Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura132
9. srp 2015

Zdravím, chtěla jsem se zeptat na váš názor.. dnes 16 dpo a už od 13 dpo slabá čárka až do dnes.. nesilí.. Mám třetí den zpoždění jinak ms pravidelná každý měsíc.. můj gynekolog mi po tel řekl, že těhotná nejspíš budu, že někdy to tak je, že čárka je slabší a že když mi vyšli tři, tak není co řešit.. jediný co mě trápí je to, že digitální test clearblue mi vyšel negativní.. děkuji za vaše názory..

svlocka
9. srp 2015

@slunicko01 taky drzim palecky tobe 🙂snad vse bude tak jak ma byt 🙂

svlocka
9. srp 2015

@tynulkaxix ahoj my jsme se snazily skoro rok,v unoru bio.tehu znam ty pocity pak to cekani a zklamani taky jsem nejak nedoufala a ejhle carka 🙂porad tomu nejak nemuzu uverit,uvidis ten cas prijde,drzim moc palecky 🙂

tynulkaxix
9. srp 2015

@svlocka moc gratuluju 🙂 ať je vse v pořádku, doufám že se taky brzy dočkám 🙂

mercedesse
9. srp 2015

@laura132 Myslím, že je to jasný, moje gyndařka vždycky říkala, že když je čárka, že je to těhotenstí, jen to prostě pak někdy odejde, ale jinak by ten test nereagoval.

bajule
9. srp 2015

@svlocka digi asi v utery... Zpoždění netuším, mam cykly az 50 dnu :-/
@slunicko01 děkuji :-*

bajule
9. srp 2015

Dnešní ovu, už verim, že i ovu testy prokazují tehu... To jsem z toho jelen...

bajule
9. srp 2015

Mám radost, sili 🙂

svlocka
10. srp 2015

@bajule sili 🙂drzim palecky mi taky ovu test silili 🙂tak jsem to poznala ja 🙂

bbvcelka
10. srp 2015

holky mám s vás všech velkou radost..gratulace veliká....ve zdraví přežívejte ty šílený hice..

cbczcm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jednaholka
10. srp 2015

@laura132 Držím palce! 🙂 Ale určitě tam je! 😉 Zkus si koupit obyč proužky mamatest 10. Ty jsou hodně přesný a citlivý 😉

marycz
10. srp 2015

@misimisi prodávají, ale toto bylo z lékárny, co mám na skok od baráku, ale ve městě je i Dr.MAX lékárna, tak budu už kupovat jenom tam...

lucie248
10. srp 2015
lucie248
10. srp 2015

Ahoj, dnes jsem si dělala test, mám 3 dny menstruace. Po 3 minutách byla vidět slabě čárka. Ráda bych vám vložila fotku, ale nejde mi to, poradíte?
Moc děkuju a hodně štěstí těhotným i pokousejicim se 🙂

bajule
10. srp 2015

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anyt9178
10. srp 2015

@lucie248 ahoj z čeho máš fotku, tel. nebo foťák? Jsme na tom stejně čárka na testu mam ms. Jak silnou ji máš?

miky
10. srp 2015

@anyt9178
@lucie248 holky, já u obou těhu vždycky myslela,že jsem dostala normálně MS, prostě jsem začala špinit, pak tam byla i krev,ale bazální teplota se držela pořád nahoře, tak jsem si zkusila test a byl pozitivní

anyt9178
10. srp 2015

@miky když já krvácim celkem hodně

laura132
10. srp 2015

Čárka sílí a dnes doktor na 99% potvrdil těhotenství 🙂 pořád se nám tam mihala černá tečka, ale je ještě brzy a za dva týdny budeme chytřejší 🙂 ale podle doktora je ta malá tečka začínající nový život 🙂

mercedesse
10. srp 2015

@anyt9178
@lucie248 moje mamka měla menstruaci až do třetího měsíce, takže možné je všechno. Záležet bude jestli čárka sílí nebo slábne. Mohlo jít o biochemické těhotenství a pak může čárka být, ale pomalu slábnout. Pokud bude sílit tak to ještě není ztracené

anyt9178
10. srp 2015

@mercedesse jojo je to prostě buď a nebo už jsem toho přečetla hafo zítra ráno testnu znova a uvidim 🙂

mercedesse
10. srp 2015

@anyt9178 to je vyždycky, já první potratila v 8tt a druhé těhu se už jen bála až do konce. Dopadlo to dobře a druhé taky. Vlastně téměř bez problémů, když u prvního nepočítám cukrovku. Ale boj je to stejně vždycky.

anyt9178
10. srp 2015

@mercedesse no já minulej měsíc měla to samé jako teď ☹ s rozdílem že jsem začala krvácet o 10 dní dříve než měla přijít ms

mercedesse
10. srp 2015

@anyt9178 hele pokud by se to opakovalo, tak kamarádka nemohla donosit mimi déle jak do 5tt a pak konec. Pak si nechala nějak narovnat kostrč, sice nepříjemný, ale otěhotněla, donosila a pak omylem přišla znova do jinýho stavu. Takže to asi problém vyřešilo. U hodně holek, které mají problém to pomáhá. Zkus popátrat po netu.

anyt9178
10. srp 2015

@mercedesse to jsem ještě neslyšela určitě si to pročtu a u mé profese bych se ani nedivila

mercedesse
10. srp 2015

@anyt9178 může se to prý stát i v dětství po pádu na zadek a pod a to fakt nikdo neovlivní. Taky jsem o tom dlouho neslyšela a pak se vyrojilo několik případů. Teď to dokonce dělaly jedné známe i na neurologii. Té kamarádce to dělal tuším nějakej léčitel.

svlocka
10. srp 2015

@bajule je tam 🙂

svlocka
10. srp 2015

Nedalo mi to a naposled testla jsem happy 🙂

anyt9178
10. srp 2015

@mercedesse no měla jsem pád na kostrč asi v 11letech a pul roku jsem na ni nemohla sedět jak to bolelo hned si to doma najdu a poptám se 😉 to by mě vážně nenapadlo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru