Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
2. pro 2015

@mami29 děkuji,ale jak se dívám pořádně na tento testík a i na fotku tak něco málo tam je 🙂 ještě udělám s ranní moči abych věděla na čem jsem 🙂 snad tam bude dušík 🙂

slunicko01
2. pro 2015

@juliemichal já tam taky trochu něco vidím ☺ zkus zítra ráno...

kataamisa
2. pro 2015

ze nejsem paranoidni ....

renmilka
2. pro 2015

@kataamisa Nee nejsi, je to tam ! A docela je už pěkně vidět... Gratuluji😊

kataamisa
2. pro 2015

@renmilka ja se jeste pored bojim radovat, je to jen duch ...

renmilka
2. pro 2015

@kataamisa ale už pořádný !😀

alfousina
2. pro 2015

@kataamisa je tam a tiše gratuluji.🌹🌹🌹

barbolienka
3. pro 2015

Jo jo.. To bude prcek.. Gratuluju... 🙂

majovasnazilka
3. pro 2015

@kataamisa Vypadá to dobře 🙂 , četla jsem tvůj příběh, přeji moc štěstí 🙂

kataamisa
3. pro 2015

@renmilka
@alfousina
@barbolienka
@majovasnazilka moc děkuji za názor, jsem trochu zmatená, jsem dnes totiž už 49DC a v pondělí mi doktor říkal, že nález vypadá jako začínající gravitida, ale pak z krve usoudil, že asi to bude spíše negativní. Ale jak my ženský to máme, já si prostě jsem si říkala, že tam něco bude a testla. Do té doby jsem měla všechny testy negativní. Zkusím dneska jinou značku a budu doufat, že se zavrtá a udrží ...

pekkaa
3. pro 2015

@kataamisa doporucuji Lady Max z Dr.Max.. ten nikdy nelhal. A budes mit jasno.
drzim silno palce!

kataamisa
3. pro 2015

Tak jsem testla Lady Max do proudu ... nebyla to prvni ranni, zkusila jsem to ted v praci. Ten Duch ale po asi 5 min zmizel ... Nevim, jestli bylo moudre testovat, ted budu mit nervy nez z toho budou dalnice - jestli vubec ... Drzte mi palce! :D

pekkaa
3. pro 2015

@kataamisa s timto zkusenosti nemam. jenom s tim co se ponori ...

kecka28
3. pro 2015

@kataamisa mám s tímto typem testu stejnou zkušenost. Měla jsem tam jakoby šmouhu, podle mého je to tím, že se načůrá i tam kam se nemá. Už jsme se radovali a do půl hodiny byla šmouha pryč a zbyla jen kontrolní čárka.

kataamisa
3. pro 2015

@pekkaa ten jsem si koupila taky - nahodou mame Dr. Max hned u prace. Boli me dneska docela podbrisek. Zkusim zitra rano ten na ponoreni a uvidim, ale mam pocit, ze z toho nic nebude. Nechci byt moc pozitivni.

juliemichal
3. pro 2015

@slunicko01 děkuji tady je ranní testík,zdá se mi,že tam zase něco je 🙂
@kataamisa já taky vidím na tom růžovém,ale na dr max vidím jen šmouhu nic víc ☹

juliemichal
3. pro 2015

holky tady dnešní

andrysek30
3. pro 2015

@juliemichal nejde to vyfotit trochu blíž? 🙂

eliotka1
3. pro 2015

@kataamisa Zkusila bych spíš ten obyčejný Dr. Max. Ty jsou opravdu nejspolehlivější. Nemá tento do proudu moči náhodou citlivost 25? Ale jinak všeobecně i 10 dělají do proudu moči v začátcích slabší čárky, než ty klasické testy.

eliotka1
3. pro 2015

@juliemichal Vidím jen malinký stínek...

juliemichal
3. pro 2015

@andrysek30 jj šlo by to,ale jak to vyfotím blíže tak je to zase hrozně velké a rozmazané ☹ zkusím tu fotku oříznout zda nebude lépe vidět 🙂

@eliotka1 uvidíme co s toho bude,další testík si udělám v sobotu 🙂

juliemichal
3. pro 2015

tady je oříznutý

milujicimamina
3. pro 2015

@juliemichal zlato já nic nevidim,ale ve skutečnosti je to vždy lepší tak držím pěstičky ať je to on!!🙂

andrysek30
3. pro 2015

@juliemichal já bohužel tady nic nevidím,ale já to měla stejně když jsem fotila, nebylo to vidět. tak uvidíš další dny 🙂

juliemichal
3. pro 2015

@milujicimamina sluni děkuji,i ovu test mám docela silný 😀 no ve skutečnosti tam je fakt pidi midi dušík 🙂 no uvidíme v sobotu,to bude můj poslední testík 🙂

@andrysek30 no tak to jsem ráda,že nejsem jediná co má tak špatný foťák 😀 právě na té fotce jak je zdálky jde vidět dušík,ale jak jsem to uřízla tak zase jiná kvalita a skoro nic tam není vidět... 😀

juliemichal
3. pro 2015

takto vypadá můj ovu test,ale ve skutečnosti je ta čárka daleko silnější 😀

eliotka1
3. pro 2015

@juliemichal Držím pěsti, ať to vyjde 🙂

kataamisa
3. pro 2015

Na Vase rady jsem si ted udelala ten Dr. Max na ponoreni a je tam ... asi tomu zacnu verit :D

milujicimamina
3. pro 2015

@kataamisa gratulujo to je už jasné 🙂

kataamisa
3. pro 2015

@milujicimamina myslis? Ja doufam, ale porad v tom muze byt nejaky zadrhel ...
vite devcata, ja jsem strasne nikdy nechtela byt lovec duchu, ale kdyz se to stane, tak nemuzete to probrat s rodinou, ani s kamaradkou, bo co kdyby to nechtene praskla a rodine nechcete delat nadeje driv, nez bude srdicko ... ale drzet to v sobe proste taky nejde, ted to vim a vsem Vam rozumim ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru