Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

misimisi
19. zář 2015

@tynulkaxix Ta čárka může být slabší, i třeba jen barvivem z výroby, něco jako u tiskárny barva slábne, tak ho může být méně na testu, ale většinou je to naředěním moči, někdy je tam víc HCG, někdy méně... Ať ti to tentokrát vyjde! 😉

pekkaa
19. zář 2015

@tynulkaxix ted uz podle mne bude dr max vyrazne silnejsi. Je citlivejsi a nedava falesne carky.. Pricemz mamatest pry delava ze zacatku falesne duchy...
Ale ty uz mas krasnou carku. Zadneho ducha. Na dr. Max uz budes mit dalnici

slunicko01
19. zář 2015

@tynulkaxix čárky máš krásný, neboj, vypadá to dobře... ☺

tynulkaxix
19. zář 2015

Tak holky nedalo mi to a sedla jsem do auta a jela 15 km tam a 1 km zpátky pro tehu test dr Maxe😀 a rovnou jsem si koupila ten digitální. Koukala jsem že je to citlivost 25, tak nevím jestli má smysl si ho zítra dělat, co myslíte? Dávat foto dr maxe

lencza85
19. zář 2015

@tynulkaxix pěknyyy. Za pár dnů určitě ještě zesílí. S tím digitálním bych ještě pár dnů počkala. Ať to je třeba týden po očekávané ms. Ale vím, že vydržet je asi těžký. 🙂

edinka126
19. zář 2015

Baby urobila som si dalsi test mrcha by mala byt v pondelok..je toto uz ciarka na tehotenstvo ci je to len "duch" ??

lumixii
19. zář 2015

@tynulkaxix krasna druha carka. 🙂

misimisi
19. zář 2015

@edinka126 To je čárka, duch se loví pomocí světel, pod lampou, proti oknu atp. 😉 Tahle jde krásně vidět! 🙂

tynulkaxix
19. zář 2015

@lumixii dekuju🙂 kdy myslíš udělat ten clear blue? 🙂
@edinka126 to už je čárka🙂

edinka126
19. zář 2015

Baby dakujem..ako som tu tak citala..nevedela som co je ozaj ciarka a co iba duch ☺☺

slunicko01
19. zář 2015

@tynulkaxix krásná čárka... S takovou klidně udělej i ten clear blue, ukáže to možná už 2-3 ☺ a prosím tě, jak si udělala, žes jela tam 15km a zpátky jen jeden? To bych taky chtěla umět 😃

slunicko01
19. zář 2015

@edinka126 to je hezká čárka, zadnej duch...

tynulkaxix
19. zář 2015

@slunicko01 překlep no😀 miluji chytrý telefony😀

tynulkaxix
19. zář 2015

@slunicko01 myslíš že mám Teda zkusit ten digitální? I když jsem nejspíš jen mezi 13-16dpo?

pekkaa
20. zář 2015

@tynulkaxix no vidis jaka krasna carka😉. Ja jsem mela uplne stejnej na Maxovi 15DPO. A 17DPO jsem pak delala ten digitalni a ukazal 2-3 od oplodneni.

tynulkaxix
20. zář 2015

Dobre ráno devcatka🙂 tak ráno jsem si udělala se maxe, objevila se Krásná čárka, tak jsem udělala ten digitální

pekkaa
20. zář 2015

@tynulkaxix parada!!! Gratuluji!!!😉

tynulkaxix
20. zář 2015

@pekkaa dekuju🙂 ale v utery půjdu stejně na gyndu kvůli tomu bio tehu🙂

pekkaa
20. zář 2015

@tynulkaxix jasne.
At se mimisek drzi a vyviji jak ma!!! Zdrave papej, ber kyselinu listovou a odpocivej! Drzim palce!

tynulkaxix
20. zář 2015

@pekkaa dekuju🙂 ten klid nevím no s rok a půl starym dablikem 😀

slunicko01
20. zář 2015

@tynulkaxix super, moc gratuluju... Tak ať jde všechno dobře...

tynulkaxix
20. zář 2015

@slunicko01 dekuju🙂verim že vše bude ok🙂

edinka126
20. zář 2015

@tynulkaxix@ gratulujeeeem a prajem hlavne zdravicko ☺☺a nech vsetko prebieha ok ☺☺☺

lumixii
20. zář 2015

@tynulkaxix vidis to, gratuluji!!! Drzim palecky.

edinka126
20. zář 2015

Baby som trosku znepokojena dnes rano som robila test a ciarka sa mi zda slabsia ako vcera poobede..a boli maa brucho ako keby mala prist mrcha..😐😐😐😐😐😐

westie
20. zář 2015

@tynulkaxix gratuluji, koukam na tvuj vyvoj kazdy den - resim uplne to same, jen jsem po KET a jsem z toho desne nervozni - i pres rady, ze se to nema testuju kazdy den rano 😉 Takze velka gratulace a preji pohodove tehu. Pro srovnani davam sve testy, kde nejspodnejsi je dnesni, nad nim vcerejsi a predevcerejsi... Vcera jsem z toho bylana nervy - carka mi prisla slabsi, tak jsem se bala, jestli do pondelka vubec vydrzi - to mam volat do centra, jestli se zadarilo 🙂

tynulkaxix
20. zář 2015

@edinka126 a nemáš ještě jeden test, že bys ho zkusila ještě udělat? držím palečky at ms nepřijde

tynulkaxix
20. zář 2015

@westie uplně tě chápu, že tetuješ každý den. Člověka potěší, když tam tu čárku prostě vidí 🙂 držím ti palečky aby ti vše v pořádku dopadlo 🙂

edinka126
20. zář 2015

@tynulkaxix@ nemam a po pravde bojim testnut..myslis ze to ze ciarka dnes nie je tak silna ako vcera nieco znamena?? 😒

westie
20. zář 2015

@edinka126 chapu obavy, ale stejne nezbyva nez cekat... ja mela vcera taky slabsi nez den pred tim, byla jsem z toho nestastna, ale pak si rikam, ze bud tam je a pokud ne, tak s tim stejne nic nenadelam... Nechala bych to byt tebou na dalsi den nebo obden (ale vim, jak jednoduse se radi...) Kazdopadne drzim pesti, aby to dopadlo!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru