Vidíte něco?

luciemichal
9. led 2022

Ahojte holky chtěla sem se zeptat s manželem se snažíme o miminko půl roku mám už 5letou dceru. Chtěla sem se vás zeptat vidíte na fotce něco?? Děkuji moc za odpovědi.

xnikax1
9. led 2022

@luciemichal já vidím na obou druhou čárku

luciemichal
autor
9. led 2022

@xnikax1 Děkuji moc za odpověd. Myslíte že tam něco teda je jo ??zkusím test ráno z moči ještě.

xnikax1
9. led 2022

@luciemichal jo, já bych řekla, že jo, já jsem měla čárku ještě slabší a těhotná jsem byla a tady to vidím na první pohled. 👍

klokanka31
9. led 2022

@luciemichal Krásná druhá čárka gratuluju 🙂

luciemichal
autor
9. led 2022

@xnikax1 je tak to ste mě moc potěšila ❤️. A myslíte že zítra už mám zavolat na gynekologii a objednat se na kontrolu??marodím doma se zadamana chodím na elektroléčby a tam už asi nebudu moct.

luciemichal
autor
9. led 2022

@klokanka31 děkuji moc ❤️

jjasmina
9. led 2022

@luciemichal Zavolat a objednat se můžete, dá vám určitě termín, ideál je mezi 6-8tt

luciemichal
autor
9. led 2022

@jjasmina jak sem psala právě marodím a do práce mám jít uz 1.2 jde mi o to že do práce už nemůžu dělám ve skladě taham těžké věci máme tam 2 stupně teď se na ultrazvuku asi ještě nic nepozná že ???

gracinka7
9. led 2022

@luciemichal budeš to muset v práci říct, měli by tě přeřadit na místo vhodné pro těhotnou.

luciemichal
autor
9. led 2022

@gracinka7 pro mě nebudou mít druhou práci je to rizikové budu muset jít hned na neschopenku hned jak s malou

gracinka7
9. led 2022

@luciemichal pokud pro tebe nebudou mít jinou práci, máš právo zůstat doma za plný plat.

luciemichal
autor
9. led 2022

@gracinka7 mám to právě rizikové byla sem tak i s prvním dcerou od začátku sem šla na rizikové tehu že tam nemůžu už pracovat

gracinka7
9. led 2022

@luciemichal jak můžeš vědět, že těhotenství bude rizikové, když sis teprve dnes dělala test?
Hele, klidně si rizikové nech napsat, já ti jen chtěla poradit, jak mít víc peněz.

luciemichal
autor
9. led 2022

@gracinka7 ne v pohodě odpovědi si cením ale chtěla jsem tím říct že když sem těhotná zatím to řekl jej test jistě to bude až u gynekologa tak mi psal aj minule hned neschopenku že taham moc těžké věci to sem tím chtěla říct

gracinka7
9. led 2022

@luciemichal
Označím @j.a.n.i , ta má velký přehled, co a jak. Určitě ti to dokáže vysvětlit líp než já. Je škoda, abys byla bita na penězích 😉

luciemichal
autor
9. led 2022

@gracinka7 dobře děkuji moc ráda si nechám poradit

lidija1234
9. led 2022

Jak bylo psáno výše,zaměstnavatel je povinen ti najít jinou práci pro těhotnou pokud pro tebe jinou práci nemá máš nárok být za 100%platu doma. Hodně lidí to řeší tak že jdou na neschopenku,protože to nechtějí takhle řešit v práci ale já bych se určitě ozvala. Ze zákona na to nárok máš, budeš mít víc peněz nebudeš mít žádné vycházky a budeš časově "svobodná"

luciemichal
autor
9. led 2022

@lidija1234 děkuji zkusím to pak pořešit až se dozvím více u gynekologa

aselluska
9. led 2022

@gracinka7 bohužel naše firmy to tak dělají. Místo nemáme, jsi na neschopenku. Nezájem! Ano, je to otřesný a nezákonný, ale děje se to. Kamarádku v těhotenství vyhodili. Chtěla mít klid, tak to neřešila. Je to smutný.

luciemichal
autor
10. led 2022

Holky z ranní moči

luciemichal
autor
10. led 2022

A pro porovnání první včera v 1odpo druhou kolem 6 a třetí dnes ráno

mikky20
10. led 2022

@luciemichal nádherná čárka! Gratuluji 👍

luciemichal
autor
10. led 2022

Tak holky dnes sem byla na kontrole protože sem měla nějaké problémy před první dcerou a proto si mě pozval už dnes ale zatím nic vidět nejde na další kontrolu jdu teď v pátek

pajav
10. led 2022

@luciemichal Gratuluji 🙂 Já takto, rozdíl 3 dny.

luciemichal
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
jjasmina
10. led 2022

@luciemichal něco může jít vidět na ultrazvuku asi v 6tt, u někoho i později, ale to asi víte, když miminko už máte 😉

luciemichal
autor
11. led 2022

@jjasmina ano vím

luciemichal
autor
14. led 2022

Tak sem dnes byla na kontrole a jsem těhotná. Jsem na začátku 4+6 tak 28.1 jdu na kontrolu to už půjde vidět lépe.

lidija1234
18. led 2022

@luciemichal moc gratuluji 🍀🍀

luciemichal
autor
19. led 2022

@lidija1234 moc děkuji teď čekám na tu kontrolu kterou mám 28 doufám že vše bude v pořádku ❤️❤️❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru