Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Testy značky in:time a jejich citlivosti - je to duch nebo ryska?

babuma
14. kvě 2021

Ahoj. Včera jsem si delala test značky in:time citlivosti 25 a bylo tam něco jsko duch a někdo mi napsal, ze je možné, ze je to ryska. A dnes jsem si delala test značky in:time citlivosti 10 a na testu nic nebylo.

Myslíte si, ze se mám ceho bat? Na tom prvním je duch, nebo ryska?Přikladam fotografii🙂

themuffin
14. kvě 2021

@babuma už zas? Zajdi si na gyndu!!! Tady ti nikdo víc neřekne!

babuma
autor
14. kvě 2021

@themuffin tojo, ale zas mama mi řekla, ze je to zbytečně, ať počkám do pondělí a poté se uvidí. Slibuji, ze o tom už víc diskuzi nebude🙂

themuffin
14. kvě 2021

@babuma achjo 🙈 ty děcka už musí do té školy!

babuma
autor
14. kvě 2021

@themuffin nemusíte být hned nepříjemná. Za dítě se nepovažuji, nijak jsem vás neosocila a jednam s vámi normálně.

palja
14. kvě 2021

@babuma a čeho by ses měla bát? Nějak to nechápu. Podle mne jsou testy negativní.

themuffin
14. kvě 2021

@babuma už kolik žen ti tu napsalo, že ti nikdo tady neřekne jestli jsi nebo nejsi těhotná. To ti řekne na 100% tvůj gynekolog. Nijak tě neosočuju. A v 16 letech se nepovažuješ za dítě? 😅👏 A pokud se opravdu tak bojíš těhotenství, tak byste s přítelem měli používat i jiné formy antikoncepce.

amazonkajanik
14. kvě 2021

@babuma jestli máš mamku, tak byste měly mít obě rozum a pochopit,že tady toho moc nevykoumáme, tudíž jedině návštěva mudr a krevní test na hcg.

leniczka23
14. kvě 2021

Podle.me nejsi těhotná

izzylka
14. kvě 2021

Negativní...u plastových testů občas vylézají rysky...kolikrát i hezké čárky....přestaň panikařit, těhotná nejsi 👍🏻

babuma
autor
14. kvě 2021

@izzylka vynechala mi i menstruace tak nevím. Ale dekuji moc za odpoved a malou nadeji

izzylka
15. kvě 2021

@babuma to máš z toho stresu. Když jsem byla v tvém věku, stačilo mi trochu nastydnout nebo být ve stresu a menzes se opozdila. Zkus se trochu uklidnit, kdybys byla těhotná, už na tom testu něco je. A ten plasťák bych neřešila...mě před pár měsíci udělal krásné čárky a těhotná jsem nebyla .

babuma
autor
15. kvě 2021

@izzylka mate pravdu, ze se tím stresovat nemá cenu... já jen, ze od doby co HA beru se mi nikdy nestalo, ze mi by menstruace vynechala