Testy značky in:time a jejich citlivosti - je to duch nebo ryska?

babuma
14. kvě 2021

Ahoj. Včera jsem si delala test značky in:time citlivosti 25 a bylo tam něco jsko duch a někdo mi napsal, ze je možné, ze je to ryska. A dnes jsem si delala test značky in:time citlivosti 10 a na testu nic nebylo.

Myslíte si, ze se mám ceho bat? Na tom prvním je duch, nebo ryska?Přikladam fotografii🙂

themuffin
14. kvě 2021

@babuma už zas? Zajdi si na gyndu!!! Tady ti nikdo víc neřekne!

babuma
autor
14. kvě 2021

@themuffin tojo, ale zas mama mi řekla, ze je to zbytečně, ať počkám do pondělí a poté se uvidí. Slibuji, ze o tom už víc diskuzi nebude🙂

themuffin
14. kvě 2021

@babuma achjo 🙈 ty děcka už musí do té školy!

babuma
autor
14. kvě 2021

@themuffin nemusíte být hned nepříjemná. Za dítě se nepovažuji, nijak jsem vás neosocila a jednam s vámi normálně.

palja
14. kvě 2021

@babuma a čeho by ses měla bát? Nějak to nechápu. Podle mne jsou testy negativní.

themuffin
14. kvě 2021

@babuma už kolik žen ti tu napsalo, že ti nikdo tady neřekne jestli jsi nebo nejsi těhotná. To ti řekne na 100% tvůj gynekolog. Nijak tě neosočuju. A v 16 letech se nepovažuješ za dítě? 😅👏 A pokud se opravdu tak bojíš těhotenství, tak byste s přítelem měli používat i jiné formy antikoncepce.

amazonkajanik
14. kvě 2021

@babuma jestli máš mamku, tak byste měly mít obě rozum a pochopit,že tady toho moc nevykoumáme, tudíž jedině návštěva mudr a krevní test na hcg.

leniczka23
14. kvě 2021

Podle.me nejsi těhotná

izzylka
14. kvě 2021

Negativní...u plastových testů občas vylézají rysky...kolikrát i hezké čárky....přestaň panikařit, těhotná nejsi 👍🏻

babuma
autor
14. kvě 2021

@izzylka vynechala mi i menstruace tak nevím. Ale dekuji moc za odpoved a malou nadeji

izzylka
15. kvě 2021

@babuma to máš z toho stresu. Když jsem byla v tvém věku, stačilo mi trochu nastydnout nebo být ve stresu a menzes se opozdila. Zkus se trochu uklidnit, kdybys byla těhotná, už na tom testu něco je. A ten plasťák bych neřešila...mě před pár měsíci udělal krásné čárky a těhotná jsem nebyla .

babuma
autor
15. kvě 2021

@izzylka mate pravdu, ze se tím stresovat nemá cenu... já jen, ze od doby co HA beru se mi nikdy nestalo, ze mi by menstruace vynechala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru