Vidíte náznak druhé čárky?

hotblood
13. lis 2020

Dobrý den, mám dotaz. Dnes jsem 27.DC
a mám pocit, že jsem těhotná. Nebo aspoň moje tělo se chová jinak než jiné cykly dřív. Dneska jsem si dělala těhotenský test a nejsem si jistá jestli je ještě možné, že by čárka sílila a nebo jestli se mám smířit spíš s tím, že mi v neděli přijde MS. V příloze přikládám fotku. Test je dělaný dnes v podvečer. Mám nafouklá prsa několik dnů a praktický každý den mě popichuje v podbřišku. Pár dní mě brala i žáha, což normálně ani před MS nemám. Myslíte, že je šance i když na testu není zřetelná druhá čárka, že bych přesto mohla být těhotná a čárka by mohla teprve začít sílit. Děkuji za názory.

mamikry
Autor odpověď smazal
Zobraz
klchudik
13. lis 2020

@hotblood já nic nevidím 😞

mamikry
13. lis 2020

@hotblood Pokud je to digitalni test s citlivosti 25, pak to patrne neni duch, ale riska. Testujte az den po vynechani, i kdyby naznak carky byl, vse muze jeste odejit s MS a vy pak budete zklamana. Preji, at se miminko podari.

moncicakhj
13. lis 2020

Možná, ale taky jsem hledala na světle u okna a měla pocit, že vidím a pak nic. Pak jsem počkala ještě, kdy měla přijít MS a hned brzo ráno jsem na tajňačku letěla to zkusit a bylo to vidět hned. Doporučuji ten s citlivostí 10. Ten 25 mi ukázal až další dny slabou. Je to hrozný vydržet chápu no :D

hotblood
autor
13. lis 2020

@mamikry Není to digitální. Je to klasický plastový s citlivostí 25. Tak jsem zvědavá. Snad ta mrška nedorazí. Ovulaci jsem měla 1.11.

jjasmina
13. lis 2020

Ne

jjasmina
13. lis 2020

@hotblood a proč si kupujete citlivost 25???

mamikry
13. lis 2020

@hotblood Ten jsem myslela, pardon. 😉 Zkuste vydrzet a koupit citlivost 10, ten se ukaze drive. Drzim palce.

hotblood
autor
13. lis 2020

@klchudik Ono se to hodně špatně fotí. Jak to nejde tak vidět. Plus to plastový sklíčko dělá neplechu, při tom ten test vyfotit. Uvidím, co ukáže víkend zda dorazí MS.

hotblood
autor
13. lis 2020

@mamikry No, ten doma taky mám, ale zatím nemám odvahu si ho udělat. Počkám na tu neděli a pak zda vynechá ms. Jinak děkuji. Uvidím, jak to dopadne.

hotblood
autor
13. lis 2020

@jjasmina ... že by protože netuším, jaký je rozdíl mezi 10 a 25.?🙈 Ne, každý musí hned vědět, který je na provedení testu lepší.

hotblood
autor
13. lis 2020

@moncicakhj To, už vydržím do neděle.🙂🙂🙂👌 To máte pravdu. Je to o nervy to čekání.😀😀

pepickovapavlinka
13. lis 2020

Netestujte testy s citlivostí 25 pokud chcete zjistit těhu.Nejlepší jsou 10 tkové.A už vůbec ne tímto Intimed plastovým dělá falešné čárky.Mě už kolikrát udělal hezčí než máte vy.Ale jejich papírové testy jsou dobré.Dnes u mě takto jinak já ze začátku testovala testy Sluníčko z Teta drogerie za mě jsou fajn

pepickovapavlinka
13. lis 2020

@hotblood test s citlivostí 10 je citlivější jak 25.Tudíž hned po vynechání nebo kolem očekávané MS je nejlepší testovat 10 tkou protože HCG ještě není tak vysoké.Ale třeba týden po vynechané MS už má smysl i 25tka

lachtanice86
13. lis 2020

Tak snad člověk vi ze číslo 10 je nižší než 25, kdyz jde o detekci něčeho v začátku tak pouziju nižší číslo

jjasmina
13. lis 2020

@hotblood pokud jsem kupovala v lékárně, tak ho snad ani nenabízeli, hned se nemusíte čertit .Je dobré se poradit v lékárně při výběru testu. Jinak přesně jak se pise výše

hotblood
autor
14. lis 2020

@jjasmina Já se nečertím.😀😀😀😀🤭

hotblood
autor
14. lis 2020

@pepickovapavlinka Dneska jsem zkusila tento. Ten s citlivostí 10 a prdlajs. Takže nejspíš budu muset očekávat MŠ, která má být zítra. Tak nevím.

pinkyy
14. lis 2020

Tak treba pani ani nevedela, ze existujou testy s ruznou citlivosti. Ja bych to do nedavna taky vubec nevedela, kdybych si to neprecetla jen tak nahodne v jine diskuzi.
Jinak ten mamatest mi ukazal dve carky uz 3 dny pred ms, tak u tebe to bohuzel nevypada 😔

pepickovapavlinka
14. lis 2020

@hotblood bohužel no nic tam není.A kolik vám zbývá ještě do MS?

agneska7
14. lis 2020

@hotblood nevěš hlavu já mívala ducha až cca 2-3 dny po zpoždění , ještě je naděje 😉

hotblood
autor
14. lis 2020

@pepickovapavlinka Zítra má přijít. Tak si myslím, že už to není reálné.

hotblood
autor
14. lis 2020

@pinkyy Taky si myslím, že z toho už nic nebude. Tak snad jindy.

purplerain
14. lis 2020

Nic tam nevidím. Je takový problém počkat třeba týden po vynechání MŠ a pak teprve testovat? To neplatí jen na tebe, zakladatelko, ale všeobecně. Ušetří se tím spoustu nervů a trápení.

siskinka
14. lis 2020

Také jsem měla ducha na podobném testu. Druhý den ráno jsem si udělala digi test od clearblue a vyšlo pozitivně 😊
Za mě nejlepší test!
https://www.benu.cz/tehotensky-test-clearblue-d...

moncicakhj
16. lis 2020

@hotblood tak jak? Dejte pak vedet

monilee
16. lis 2020

@hotblood Ešte nevešajte hlavu, kým nepríde MS, nie je to stratené 🙂 Najlepšiu skúsenosť mám s testom Facelle v tyčinke z Rossmanna, ten bol pozitívny niekoľko dní predtým, než iné testy s citlivosťou 10.

bh8
18. lis 2020

Holky, dneska mela prijit MS a test takto..

agneska7
18. lis 2020

@bh8 něco tam je ale je to moc tenká ta carečka , tohle bych bohužel tipla spíš na rysku

bh8
18. lis 2020

@agneska7 taky si myslim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru