Vidíte tam něco? Já malinko ano, ale nejsem si jistá

sabinanaty
19. říj 2017

Aholky dnes jsem si dělala test a nejsem si jistá co myslíte ?

lucie_91
19. říj 2017

Nepatrně něco ano, ale pokud se jedná o Mamatest, mám s nimi bohužel hromadu špatných zkušeností, jelikož tohoto "ducha" jsem měla při každém netěhu. Mamatest ukazoval tohle, Dr.Max bílý. Mamatest od té doby jen vidím a otvírá se mi kudla v kapse.

sabinanaty
autor
19. říj 2017

Tak jaký test mi doporucis ?

agneska7
19. říj 2017

vidím skus si sehnat toho maxe a udělej ho až za 2 dny 🙂

evee24
19. říj 2017

Me taky mamatest tohle dělal. Já mám zkušenost s pepinem. Ani ducha a když sem byla tak byla čárka 🙂

agneska7
19. říj 2017

ono to je stejně o tom co komu sedí a každé sedí něco jiného já osobně třeba nedoporučuji mamatest a už vůbec ani nesahat na pepino potom ať si člověk vybere co 😝 , ale většina holek se shodne na tom že dr max ujde 🙂

amona
19. říj 2017

@sabinanaty kolikátý DPO jsi dělala ty testikX?

sabinanaty
autor
20. říj 2017

24dc.
Od skončení minulé ms mě začaly bolet prsa a bolej doteď ms jsem měla mít teď 18 ale přišla dříve 16 ale jako ms to nebyla malnko krev tam byla ale spíše jsem moc spinila .a ikdyz na zvracení mi jde ale ven to nejde .

sabinanaty
autor
20. říj 2017

@amona 10 DPO teď jsem ale žádnej nedělala protože přišla ms ale i tak mě bolej prsa není možný abyme takhle dlouho bolely nikdy jsem to tak neměla

hani1234
20. říj 2017

Já tam něco vidím . Právě mamatest mi vždy tehotenstvi potvrdil .. Naopak špatné zkušenosti mám s Pepino testem .

sabinanaty
autor
20. říj 2017

@hani1234 no tak jsem slusila jinej a opět tovyslo stejně jak co jsem posílala jsem

akinorev10
20. říj 2017

@sabinanaty je tam 🙂

evee24
20. říj 2017

@sabinanaty něco tam vidět je. Co zkusit digitalni test clerblue?

sabinanaty
autor
20. říj 2017

@akinorev10 myslíš není to nějaká smouha?

sabinanaty
autor
20. říj 2017

@evee24 no to nevím minule jsem ho skousela a byl tam - 😔

evee24
20. říj 2017

@sabinanaty hcg roste obden. Ještě zkus zítra. Už by mohla byt silnější pokud je to tehu.

markyzzaa
20. říj 2017

@sabinanaty
Já si takhle dělala mamatest v neděli, byla tam čárka kterou nevidíš jen tak a myslela jsem si ze ta čárka prosvita jak test nasakl moč. V úterý byl digitální test negativní a dnes mám obyčejný test z Benu lékárny který můžeš použit kdykoliv během dne , ukazuje už 4 dny před MS a posuď sama

sabinanaty
autor
20. říj 2017

@markyzzaa no krásný ❤

sabinanaty
autor
20. říj 2017

@evee24 jenže pořád skousim každý druhý den a nesili

markyzzaa
20. říj 2017

@sabinanaty
Snad to vyjde jsem po revizi v 9 tt ted měla přijít druhá menstruace tak snad to tentokrat vyjde 🙏 jinak ten test doporučuju, kdyby jsi chtěla tak klidně vyfotim obal

aja55
20. říj 2017

Ahoj mam na vas holky dotaz byvala od pritele mi tvrdi ze je s nim tehotna a poslala obrazek testu ale me se nejak nezda ten test. Zjistila ze jsem ve 4. Mesici a ona pry v 5.mesici potrebovala bych radu at jsrm v pohode.

markyzzaa
20. říj 2017

@aja55
Ať ukáže těhotenskou průkazku od lekare. Tu už snad v 5. měsíci ma ne?

agneska7
20. říj 2017

@aja55 testem se nic nedokáže .přesně at ukáže průkazku a proč to neřekla dřív ale až tet v 5 měsíci?

eldrag
20. říj 2017

@aja55 no jasne misto testu at posle vyfocenou tehotenskou prukazku se svym jmenem :D tohle si stahnu z netu taky :D

markyzzaa
20. říj 2017

@eldrag
Takhle jednoduše jsem to nemyslela, myslela jsem ať ji pošle celou, pochybuji ze by ji popsala tak dobře jako lékař a v 5. měsíci už tam toho musí mít vyplněné víc než jen jméno a tak 🙂 je to jediné co mě napadlo 🙂

eldrag
20. říj 2017

@markyzzaa no hlavně by to měl řešit chlap, a to rychle...

markyzzaa
20. říj 2017

@eldrag
S tím naprosto souhlasím. Tady se to opravdu nevyřeší

linee
20. říj 2017

@aja55 a proc to posila tobe a proc to neresi s pritelem,popr.pritel s tebou?A proc az po 5 mesicich? Navic,test jde stahnout z netu uplne v pohode,to nic nedokazuje...

aja55
20. říj 2017

To mate pravdu ona to psala uz drive mu a posilala papir s vysetreni ale Pani doktorka ASI spletla diagnosu a psala tam vyse uvedena a termin porodu. Ale kazdy rikal ze tak zpravy nepisou a od Te doby se neozvala ani prukazku ani ultrazvuk foto jsme nevideli. Ale me to trapi. Pritel rikal ze to vubec nemam resit ze to dela aby se vratil.

sabinanaty
autor
20. říj 2017

@markyzzaa joo vifot

aja55
20. říj 2017

Je fajn se tady nekomu sverit. A snad po vasich zpravach budu klidnejsi a nebudu uz stresovat . Na svete jsou dulezitejsi veci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru