Těhotná ano/ne? Potratila jsem?

saruska77
23. led 2021

Dobrý den, naposledy jsem měla menstruaci 17.12.2020 a 15.1.2021 jsem si dělala těhotenský test. Vyšel pozitivní (1-2 týdny), včera 22.1.2021 mě trochu pobolívalo v podbřišku, problém je v tom, že jsem to dostala. Ale není to žádné špinění, spíše to vypadá na menstruaci, jen má tmavší barvu, žádné kusy hlenu ze mě nejdou. Potratila jsem? 😔

terka80
23. led 2021

@saruska77 to je tezke rict ale pokud hodne krvacis tak nejspis biochemko.udelej si zitra znovu tt

saruska77
autor
23. led 2021

@terka80 I přes to krvácení? To to takhle rychle ukáže, že třeba těhotná už nejsem?

leniczka23
23. led 2021

Ano nejspíš si potratila, mrzí mě to.

michaelarousova
23. led 2021

@saruska77 asi biochemicke tehu bohuzel..test bych teda udelala az po tom co to mit nebudes☺️

misak48
23. led 2021

Zkus test až budeš mít po MS a uvidíš. Zvlášť pokud ti ta MS připadá jiná než obvykle. Pravděpodobně je to potrat, ale je i malička šance, že není. Já tohle zažila v prosinci. Test před MS jsem si teda nedělala, ale 4 dny po ní jsem prostě měla pořád pocit, že jsem těhotná, tak jsem si udělala test a byl pozitivní. Je teda v tom případě potřeba hned volat na gyndu, aby se vyloučilo mimoděložní. Já si takhle dala před Vánoci kolečko UTZ-odber na HCG-odber na HCG- UTZ a nakonec se po týdnu potvrdilo prosperující těhotenství v děloze 🤷 ta moje MS byla normálně tmavá krev ve stejné síle jako obvykle, ale pak mi zpětné došlo, že kousky tam asi chyběly...

mrstte
23. led 2021

Já bych teda mazala na pohotovost. Když jsem byla na začátku těhu tak jsem začala krvácet a hodně, dokonce i kus že mě vyšel, ale šla jsem ten den zrovna na gyndu kvůli potvrzení těhotenství a srdíčko tam bylo a mimčo bylo v pořádku.

jjasmina
23. led 2021

@misak48 já měla po sp, kdy jsem krvacela pozitivní test ještě asi 10 dní, tak to jí nic moc neřekne

jjasmina
23. led 2021

Nejspíš biochemko, já si přišla jak biochemickym , tak spontánnim.Určitě bych zašla k dr na kontrolu jestli alespon vše odešlo s ms

misak48
23. led 2021

@jjasmina ale postupně slábnul, ne? Já jsem předpokládala, že když měla pozitivní test už pred tou MS, tak ví, jak byl silný a bude moct porovnat, jestli čárka mizí nebo zesiluje 🤷

jjasmina
23. led 2021

@misak48 po pár dnech slabnul

lachtanice86
23. led 2021

Test bych udělala nejdriv za týden. Muze to byt biochemko

saruska77
autor
23. led 2021

@misak48 Na gyndu jsem volala, ale to mě objednali až za měsíc jelikož v prvním těhu bylo vše v poradku...

saruska77
autor
23. led 2021

@mrstte na pohotovost jsem volala a tam mi řekli, že jestli mě nebolí břicho a nejsem v křečích, tak bych měla být v klidu a v pondělí hned volat na gyndu... hold zrovna nechci jet hned na pohotovost abych tam ještě nekde nechytla covid...

misak48
23. led 2021

@saruska77 já myslela volat na gyndu, pokud bude test po MS sílit, asi jsem se špatně vyjádřila 🙂 MS během těhotenství totiž občas bývá příznakem mimoděložního a je potřeba to včas ohlídat. Mě třeba můj Dr chtěl vidět hned ten den co jsem volala, že mám pozitivní test po MS 🤷
Každopádně držím palce, ať to dopadne co nejlépe 😉

mrstte
23. led 2021

@saruska77 tak je pravda že mě břicho taky nebolelo, ale to krvácení může být cokoliv 😏 u mě to byla sraženina vedle dělohy a čistá krev šla chvíli a pak to bylo do hněda. Ten covid chápu. Tak hlavně lež a pokud možno toho dělej co nejmíň. A možná pokud to je možné bych nasadila ascorutin je volně prodejný.

petraisabella
23. led 2021

Dobry vecer holky, chci se zeptat, ms posledni byla 5.1-10.1. Snazily jsme se hooodne, ovulace asi 17.1,mam dc 26...uz druhy den mam bolesti jako ms ale divne ze citim tlak jakovy v deloze dole a le to docela neprijemne. Nevite co to muze byt? Je to jako by se mi tam nafukoval balonek
Dekuji

gambrinkax
24. led 2021

@saruska77 nemusí se hned jednat o potrat ..já na začátku těhotenství krvácela cca 14dni Dr mi stále tvrdila že to odchází atd a v 6 TT se divila že má srdeční akcí a vše je v pořádku a do teď vše naštěstí v pořádku 😉

saruska77
autor
24. led 2021

@gambrinkax zítra zavolám na gyndu a poradím se s Dr., bylo naprd,že jsem začala krvácet v pátek večer... kdy už se dovolam jen na pohotovost. Tak uvidím zítra. Ale děkuji za odpověď.

saruska77
autor
24. led 2021

@mrstte Na co je ascorutin? Zkusim vyhledat...

journals
24. led 2021

@petraisabella jestli myslis, ze ti tady nekdo vyvesti tehotenstvi, tak se asi pletes. Muze to byt tisic s jedna vec 🤦🏻‍♀️ Treba blba vecere.

misak48
24. led 2021

@saruska77 je to vysoká dávka vitamínu C s rutinem. Jeho účinek je to, že zesiluje cévní stěny, takže se předepisuje při častém krvácení (nejen v těhotenství, brácha ho bral při krvácení z nosu). Pozor jenom na to, že v pribalovem letáku je napsané, že se v těhotenství nesmí. To je ale zas jen kvůli testům, je bezpečný a gynekologové ho doporučují běžně.

mrstte
24. led 2021

@saruska77 to je vitamín, dávají ho na zastavení krvácení, aspoň tak mi to vysvětlili v nemocnici.

vaalllllllli8i
26. led 2021

tak vám oznamují že jsem prodělala samovolný potrat , bez revize, chtěla bych se zeptat po jaké době se můžem snažit dál? Jsem s toho tak nesvá :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru