• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

22. května 2017 
@jaja01k Chtěla bych se zeptat , kdyby mi praskla cista , ukázal by mi to tehu test ? :slight_smile: Ze je to pozitivní :wink:
27. led 2015 ve 13:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám na vás takový asi hloupý dotaz... mě se zdá že ten test z maxu už nesílí, je už tři dny stejný. Jak moc se ten proužek má vybarvit? Je možné že už dosáhl maxima? Jsem z toho trošku nervózní... aby to bylo v pořádku. Ale ten mamatest zesílil. Apro jistotu jsem udělala ještě ovu test... A clear blue digital ukazuje 2-3. Ale proč ten max nesílí? Ukázal mi čárku jako první tak mu asi nejvíc věřím. bojím se aby čárka nezačala slábnout...
@ronyx
@nikkolina
@keckemet
@I_ora
@ragi27
@shynne
Moc děkuju... asi blaznim co?
27. led 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@berenika5 Ahoj,mě teda dr max sílil až úplně na maximum,že druhá čárka byla stejně sytá jako ta první.Viz foto.Jak dlouho už ti ta čárka nesílí?
27. led 2015 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ronyx testuju každý den večer protože to nejmíň piju... a prijde mi ze dnes a včera je stejná. Predevcirem jen o malinko slabší, takové skoky jako u mamatestu tam nejsou... ale zase mamatest mi dlouho ukazoval jen dusika... snad to neznamena ze to je zase biochemicke.... :cry:
27. led 2015 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx jo a dnes je to 16DPO
27. led 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale stalo se mi to taky, jeden den jsem měla slabší test než den předtím, ale pak to bylo zase v pohodě, záleží kolik je v testu barviva. Hlavně se nenervuj, prckovi to neprospívá!!
27. led 2015 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika5 Tak to může být právě tím,že testuješ každý den :slight_smile: Já testovala vždy co dva dny a tím pádem byl ten rozdíl dost viditelný.Jelikož hladina HCG se zdvojnásobuje co dva dny :wink: Testíky máš krásné,nemyslím,že by to bylo biochemické těhu. Buď v klidu,snaž se nestresovat.Pro jistotu zkus testík třeba za dva dny,to by už měl být o dost sytější :wink: Na gyndu jsi objednaná?
27. led 2015 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik161 vůbec nevadí že jsi odpověděla. víc hlav víc ví... :wink: a moc děkuju za tvou zkušenost. Trošku mě to uklidnilo...
27. led 2015 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 buď v klidu a užívaj si těhotenství, já to měla taky a na měřítku mám už 18tt. :slight_smile: budu držet palce!!
27. led 2015 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ronyx ještě ne... vyčetla jsem tady že je lepší jít až v šestém týdnů a ten ukončím příští pátek. tak jsem myslela že bych tam došla tak ve čtvrtek 5.2. ... aby už bylo srdíčko třeba... :slight_smile: nevíš musím se objednávat dopředu? chodim si na gyndu vždy jen tak nablind...
27. led 2015 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nevim, podle mne se tim nenervuj, domaci test je jen orientacni...Jak jsem psala test s citlivosti 10 mne při hladine HCG 790 ukazoval jen slabou carku...... tak bych to asi nehrotila
@berenika5
27. led 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 Já nevím jak u vás,já se dopředu objednala :slight_smile:
27. led 2015 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx a v kolikatem týdnu jsi byla? a bylo tam už srdíčko?
27. led 2015 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 Já byla v 5+6 tt a srdeční aktivita už byla.Moc často se to ale nestává.Mě doktorka řekla,že jsem předpisové těhu,všechno sedí jak podle utz tak podle ms,ale většina holek v 5+6 ještě srdíčko nemají.Většinou gestační a žloutkový váček. :slight_smile: No uvidíš co ti dr řekne,třeba už to srdíčko bude :wink:
27. led 2015 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika5 aha,koukám,že budeš končit 6 týden,to jsem přehlídla,tak to srdíčko už nejspíš bude :wink:
27. led 2015 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika5 tak já třeba nikdy v 6+0 neměla žloutkový váček jen gestační,nebo max náznak žloutkového,poslední těhu dokonce až 6+4 byl žloutkový váček teprve patrný pak i mebryjko ale na nemocničním kvalitnějším utz u mé Dr embrio nebylo,a to jsme přesně věděla kdy došlo k oplodnění a nesedělo mi to,vše šlo vidět později,ono záleží právě hodně na kvalitě utz,co jde někomu vidět v 6+0, jiné ne,ale neznamená to že srdce nebije,primitivní srdce bije už od 4+0,pak už jde jen o to kdy to zachytí přístroj a taky kde je mimiko v děloze uloženo,pokud blízko stěny vše se zobrazuje později,je potřeba si uvědomit že jde milimetry
27. led 2015 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino No nevím jestli je to jen o utz. Když u tebe v 6+0 nebyl ani žloutkový váček a u mě v 5+6 už krásné embrijko se srdeční akci. Chápu,že každý utz je jinak kvalitní,ale neřekla bych,že natolik,že nerozezná jen gestační váček od embria. Spíš jde o to,že hold u někoho třeba déle trvá,než se vajíčko zavrtá.Těhu je mladší než se zdálo.
27. led 2015 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika5 mas krasny pozitivni testy,byt tebou tak se nestresuji :slight_smile:
27. led 2015 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika5 taky myslim, ze mas krasny testy a vic bych se nestresovala. Objednej se a uvidis :slight_smile: opravdu u kazde je to videt jinak a na kvalite utz taky zalezi. U me byla srdecni akce videt v 5+4.
27. led 2015 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak o kvalitě utz je to rozhodně,těhu mladší nebylo,věděla jsem přesně den oplodnění,šla jsem týž den na utz do nemocnice kde okamžitě bylo vidět vše,přitom na utz u mé lékařky jen gestační váček,bylo mi řečeno že je to ultrazvukem,každý má jiné prosvícení,nemocniční bývají kvalitnější také dražší,což si běžný gynekolog nemůže dovolit,navíc tohle se mi stalo i v jiných těhotenstvích,,vžd jsem věla den oplodnění,takže těhu mladší nebyla u mé Dr vždy neodpovídali,vypadalo to na mladší těhu,ale na klinice vždy sedělo dle biometrie podle dne oplodnění....a ono 6+0 a 5+6,to jsou setini milimetru,takže kvalita přístoje hraje obrovskou roli
28. led 2015 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
doufám, že nebude vadit, když sem taky přihodím fotku. První dva testy jsou ze dne, kdy měla přijít MS a ten poslední je další den. Nechci zbytečně se těšit dopředu, jenom se chci zeptat, jestli tam taky něco vidíte :slight_smile: Díky a přeju pěkný den.
28. led 2015 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kopretina90 Je tam, potichounku gratuluji :wink:
28. led 2015 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxinkaa @evcann díky, tak snad bude sílit :slight_smile:
28. led 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina90 Vidim a stejny testy jsem mela taky a ted mi tu lita temer rocni syn.Preji hodne stesti :slight_smile:
28. led 2015 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno všem,
tak jsem zkoušela test ještě včera a dnes -hned teď ráno a vypadá to dobře, takže už tomu pomalu začínám věřit a budu volat k doktorce :slight_smile:
Díky za podporu a ostatním co sem budou taky dávat fotky držím palce :slight_smile:
30. led 2015 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@berenika5 neblázni je to ok čím víc testuješ tak pak hledáš chyby :grinning: neboj je to podle mě ok B-)
30. led 2015 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretina90 vidííííímmmm :slight_smile:)))))))))))
1. únor 2015 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky co myslite?jsem 9DPO je to jen duch?
2. únor 2015 v 10:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svlocka MYslím, že můžeme potichu gratulovat :slight_smile:
2. únor 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek