ale zase týden slabe krvácim😕

hanny1994
11. pro 2017

@snezenka123 dekuji 🙂 zkusim odpoledne jeste mamatest 🙂 tento je kupovany z levnetesty.cz tak treba je vadnej 🙂

lenicka2323
11. pro 2017

@snezenka123 také jsem test měla takhle i špinění bylo teď jsem v 11+2tt a zatím se držíme 😉 Držím pěstičky!❤

lucccinek
11. pro 2017

@snezenka123 super krásně sílí <3

petapal
11. pro 2017

@laura7279 opatruj se zlato😢

laura7279
11. pro 2017

@nikynikol25 ano, osud je krutý a pěkně si s námi hraje, nejhorší je, že se s tím nedá nic dělatdělat a my jsme proti tomu bezmocní 😔

laura7279
11. pro 2017

@volfici moc děkuji, také se z toho nemohu vzpamatovat. Tkáň embryjka bude opět odeslána na genetiku, tak uvidíme, co to bude tentokrát.

laura7279
11. pro 2017

@petapal děkuji ❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru