• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná nebo nastydlá? Píchá mě v podbřišku, bolí prsa

15. ledna 2014 
Dobrý den, mám otázku.
Dne 27.12. Jsem s přítelem měla pohlavní styk a 1.1. jsem dostala menstruaci. Pak jsem si radši udělala tt (16.1.) A byl negativní. Ale 18.1. Jsem čekala na autobus (asi hodinu a deset minut) A měla jsem uplně promrzlé nohy. Od té doby mě při zatnutí nebo při stolici píchá v podbřišku a bolí mě prsa. Menstruaci mám dostat 4.1. Myslíte že jsem nastydlá nebo těhotná? Občas mě i bolí v oblasti beder. Děkuji za vaše veškeré odpověďi:slight_smile:
26. led 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Může to být nastydlý močák. Přesto bych ten test opakovala nebo zašla na gyndu. Mně vyšly tři testy negativně a přesto podle krve mi na gyn řekli, že jsem těhule.
26. led 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Může to být i těhotenství i ten močák,který umí taky udělat paseku,zkusila bych udělat ještě test a pak bych asi zašla k doktorovi.Jistota je jistota.
26. led 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s holkama
27. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já o vánocích, kdy bylo teplo, přebíhala s pejskama z domu na zahradu, zrovna se nám povedlo se snažit ty správné dny 24. 25. 26.12, od té doby mě píchalo v podbříšku,i jsem 5 dní před MS začala špinit a ti nikdy nemívám a myslela jsem si,že se zadařilo. 9.1 jsem očekávala MS, přišla na den přesně. Došlo mi,že jsem nastydlá na spodek a píchal mě i vaječník až mi to vystřelovalo do nohy. Spravil to urologický čaj a jelikož se mi po něm hned ulevilo, potvrdilo mi to to nastydnutí.
28. led 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám problém jsem těhotná v 8.týdnu ,a občas mě pýchne v pobříšku a ještě ke všemu sem nastydlá.Nevypadá to že mohu potratit.
2. zář 2013 ve 14:04  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, dalo by se říct, že řeším něco podobného. S přítelem se zhruba 3 měsíce snažíme o miminko a snad jako každá ženská se těším a vždy doufám, že TO vyšlo. Vždy jsem si vsugerovala, že už je "to" tam a zadařilo se nám, jenže každý konec měsíce (menstruaci dostávám vždy 27. ) mi řekl, že prostě ne. Ted, 3-tí měsíc snažení se mi dostavila únava, jakýsi tlak a píchání v podbřišku (nafouklé bříško, hlavně v podbřišku ), zejména při námaze. Citlivé až bolestivé bradavky na dotek (nikoli dvorce, čistě bradavky ) + jakoby napjatá prsa a výraznější žíly na nich, únava, časté močení, bolest hlavy a při usínání i bolest v bedrech, na kříži. Nevím, jestli je to nastydnutím, nebo je to opravdu ONO. Když jsem přestala věřit, že to půjde tak hladce a absolutně s tím nepočítala. Ani jsem potom neležela s podepřeným zadečkem, jako vždy a marně doufala, že to zabere. Vůbec jsem na to nebrala zřetel, po sexu šla do sprchy, v klidu se převlékla a potom jsme šli ještě na procházku. I když jsem byla dostatečně oblečená, řeším otázky "JSEM TĚHOTNÁ?" - "JSEM NASTYDLÁ?" Jaké příznaky jste měly vy? Myslíte si, že by to tentokrát mohlo vyjít, nebo jsem čistě jen nemocná? Na testíky je asi brzo. K doktorovi jsem objednaná na 4.2., ale jsem nedočkavka a nejradši to zjistila už ted ( "oplodnění" bud cca před 10-ti dny, nebo před 6ti. - ovu kolísavá, vždy mezi 10. a 12. )
15. led 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek