😃😃 TT. Zdá se mi to?

lalolita
2. říj 2020

Ženy,
Zakládam i zde. Mám zpoždění MS, prášky jsem vysadila na konci srpna, MS byla v září 2x. Teď jelikož mě pobolivaji prsa a sem tam podbřišek, nic ale hrozného, co by se nedalo zvládnout. Nicméně ráno se mi zdál test negativní, teď jsem ho práci vytáhla a váhám 😄 zdá se mi to nebo ne?😃

hanulkaha
2. říj 2020

Neco tam vidim 😊 zkus za dva dny dalsi test a uvidis 😉 ja taky mela duchy na testu az po limitu a jsou z toho dva raubíři 😁

lalolita
autor
2. říj 2020

@hanulkaha zkusím vydržet do neděle a nebo max v pondělí ráno na narozeniny, ať si je zpříjemním 😃😃😃 u první jsem měla jasný dálnice a blila hned,u druhé jsem byla bez příznaků do 8tt a s "duchama" a v lednu ji budou 4 😃 teď celkem koukam, že by to vyšlo i z "kapky" 😃😃😃

lachtanice86
2. říj 2020

@lalolita no tohle by mohla být jen ryska

jjasmina
2. říj 2020

Po limitu asi jen ryska

tasimia
2. říj 2020

Zkus za dva dny, něco tam je, ale po limitu těžko říct či je to ryska nebo duch. Držím palce!! ♥️

leniczka23
2. říj 2020

Tohle je přesně ten nicneříkající duch, takže musí sílit. Držím palce

mzacikova
2. říj 2020

Pokud je to po limitu, tak to bude spíš ryska. Ale počkala bych 2 dny aspoň

linee
2. říj 2020

@lalolita carka musi byt v limitu, takto to muze byt ryska. pockej dva dny a zopakuj a drzim palce

hanulkaha
2. říj 2020

@lalolita jee, tak to by byl krasny narozeninovy darecek 💜 moc drzim pesti ✊✊🍀

sim244
3. říj 2020

Holky, stalo se některé, že se vám na testu při vybarvování udělal slaboučký duch a po zaschnutí tam nebylo nic? Za jak dlouho mám testovat znovu? (Podle ms se orientovat nemohu, dělala jsem ho nárazově)

pajasala
3. říj 2020

@sim244 nevím jaký tt jsi zkoušela ale vím že to dělají mama testy když namacis a pak hned zmizí

sim244
3. říj 2020

@pajasala jojo, mama test. Byl tam a pak to zmizelo, tak asi nic 🤷🏻‍♀️

linee
3. říj 2020

@sim244 zkus dr.max s mamatestestem nemam dobrou zkusenost

sim244
3. říj 2020

@linee děkuju. Zkusím. Třeba za týden. Nesnažíme se, dokonce i chráníme ale nic není 100% a začala jsem špinit a píchá mě podbřišek, přesně jako při začátku těhotenství se synem. Tak uvidim. 🙂

lalolita
autor
4. říj 2020

@sim244 mamatest vyhodí tu první čárku při testování, pak třeba zmizí. Nicméně dělá i falesnaky, bacha na to. Já pak asi zkusím taky jinej 🙂

sim244
5. říj 2020

@lalolita děkuji. 🙂 vyzkoušim až za týden třeba, namátkově. Spíš jsem si to vsugerovala. 🤷🏻‍♀️
Jak to dopadlo Vám? 🙂

lalolita
autor
6. říj 2020

@sim244 No nic moc,duchové pokračovali, prsa mám hrozně citlivá, ale začala jsem lehce krvácet, tak se prostě uvidí 😉
Dejte pak vědět, jak jste dopadla Vy 🙂⚘

n_ikola
12. říj 2020

Taky vidím ducha, držím palce 🌻

lalolita
autor
13. říj 2020

@n_ikola taky jsen viděla, ale bohužel to nedopadlo.

sim244
13. říj 2020

@lalolita já ještě nezkoušela, během týdne jsem ještě jednou špinila, popíchává mě podbřišek, ale jinak nic. Ještě počkám třeba týden. Příjde mi to snad nemožné, antikoncepci beru rok a půl, přesně na čas, nevynechala jsem ani jeden prášek. Ale nic není 100%, vím.

sim244
13. říj 2020

@lalolita a je mi líto, že to nedopadlo, určitě vyjde příště. 🍀😊

n_ikola
13. říj 2020

@lalolita jakto ? Delala sis pak ještě kontrolní a nesílila ? Kdy ta mrcha přišla ?

lalolita
autor
13. říj 2020

@n_ikola hele mamatesty hází falešný, to jsem si zvykla. Jen na pepinu testu jsem měla taky ducha, prsa extrémně citlivá a nic....prisla 5dni po testu 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru