• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

21. července 2017 
Dnes zmeškaná už druhá MS,zkusila jsem změřit BT a 36,7...pokud by šlo o těhotenství tak velmi mladé a bez příchozích měsíčků (v dubnu nebyly, poslední 7.3.)...měla jsem to tak u 2.těhotenství a všem jsem musela vysvětlovat že v mem případě datum poslední MS nic neznamená. Chodím častěji čůrat ale třeba jsem nastydlá...bolesti na MS zase nikde. Tak za týden snad už musím vědět...chjo :neutral_face:
1. kvě 2016 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina
@werik153

Díky holky tady je test kdyz to tentokrát vyšlo u stejného dne testování...taky bylo vidět pry tak nevím, asi jedine za par dni zkusit znovu a 10.5. už Dr pozná, že? Teoreticky bych byla tou dobou 23dni po styku...kdy to manželovi nevyšlo s dáváním si pozor :smile: Taky mam lehce mlecny bělavý v. A únava, hlavně po obědě. Ta je slušná ale radši budu při zemi a třeba je to ta moje super cysta která ne a ne odejít. Navály horka vcera večer před usnutím, 8lety syn mi rikal ze mam horkou kůži :smile: Tak budu cekat no...treba to je jen horm.nerovnovaha ale po zkušenostech s minulým tehotenstvim bych se nedivila už vubec ničemu :joy:...testy a krev byly dlouho negativní a pak nezabrala vyvolavacka a ukázalo se doopravdy těhotenství...pokud ne jdu fakt už do nějakých bylinek pac zpoždění 28dni moc normální neni asi ani u kojení...aspon si teda myslim ze bez ohledu na kojení mi ten cyklus stejne bude zlobit...drzte se taky at se nemusíte sledovat jak ja... :wink:
1. kvě 2016 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
r.2014
1. kvě 2016 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi tady na maxem vidim ale na tom mamatest opravdu nic
1. kvě 2016 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi ja mam na nich porad naprilad a stejne tehotna nejsem tak treba ty jsi opacny priklad :slight_smile:
1. kvě 2016 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi a kolikátý jsi den po ovulaci ? Já jsem měla cykly dlouhé 25 dní a testovala jsem 23 den ( dva dny před MS - nevím kdy přesně byla ovulace) a test jsem měla o trošku víc viditelnější než je ta riska...a pak týden po vynechání už byl viditelný duch a pozitivní čárku jsem měla asi až 3 týdny po vynechání, jakože stejně silná jako kontrolní :slight_smile:
1. kvě 2016 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamikz ja jsem si ho dělala a ukázal mi 3+ ale přijde mi to divný. Uvidíme jestli se příští týden dozvím v kolikátém jsem. Jak se tomu da věřit. Byla jsem na kontrole den po tom co jsem si ho dělala a byla tam tečka 7,5mm prý snad náznak žloutkového vačku tak taky nevím jestli to tak melo být. Nebo to mělo byt už dál.
1. kvě 2016 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina no radši budu taky při zemi :wink: jen už bych rada věděla kdy to dostanu a že je vše ok aspoň po zdrav.stránce :wink: manžel by radost neměl ale já asi jo, on už nechce, já tři chtěla takže asi ať to dopadne jakkoliv, tak obojí je dobře a obojí je v tu chvíli špatně :smile: vzdy bude záležet na úhlu pohledu :wink: Já bych ale měla radost ikdyž by to bylo těžké. Tak Ti držím taky pěsti ať je jednou duch tím čim má být :wink::blush: A Vy plánujete první?
1. kvě 2016 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi ano :slight_smile: dekuji tak snad to bude brzy uz jsem 4dpo ale psychika už jede dnes je mi zle :grinning:
1. kvě 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werik153 No já právě taky nevím kdy byla přesně, nesledovala jsem ovu ale zpoždění, ale myslimze byla podle hodně nízké teploty 6dni po styku...tedy 24.4....takže bych ted byla 7DPO ? Je brzy ze? Kdyby mi nic nebylo tak mavam rukou ale je mi divny ze byly bolesti na MS a teď už zas nic a vcera taky svedeni prsou před kojenim ale hormony jsou potvory třeba je to fakt rozhazene...nemuzu hned delat zavery ale zajimaji me prave vaše zkušenosti :wink:...
1. kvě 2016 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A test byl tedy teoreticky 6DPO :blush:
1. kvě 2016 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi tak to by bylo brzy ještě :slight_smile:
1. kvě 2016 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska no toto jsou,ale novinky :slight_smile: :slight_smile: krásný dušík,gratuluji :slight_smile: přeji jen ať sílí :slight_smile: a je to dr max,že?snad to nebude u tebe jak min cyklus,že jsi taky měla krásného dušíka na dr maxu a stejně s toho nic nebylo :frowning2: moc držím palečky :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2016 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal No taky jsem z toho poříd v šoku... ! Každopdáně včera jsem testovala 3mi ruznými testy a na vše pidi čárka , dneska tedy test od maxe a je opět o něco silnější... :slight_smile: graf taky vypadá dobře a i ovu test sílý, ztra v práci chci jít na krev, tak uvidíme jak to dopadne.... :slight_smile: |Dokonce i v grafu to vypadá, že se opravdu něco děje , ne jako minulý měsíc :grinning:
1. kvě 2016 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@xoriska no tak to je super a moc se těším na zítřejší pozitivní zprávičky já jdu zítra na folikumetrii budu 9DC a uvidíme kdy půjdeme na IUI :slight_smile: :slight_smile: akorát je škoda,že ti nevyznačil graf ovulku :frowning2: :frowning2: no snad to dobře dopadne :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2016 v 16:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska a kolik dni mas do ms?
1. kvě 2016 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel , jelikož jsem měla vždy po MS vysoké teploty, ale když jsem je umazala, tak to vycházelo na 19 DC , no nechala jsem to tak jak to bylo, jen jsem v šoku, že jsem měla již včera dušíka, kterého viděl i manžel a to bylo 9DPO, dnes jsem 10DPO... v září jsem měla skoro neviditelného až 11DPO... Uvidíme, snad to bude v pořádku ! :slight_smile:
1. kvě 2016 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xoriska moc držím palečky,určitě bude vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: no a aby to nebyli dvojčátka :grinning: :grinning:
1. kvě 2016 v 16:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci taky uz :frowning2:
1. kvě 2016 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina 3 dny
@juliemichal Bože :grinning: h :grinning: e já už říkám , že nám jsou souzené, minule když jsem byla těhotná, tak hned se všichni ptali, jestli nebudou 2 , jelikož u manžela v práci jsme poslední , kdo je nemají... teed i kámoška, která přišla o holčičku a měla stejné onemocnněí jako nás chlapeček má doma kluka a přd týdnem se jí narodili dvojčata , říkala, že uričtě budeme mít taky... :grinning: Já se tedy spokojím s jedním... :slight_smile:
1. kvě 2016 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ženský, jam mam otázku jen čistě ze zvědavosti, proč je pro vás tak důležité vědět, že jste těhotné ještě dřív než máte dostat měsíčky nebo v den kdy je máte dostat? První dítě máme neplánované, tam je to jiná situace, ale o druhé jsme se skoro půl roku snažili, přesto jsem si test udělala až po 14ti dnech meškání MS, tak mě jen zajímá, co konkrétně vede ostatní k tomu vědět o miminku dřív? Díky za postřehy :slight_smile:
1. kvě 2016 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka_33 po pul roce ani roce jsem to taky neresila jedine co k tomu říct bud rada :slight_smile:
1. kvě 2016 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2016 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska jéva to je krásné jak ti to všichni říkají,já bych jsem se fakt nedivila kdyby to byly dvojky :grinning: :grinning: no uvidíš :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2016 v 16:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka_33 vsak v klidu dneska je to u me 28 dni zpozdeni, ja pocotam uz druhou fiktivni MS :smile:, ale je pravda ze clovek drivejsim testovanim stejne nic neovlivni :blush: Pokud zenska nema priznaky a neciti se jinak tak netestuje.Ovsem chapu i snazilky ze testuji driv, je to proste zvedavost, jinak take preji // bez ocekavani a stresu :wink:
1. kvě 2016 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ASI ano :wink: A neboj to driv nebo pozdeji vyjde :wink: vetsinou kdyz to clovek nejmin ceka :smile:...
1. kvě 2016 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@milujicimamina no to je fakt, že už jsem začínala být nervózní, už jsem byla přihlášená na hormonální jógu a zjišťovala další věci, jak miminku pomoct, takže třeba po dvou letech bych taky došla do fáze, kdy budu každý měsíc zvědavější a zvědavější.. Navíc mi v lednu na preventivce doktorka řekla, že jsem asi ten typ, co při kojení neotěhotní, dcera se odstavit nenechala, tak jsme snahu o miminko odložili na později, no v únoru jsem nečekaně otěhotněla :grinning:
@mimimimi asi je půlrok ještě taková doba, kdy je to pořád v klidu, navíc jsme to hodně sváděli, že za to asi může kojení, takže pořád byla naděje že až kojit přestanu, půjde miminko samo, nakonec přišlo i přes kojení
1. kvě 2016 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinka_33 jeee fakt? To me zajima ze i pres kojeni,pac kojim :wink: A byly nejake priznaky nebo cim to ze Te napadlo testnout,ms chodila jak mela? :blush: Takze cekate druhatko? Moc moc gratuluji :wink:
1. kvě 2016 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka_33 jo je to pak uz na palici a take zvedavost to je pravda :slight_smile:
1. kvě 2016 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi gratuluju mamino:wink:
1. kvě 2016 ve 20:58  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek