Kluk nebo holka, co vidíte na fotce?

spiritty
23. čer 2014

Zdravím dness jsme byli s manželem na prvotrimestrálním screningu a chci se zeptat co vidíte na fotce holku/kluka? Ptali jsme se ke konci jestli už náhodou nemůže mudra říct pohlaví a ona že 100% není nic ale tak na 90% kluk tak co myslíte?

apacheee
AMBASADORKA
23. čer 2014

Myslíš, že "laici" na koníkovi ti dají větší jistotu než studovaná lékařka s praxí? Pravděpodobnost na 90% je poměrně veliká, takže já bych doktorce prozatím věřila, ale na jisté pohlaví bych se rozhodně neupínala🙂

spiritty
autor
23. čer 2014

no já vím, ale jen tak mě to napadlo to sem dát pro názor ostatních nic víc🙂

mpetula
23. čer 2014

@spiritty Já dnes byla také a když jsem se doktora zeptala jestli vidí co má mezi nožkama, tak se usmál a řekl, že v tomto věku 😀 tam mají všichni to samé 🙂 A to je prý doktor, který má na tyto utz centrum a prý se ještě nespletl. Tak prý až ve 20tt, asi když už to říká, tak chce mít jistotu. Nevím no, ale tedy myslela jsem si že už se to dnes také na nějaká procenta dozvíme...

petinkas
24. čer 2014

u holek směřuje pohlavní hrbolek dolů, takže by to kluk na 90 % opravdu být mohl 🙂..

maia74
24. čer 2014

nám to taky na prvním screeninku nechtěl říct. Prý se to ještě nepozná, ale myslím, že nechtějí, aby se náhodou nesekli a pak jim někdo nedal přec čumák 😀

ali34
26. čer 2014

@spiritty řekla bych, že kluk 🙂

gepe
26. čer 2014

@spiritty my meli do 22tt kluka 😀 je to profil utz, tak za me je to 50 na 50 🙂

kopretinas
8. črc 2014

zdravím Vás, řeším to samé...co myslíte? zvědavost je silnější.... 😕

cukrova_vata
10. únor 2017

@kopretinas holka??

kopretinas
18. únor 2017

@cukrova_vata nevim...

svitavy
18. únor 2017

@spiritty kluk

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru