Těhotenství?

karsta
28. črc 2022

Ahoj holky. mám 5 dni zpoždění a Mám dotaz vyšly mi pozitivní testy jak normální(tam je slabá čárka), tak i digitální (příkladam foto). Na utz byla vidět vysoká sliznice ale hcg v krvi negativní. Jenže lehce spinim takový růžový hlen. Je možné ze bych mohla byt teprve někde na začátku ovu jsem měla 16.-17.7. Tudíž více jak za polovinou cyklu. A poslední styk byl přesně před 8 dny a poté se ms nedostavila.

tasimia
28. črc 2022

@karsta typla bych to jak pises, jsi na úplném začátku.

karsta
autor
28. črc 2022
jjasmina
28. črc 2022

@karsta na digi je spoleh, třeba si byla na krvi moc brzy

karsta
autor
28. črc 2022

@jjasmina no je to možné, od posledního styku uběhlo 8-9 dni teprve a ms se vůbec nedostavila jen teď trosku růžový hlen A spineni tak vůbec nevím co teď

ileni
28. črc 2022

@jjasmina aby bylo HCG v moči tak je nejprve pozitivní krev....pokud je hodnota HCG v krvi narativní můžou pozitivní testy značit i nějaký gynekologicky problém..

helen_h
28. črc 2022

@karsta A jak víš o ovulaci, z testů? Protože jinak moc nevychází, že kdyby byla ovulace 16/17.7., tak to přece hned 23. nedostaneš, takze bys teď nebyla 5 dní po vynechání, ale méně, takže by mohlo být i ranější to těhotenství. Anebo buňky neprospívají a odejte to jako biochemické...

malinkata
28. črc 2022

Mě vloni na jaře vyšly 4 testy, krásné čárky i digitální a... Bylo to biochemko

karsta
autor
28. črc 2022

@ileni no po gynekologicke stránce je prave vše v pořádku, jinak by dr něco řekl když mi dělal utz

katule1990
28. črc 2022

@karsta A kdy jsi dělala ty testy a kdy jsi byla na krvi?

karsta
autor
28. črc 2022

Clearblue byl dělán dnes z ranní moci. Jinak ten normální byl ze včera a krev mi brali dnes kolem 17hod. Na ambulanci

katherine177
1. srp 2022

@malinkata mě v červnu ,testy sílíly,digitální + a pak testy slábly

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru