Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

janca1996
27. led 2015

@jaja01k Chtěla bych se zeptat , kdyby mi praskla cista , ukázal by mi to tehu test ? 🙂 Ze je to pozitivní 😉

berenika5
27. led 2015

Ahoj holky, mám na vás takový asi hloupý dotaz... mě se zdá že ten test z maxu už nesílí, je už tři dny stejný. Jak moc se ten proužek má vybarvit? Je možné že už dosáhl maxima? Jsem z toho trošku nervózní... aby to bylo v pořádku. Ale ten mamatest zesílil. Apro jistotu jsem udělala ještě ovu test... A clear blue digital ukazuje 2-3. Ale proč ten max nesílí? Ukázal mi čárku jako první tak mu asi nejvíc věřím. bojím se aby čárka nezačala slábnout...
@ronyx
@nikkolina
@keckemet
@i_ora
@ragi27
@shynne
Moc děkuju... asi blaznim co?

ronyx
27. led 2015

@berenika5 Ahoj,mě teda dr max sílil až úplně na maximum,že druhá čárka byla stejně sytá jako ta první.Viz foto.Jak dlouho už ti ta čárka nesílí?

berenika5
27. led 2015

@ronyx testuju každý den večer protože to nejmíň piju... a prijde mi ze dnes a včera je stejná. Predevcirem jen o malinko slabší, takové skoky jako u mamatestu tam nejsou... ale zase mamatest mi dlouho ukazoval jen dusika... snad to neznamena ze to je zase biochemicke.... 😢

berenika5
27. led 2015

@ronyx jo a dnes je to 16DPO

suzik161
27. led 2015

@berenika5 moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale stalo se mi to taky, jeden den jsem měla slabší test než den předtím, ale pak to bylo zase v pohodě, záleží kolik je v testu barviva. Hlavně se nenervuj, prckovi to neprospívá!!

ronyx
27. led 2015

@berenika5 Tak to může být právě tím,že testuješ každý den 🙂 Já testovala vždy co dva dny a tím pádem byl ten rozdíl dost viditelný.Jelikož hladina HCG se zdvojnásobuje co dva dny 😉 Testíky máš krásné,nemyslím,že by to bylo biochemické těhu. Buď v klidu,snaž se nestresovat.Pro jistotu zkus testík třeba za dva dny,to by už měl být o dost sytější 😉 Na gyndu jsi objednaná?

berenika5
27. led 2015

@suzik161 vůbec nevadí že jsi odpověděla. víc hlav víc ví... 😉 a moc děkuju za tvou zkušenost. Trošku mě to uklidnilo...

suzik161
27. led 2015

@berenika5 buď v klidu a užívaj si těhotenství, já to měla taky a na měřítku mám už 18tt. 🙂 budu držet palce!!

berenika5
27. led 2015

@ronyx ještě ne... vyčetla jsem tady že je lepší jít až v šestém týdnů a ten ukončím příští pátek. tak jsem myslela že bych tam došla tak ve čtvrtek 5.2. ... aby už bylo srdíčko třeba... 🙂 nevíš musím se objednávat dopředu? chodim si na gyndu vždy jen tak nablind...

keckemet
27. led 2015

Ja nevim, podle mne se tim nenervuj, domaci test je jen orientacni...Jak jsem psala test s citlivosti 10 mne při hladine HCG 790 ukazoval jen slabou carku...... tak bych to asi nehrotila
@berenika5

ronyx
27. led 2015

@berenika5 Já nevím jak u vás,já se dopředu objednala 🙂

berenika5
27. led 2015

@ronyx a v kolikatem týdnu jsi byla? a bylo tam už srdíčko?

ronyx
27. led 2015

@berenika5 Já byla v 5+6 tt a srdeční aktivita už byla.Moc často se to ale nestává.Mě doktorka řekla,že jsem předpisové těhu,všechno sedí jak podle utz tak podle ms,ale většina holek v 5+6 ještě srdíčko nemají.Většinou gestační a žloutkový váček. 🙂 No uvidíš co ti dr řekne,třeba už to srdíčko bude 😉

ronyx
27. led 2015

@berenika5 aha,koukám,že budeš končit 6 týden,to jsem přehlídla,tak to srdíčko už nejspíš bude 😉

saminomimino
27. led 2015

@berenika5 tak já třeba nikdy v 6+0 neměla žloutkový váček jen gestační,nebo max náznak žloutkového,poslední těhu dokonce až 6+4 byl žloutkový váček teprve patrný pak i mebryjko ale na nemocničním kvalitnějším utz u mé Dr embrio nebylo,a to jsme přesně věděla kdy došlo k oplodnění a nesedělo mi to,vše šlo vidět později,ono záleží právě hodně na kvalitě utz,co jde někomu vidět v 6+0, jiné ne,ale neznamená to že srdce nebije,primitivní srdce bije už od 4+0,pak už jde jen o to kdy to zachytí přístroj a taky kde je mimiko v děloze uloženo,pokud blízko stěny vše se zobrazuje později,je potřeba si uvědomit že jde milimetry

ronyx
27. led 2015

@saminomimino No nevím jestli je to jen o utz. Když u tebe v 6+0 nebyl ani žloutkový váček a u mě v 5+6 už krásné embrijko se srdeční akci. Chápu,že každý utz je jinak kvalitní,ale neřekla bych,že natolik,že nerozezná jen gestační váček od embria. Spíš jde o to,že hold u někoho třeba déle trvá,než se vajíčko zavrtá.Těhu je mladší než se zdálo.

l_ora
27. led 2015

@berenika5 mas krasny pozitivni testy,byt tebou tak se nestresuji 🙂

nikkolina
27. led 2015

@berenika5 taky myslim, ze mas krasny testy a vic bych se nestresovala. Objednej se a uvidis 🙂 opravdu u kazde je to videt jinak a na kvalite utz taky zalezi. U me byla srdecni akce videt v 5+4.

saminomimino
28. led 2015

Tak o kvalitě utz je to rozhodně,těhu mladší nebylo,věděla jsem přesně den oplodnění,šla jsem týž den na utz do nemocnice kde okamžitě bylo vidět vše,přitom na utz u mé lékařky jen gestační váček,bylo mi řečeno že je to ultrazvukem,každý má jiné prosvícení,nemocniční bývají kvalitnější také dražší,což si běžný gynekolog nemůže dovolit,navíc tohle se mi stalo i v jiných těhotenstvích,,vžd jsem věla den oplodnění,takže těhu mladší nebyla u mé Dr vždy neodpovídali,vypadalo to na mladší těhu,ale na klinice vždy sedělo dle biometrie podle dne oplodnění....a ono 6+0 a 5+6,to jsou setini milimetru,takže kvalita přístoje hraje obrovskou roli

kopretina90
28. led 2015

Ahoj holky,
doufám, že nebude vadit, když sem taky přihodím fotku. První dva testy jsou ze dne, kdy měla přijít MS a ten poslední je další den. Nechci zbytečně se těšit dopředu, jenom se chci zeptat, jestli tam taky něco vidíte 🙂 Díky a přeju pěkný den.

maxinkaa
28. led 2015

@kopretina90 Je tam, potichounku gratuluji 😉

evcann
28. led 2015

@kopretina90 vidím 🙂

kopretina90
28. led 2015

@maxinkaa @evcann díky, tak snad bude sílit 🙂

sijinka
28. led 2015

@kopretina90 Vidim a stejny testy jsem mela taky a ted mi tu lita temer rocni syn.Preji hodne stesti 🙂

kopretina90
30. led 2015

Dobré ráno všem,
tak jsem zkoušela test ještě včera a dnes -hned teď ráno a vypadá to dobře, takže už tomu pomalu začínám věřit a budu volat k doktorce 🙂
Díky za podporu a ostatním co sem budou taky dávat fotky držím palce 🙂

ragi27
30. led 2015

@berenika5 neblázni je to ok čím víc testuješ tak pak hledáš chyby 😀 neboj je to podle mě ok B-)

amanda2014
1. únor 2015

@kopretina90 vidííííímmmm 🙂)))))))))))

svlocka
2. únor 2015

Ahoj holky co myslite?jsem 9DPO je to jen duch?

ivca_ch
2. únor 2015

@svlocka MYslím, že můžeme potichu gratulovat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru