Tehotná s menzesom, stalo sa vám to?

katkanova
13. srp 2012

ahojte baby, pred poslednym menzesom som mala podozrenie ze som tehotna, ale ked som ho dostala, povedala som si ze teda asi nie som. Tento mesiac mi vsak menzes uz tyzden meska a to nikdy nikdy nikdy nezvykol... Okrem toho som neuveritelne unavena a opuchnuta, avsak viem ze od posledneho menzesu som otehotniet nemohla. Viem ze teoreticky to je mozne byt tehotna a mat menzes aj tak, ale chcela by som sa poradit s niekym komu sa to samemu stalo... nechce sa mi letiet do obchodu vyhodit peniaze za dalsi tehotensky test, ale fakt neviem co si o tom mysliet 😕

verbalinka
13. srp 2012

@katkanova ahoj, ja mela menzes u obou tehu. A byla to normal menzes. Pote me stale bolely prsa, udelala test a bylo jasno 🙂

katkanova
autor
14. srp 2012

@verbalinka no mna prave to pletie ze pri prvom som nemala ... neviem naozaj co si o tom mysliet - asi len zo tyzden pockat a kupit test - spolocnosti co ich vyrabaju na mne isto prisli k celkom slusnemu baliku 🙂

mates22
14. srp 2012

@katkanova já při prvním menses neměla, při druhém tehu taky ne( to ale bohužel dopadlo ZP)....ale při třetím jsem jeden menzes měla, ovšem jen takový slabší. Například moje máma ale menstruovala až do 4. měsíce se mnou, těhotenské nevolnosti neměla, takže opravdu dlouho ani nevěděla, že mě čeká.

Jo a při tom třetím těhu jsem měla všechny testy negativní a to opravdu dlouho, dokonce i potom, co mi gynekolog těhotenství potvrdil a i HCG z krve ho prokázalo.

verbalinka
14. srp 2012

@katkanova u prvního těhu jsem měla manzes o malinko slabší, u druhýho úplně normální. Akorát ta prsa to prozradila. A test byl slabší a postupně sílil. Počkej pár dní a udělej test, nebo si zajdi na krev a budeš hned vědět hodnotu hcg 🙂

marcellllka
31. srp 2012

Ahoj potrebuju trosku poradit....,mela jsem opozdene menzes predtim jsem mela myslim teh priznaky unava hodne jsem jedla a casty curani a nafoukle bricho a bolelo me v pod brisku dnes sem to dostala...,ale strasne malinko uplne slaba menzes...,ja to mam prave vzdy hodne silne ...,bud pockam ze se to rozjede zitra uvidim no....,a kdyz ne a budu to mit tka jak dneska myslite ze mam sancu? 😖

mates22
31. srp 2012

@marcellllka myslím, že máš, přečti si příspěvky nazpátek a uvidíš....................... ale to takhle nezjistíš, nejlíp bude, když si zajdeš na gyndu

marcellllka
31. srp 2012

ja vim,ale sel do duchodu...,misto nej sla baba to nechcu a nez inyho najdu a nes se dokopu tak jit..eheh,no za celej den menzes tak normalne az slabe ....,tak nevim zda mam jeste doufat:/ pockam prave par dni jak to probehne a prinejhorsim znova tt

marcellllka
3. zář 2012

no tak dostala jsem to v ten patek mela sem to slabe a od nedele uz nic:/ nechapu tak jsme objednana na patek na gynde, tak uvidim pak napisu jestli jsem v tom snad to vyjde.. 😒

acacia
3. zář 2012

Moje teta měla MS do 3. měsíce 😀 .

barusinecka
3. zář 2012

Ahojky,moje sestřenka měla ms do 6 měsíce 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru