Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
1. kvě 2016

Dnes zmeškaná už druhá MS,zkusila jsem změřit BT a 36,7...pokud by šlo o těhotenství tak velmi mladé a bez příchozích měsíčků (v dubnu nebyly, poslední 7.3.)...měla jsem to tak u 2.těhotenství a všem jsem musela vysvětlovat že v mem případě datum poslední MS nic neznamená. Chodím častěji čůrat ale třeba jsem nastydlá...bolesti na MS zase nikde. Tak za týden snad už musím vědět...chjo 😐

mimimimi
1. kvě 2016

@milujicimamina
@werik153

Díky holky tady je test kdyz to tentokrát vyšlo u stejného dne testování...taky bylo vidět pry tak nevím, asi jedine za par dni zkusit znovu a 10.5. už Dr pozná, že? Teoreticky bych byla tou dobou 23dni po styku...kdy to manželovi nevyšlo s dáváním si pozor 😄 Taky mam lehce mlecny bělavý v. A únava, hlavně po obědě. Ta je slušná ale radši budu při zemi a třeba je to ta moje super cysta která ne a ne odejít. Navály horka vcera večer před usnutím, 8lety syn mi rikal ze mam horkou kůži 😄 Tak budu cekat no...treba to je jen horm.nerovnovaha ale po zkušenostech s minulým tehotenstvim bych se nedivila už vubec ničemu 😂...testy a krev byly dlouho negativní a pak nezabrala vyvolavacka a ukázalo se doopravdy těhotenství...pokud ne jdu fakt už do nějakých bylinek pac zpoždění 28dni moc normální neni asi ani u kojení...aspon si teda myslim ze bez ohledu na kojení mi ten cyklus stejne bude zlobit...drzte se taky at se nemusíte sledovat jak ja... 😉

mimimimi
1. kvě 2016

r.2014

milujicimamina
1. kvě 2016

@mimimimi tady na maxem vidim ale na tom mamatest opravdu nic

milujicimamina
1. kvě 2016

@mimimimi ja mam na nich porad naprilad a stejne tehotna nejsem tak treba ty jsi opacny priklad 🙂

werik153
1. kvě 2016

@mimimimi a kolikátý jsi den po ovulaci ? Já jsem měla cykly dlouhé 25 dní a testovala jsem 23 den ( dva dny před MS - nevím kdy přesně byla ovulace) a test jsem měla o trošku víc viditelnější než je ta riska...a pak týden po vynechání už byl viditelný duch a pozitivní čárku jsem měla asi až 3 týdny po vynechání, jakože stejně silná jako kontrolní 🙂

marty87
1. kvě 2016

@kamikz ja jsem si ho dělala a ukázal mi 3+ ale přijde mi to divný. Uvidíme jestli se příští týden dozvím v kolikátém jsem. Jak se tomu da věřit. Byla jsem na kontrole den po tom co jsem si ho dělala a byla tam tečka 7,5mm prý snad náznak žloutkového vačku tak taky nevím jestli to tak melo být. Nebo to mělo byt už dál.

mimimimi
1. kvě 2016

@milujicimamina no radši budu taky při zemi 😉 jen už bych rada věděla kdy to dostanu a že je vše ok aspoň po zdrav.stránce 😉 manžel by radost neměl ale já asi jo, on už nechce, já tři chtěla takže asi ať to dopadne jakkoliv, tak obojí je dobře a obojí je v tu chvíli špatně 😄 vzdy bude záležet na úhlu pohledu 😉 Já bych ale měla radost ikdyž by to bylo těžké. Tak Ti držím taky pěsti ať je jednou duch tím čim má být 😉😊 A Vy plánujete první?

milujicimamina
1. kvě 2016

@mimimimi ano 🙂 dekuji tak snad to bude brzy uz jsem 4dpo ale psychika už jede dnes je mi zle 😀

mimimimi
1. kvě 2016

@werik153 No já právě taky nevím kdy byla přesně, nesledovala jsem ovu ale zpoždění, ale myslimze byla podle hodně nízké teploty 6dni po styku...tedy 24.4....takže bych ted byla 7DPO ? Je brzy ze? Kdyby mi nic nebylo tak mavam rukou ale je mi divny ze byly bolesti na MS a teď už zas nic a vcera taky svedeni prsou před kojenim ale hormony jsou potvory třeba je to fakt rozhazene...nemuzu hned delat zavery ale zajimaji me prave vaše zkušenosti 😉...

mimimimi
1. kvě 2016

A test byl tedy teoreticky 6DPO 😊

milujicimamina
1. kvě 2016

@mimimimi tak to by bylo brzy ještě 🙂

juliemichal
1. kvě 2016

@xoriska no toto jsou,ale novinky 🙂 🙂 krásný dušík,gratuluji 🙂 přeji jen ať sílí 🙂 a je to dr max,že?snad to nebude u tebe jak min cyklus,že jsi taky měla krásného dušíka na dr maxu a stejně s toho nic nebylo ☹ moc držím palečky 🙂 🙂

xoriska
1. kvě 2016

@juliemichal No taky jsem z toho poříd v šoku... ! Každopdáně včera jsem testovala 3mi ruznými testy a na vše pidi čárka , dneska tedy test od maxe a je opět o něco silnější... 🙂 graf taky vypadá dobře a i ovu test sílý, ztra v práci chci jít na krev, tak uvidíme jak to dopadne.... 🙂 |Dokonce i v grafu to vypadá, že se opravdu něco děje , ne jako minulý měsíc 😀

juliemichal
1. kvě 2016

@xoriska no tak to je super a moc se těším na zítřejší pozitivní zprávičky já jdu zítra na folikumetrii budu 9DC a uvidíme kdy půjdeme na IUI 🙂 🙂 akorát je škoda,že ti nevyznačil graf ovulku ☹ ☹ no snad to dobře dopadne 🙂 🙂

milujicimamina
1. kvě 2016

@xoriska a kolik dni mas do ms?

xoriska
1. kvě 2016

bohužel , jelikož jsem měla vždy po MS vysoké teploty, ale když jsem je umazala, tak to vycházelo na 19 DC , no nechala jsem to tak jak to bylo, jen jsem v šoku, že jsem měla již včera dušíka, kterého viděl i manžel a to bylo 9DPO, dnes jsem 10DPO... v září jsem měla skoro neviditelného až 11DPO... Uvidíme, snad to bude v pořádku ! 🙂

juliemichal
1. kvě 2016

@xoriska moc držím palečky,určitě bude vše v pořádku 🙂 🙂 no a aby to nebyli dvojčátka 😀 😀

milujicimamina
1. kvě 2016

Chci taky uz ☹

xoriska
1. kvě 2016

@milujicimamina 3 dny
@juliemichal Bože 😀 h 😀 e já už říkám , že nám jsou souzené, minule když jsem byla těhotná, tak hned se všichni ptali, jestli nebudou 2 , jelikož u manžela v práci jsme poslední , kdo je nemají... teed i kámoška, která přišla o holčičku a měla stejné onemocnněí jako nás chlapeček má doma kluka a přd týdnem se jí narodili dvojčata , říkala, že uričtě budeme mít taky... 😀 Já se tedy spokojím s jedním... 🙂

martinka_33
1. kvě 2016

Ženský, jam mam otázku jen čistě ze zvědavosti, proč je pro vás tak důležité vědět, že jste těhotné ještě dřív než máte dostat měsíčky nebo v den kdy je máte dostat? První dítě máme neplánované, tam je to jiná situace, ale o druhé jsme se skoro půl roku snažili, přesto jsem si test udělala až po 14ti dnech meškání MS, tak mě jen zajímá, co konkrétně vede ostatní k tomu vědět o miminku dřív? Díky za postřehy 🙂

milujicimamina
1. kvě 2016

@martinka_33 po pul roce ani roce jsem to taky neresila jedine co k tomu říct bud rada 🙂

milujicimamina
1. kvě 2016

😀

juliemichal
1. kvě 2016

@xoriska jéva to je krásné jak ti to všichni říkají,já bych jsem se fakt nedivila kdyby to byly dvojky 😀 😀 no uvidíš 🙂 🙂

mimimimi
1. kvě 2016

@martinka_33 vsak v klidu dneska je to u me 28 dni zpozdeni, ja pocotam uz druhou fiktivni MS 😄, ale je pravda ze clovek drivejsim testovanim stejne nic neovlivni 😊 Pokud zenska nema priznaky a neciti se jinak tak netestuje.Ovsem chapu i snazilky ze testuji driv, je to proste zvedavost, jinak take preji // bez ocekavani a stresu 😉

mimimimi
1. kvě 2016

@milujicimamina ASI ano 😉 A neboj to driv nebo pozdeji vyjde 😉 vetsinou kdyz to clovek nejmin ceka 😄...

martinka_33
1. kvě 2016

@milujicimamina no to je fakt, že už jsem začínala být nervózní, už jsem byla přihlášená na hormonální jógu a zjišťovala další věci, jak miminku pomoct, takže třeba po dvou letech bych taky došla do fáze, kdy budu každý měsíc zvědavější a zvědavější.. Navíc mi v lednu na preventivce doktorka řekla, že jsem asi ten typ, co při kojení neotěhotní, dcera se odstavit nenechala, tak jsme snahu o miminko odložili na později, no v únoru jsem nečekaně otěhotněla 😀
@mimimimi asi je půlrok ještě taková doba, kdy je to pořád v klidu, navíc jsme to hodně sváděli, že za to asi může kojení, takže pořád byla naděje že až kojit přestanu, půjde miminko samo, nakonec přišlo i přes kojení

mimimimi
1. kvě 2016

@martinka_33 jeee fakt? To me zajima ze i pres kojeni,pac kojim 😉 A byly nejake priznaky nebo cim to ze Te napadlo testnout,ms chodila jak mela? 😊 Takze cekate druhatko? Moc moc gratuluji 😉

milujicimamina
1. kvě 2016

@martinka_33 jo je to pak uz na palici a take zvedavost to je pravda 🙂

zlatickon
1. kvě 2016

@mimimimi gratuluju mamino😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru