• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

25. března 2017 
@petavan cena je +/- 150 kc, rekla bych, že takove vetsi lekarny je maji bezne
2. srp 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sofiebar také tam vidím dušíka, tak pokud si přeje mimčo, tak ji přeji aby to jen sílilo!!!
2. srp 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofiebar taky vidim ducha :D
2. srp 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, delala jsem si ted 2x test behem tydne a mam tam slabsi carky, doktorka mi po telefonu rekla, ze je to zrejme tesne pred ms, ze by carka musela byt silna.. Co si o tom myslite?
5. srp 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@nikous1 to su krásne čiarky.... Nie vôbec slabé...gratulujem :slight_smile: čo by som ja za také dala...mala som o polovičku slabšie a už som v 25tt :slight_smile:
5. srp 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikous1 mamatest mě dělal duchy taky takže ten přiště nebrat a čarka musi silit aby si byla těhu pokud si mysliš že si těhu kup si digitalni těhu test je drahý ale ukaže postivě zda si těhu držim pěsti :wink:
5. srp 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikous1 ahoj, podle mě těhotná jsi, tohle je regulérní čárka a ne duch, zkus test za dva dny, pokud možno stejnou značku, abys objektivně viděla, jak sílí :slight_smile:
5. srp 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikous1 : čárky jsou krásné... žádný duch! :slight_smile: Zkus za dva dny testnout a pokud sílí, tak je to jasné :slight_smile:
5. srp 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikous1 ahojky, ten druhý růžový test - to je BENU 10 UI/L? děkuju :slight_smile:
jinak za mě říkám - GRATULACE, JSI V TOM! :wink: a kolik dní jsi před MS (kolikátý den cyklu?)
5. srp 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofiebar je tam dušík :slight_smile: a jak to vypadá dnes? :slight_smile:
5. srp 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amanda2014 ahoj,kámoška včera dělala další test,čárka už byla krásná,jak testovací,přesto ráno dostala ms o 4 dny dřív,než běžně má :frowning2:
5. srp 2014 ve 13:12  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofiebar MS může být malinko i když je těhu, tak ať zjistí od Mudr. co on na to... držíme ji palce!
5. srp 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikous1 taky si myslím, že jsi těhotná...
@sofiebar to někdy je, je to jen taková chemická reakce před MS...ale raději at MS přijde než aby to bylo zamlklé těhu.....
5. srp 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tarra27 taky jsem jí říkala. Já to znám taky dobře.Je to půl roku co jsem ve 12 týdnu potratila a od té "doby" se nedaří...
5. srp 2014 ve 14:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofiebar mě šel mi pomalu nahoru HCG...chodila jsem stále na odběry, čekali jsme, jak to dopadne...a nakonec jsem začala krvácet cca 7-8týden. v 6. týdnu na UZ nebylo videt srdíčko jak tluče, ale to prý ještě nemusí...měla jsem obavy z mimoděložního...každopdáně díky báječnému lékaři jsme to zvládli v klidu, hodně silně jsem si krvácela asi 7 dní a pak už to bylo dobré. Nemusela jsem na žádný výkon. To víš, že mi slza doma ukápla, ale prostě to tak mělo být.....Já se vždy v každém těhu modlila a říkám to i ted, že pokud otěhotnět mám, je správná doba, mimi i já budeme zdraví a zvládneme to, tak at jsem těhoná...pokud ne, ráda počkám na lepší dobu a pokud je mi souzeno mít pouze děti dvě, at mám dvě a hlavně at jsme všichni zdraví a spolu...to je moje teorie...ted se nesnažíme, ale uvažujeme o tom, že si ještě pořídíme jedno mimi...uvidíme..
5. srp 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak jsem si udělala test digitální, vyšlo mi tohle, ale na uzk nic neni a pry tehotna tim padem nejsem mate s temi digit. testy zkusenosti?
6. srp 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Podle mě teda na UTZ v tuto dobu nemusí být extra nic vidět a věřila bych i tomu prvnímu testu nedigitálnímu. S tímto nemám zkušenost, ale ty první bych řekla, že jsou jasné :wink:
6. srp 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikous1 gratuluji, měla jsem na testu to samé :slight_smile: Běž na kontrolu až tak za 3týdny nejdřív-pokud by byl problém, tak určitě dřív, ale dřív se nedoporučuje kvůli stresům, že na UTZ nic nejde vidět a netluče srdíčko, ale ono je prostě brzy-někdo má posunutou i ovulku a pak se maminky zbytečně stresují a končí to špatně. Co se má stát, se stane, ale potichounku gratuluji. Já jdu na první kontrolu v 8+2 :slight_smile: v pondělí
6. srp 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s tímhle asi můžeme být relativně v klidu, že? Dnes 34DC, a tohle bude asi výsledek svatební noci 19.7. :D
11. srp 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Dnes som si urobila test, mám 28 DC a bolí ma od ovulácie v podbrušku a to je už pekných 10 dní, včera ma už začali pobolievať aj prsia, no zrejme to môže byť z očakávanej MS. Fotku som upravila,čo poviete?
11. srp 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scales to už je dost psycho úprava a stejně nic moc neviděr, spíš bych zopakovala za pár dní test..ať to dobře dopadne.. :dizzy_face: .
12. srp 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženy...Tak jsem dnes 24DC,11 DPO a přiložené testy jsou za posledních 24 hodin. Mám kratší cykly, někdy i 22dní,takže jsem to riskla....Jsou tam jen takové duchy a jelikož jsem měla včera noční a moc toho nenaspala a pořád něco pila, nebyly to nic moc konc. "vzorky"..,Každopádně, jsem jak na trní,nejradši bych už šla spát a ať už je ráno ! :slight_smile: A radši nic negoogluju o biochemickém těhotenství...:slight_smile:)))
15. srp 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gratulace- je jasne pozitivniiii
15. srp 2014 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 25DC a 12DPO....Otázká teď zní, jestli to vybalit na nastávajícího,nebou zatnout zuby a počkat ještě pár dní...Přecejenom je stále ještě opravdu brzo,že ? ..No jo,ale kdo to má vydržet ! :D
16. srp 2014 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@viridie
Je pěkná, gratulace:slight_smile:
16. srp 2014 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viridie Gratuluju krásné čarky :slight_smile:
16. srp 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viridie gratulace!ja bych ho letela aj vzbudit v te euforii :grinning:
16. srp 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arnettacek @annna79 @artee01 @majkylove ....Holky,díky..:slight_smile: Tatínek se nám před chvílí vrátil z hub,tak to na něj jdu asi vybalit...cha ! :slight_smile:
16. srp 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@viridie pak napis reakci a jak si mu to rekla,sem zvedava:grinning:
16. srp 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek