Vyvolávání duchů na začátku září

teruskablue
30. srp 2018
teruskablue
autor
30. srp 2018

Holky, ja: 1.mimi. 1rok+9 mesicu, snazime se o 2.mimi 1.mesic. Ovu jsem neresila. Testuji jak blazen od 7.DPO (blbost) kazdy den. Zatim.negat....

vikinkav
31. srp 2018

Za par dni to asi zkusim, taky by to bylo druhe mimi, snazime se mesic priblizne, nechci si udelat test dokud si fakt nebudu myslet ze jsem v tom 😄 takze zatim cekam. Priznaky nemam, mela bych to dostat tak za 3 dny 😊

priefi
31. srp 2018

@teruskablue s takovym si udelas total blok a budete se o druhatko snazit hafo dlouho. Uklidni se,.zahod testy a testuj, az bude mit ms zpozdeni

leniczka23
31. srp 2018

@teruskablue snazite se mesic a ty uz takhke magoris? Neblazni a hod se do klidu..

zazaja
31. srp 2018

Ahoj, zítra budu 10 dní po IUI a nejraději bych si už test udělala. Po zákroku nám bylo řečeno, že se mám otestovat až po 17 dnech. ... ale to je šíleně dlouho 😣 tak jsme se s manželem domluvili , že to zkusíme po 14. Ale já to chci vědět dřív 😁 abych si pro něho v případě pozitivního výsledku připravila překvapení 😊

vikinkav
31. srp 2018

@zazaja a mas to prekvapeni nejak vymysleny? Ja porad nevim jak bych to podala. Prvni mimco jsem mu v soku ukazovala tehotenskej test 😄 tentokrat bych rada neco hezciho 😄

zazaja
31. srp 2018

@vikinkav mám v plánu mu dát 2 dárkové krabičky od řetízku - v jedné TT a v druhé na zakázku vyrobený řetízek na dudlík - se slovy "vyber si dárek taťko" a jelikož si mamko-taťko říkáme normálně kvůli psům tak mu to ani nebude divný 😁 chci vidět ten výraz az jednu z krabiček otevře 😊

vikinkav
1. zář 2018

@zazaja to je moc hezky 😊 muj jedinej napad je ze koupim nealko sampansky a s tim si pripijem 😄

teruskablue
autor
2. zář 2018

Ahoj holky , dekuji za vsechny reakce, ja : vsechny testy negativni, i dnes v den ocekavane MS.... jsem zklamana....

zazaja
2. zář 2018

@teruskablue ale MS se nedostavila ne? Ještě je naděje 😉 já jsem zatím udržela nervy a zatím netestovala .... ale začátkem týdne už mám v plánu test zkusit

bejbinecko
2. zář 2018

@teruskablue nevesaj hlavu mozno bola ovu neskor a teda pocala si omnoho neskor ako mne sa to teraz neplanovane stalo s manzelom sme boli spolu v case ked mala prist ms...bola som so ista ze tehu nebude lebo testy od mojej ,,udajnej ovulacie,, boli negativne az po mnou vypocitany den ms..nakoniec som zistila ze ovulacia prisla o dva tyzdne neskor,, teda v case mnou cakanej ms kedy som tomu nedavala sancu,, a ked mi to nedalo a testovala som o dalsi tyzden po tej akoze ms bol tam slaby duch a teraz uz mam kolajnice cize realnw son este len pocala v case ked som myslela ze mam dostat ms a to bola ovulacia takze preto testy negativne a teda logicky pozitivne az na 9 den po termin tej ,,kvazy, menstruacie lebo realne to bolo 9 DPO este len ....inak dnes som uz 60 den cyklu a ms uz asi nepride podla tehu testov....takze ovula az ten 40 dc.....inak predtym som mala pravidelne 34 dnove cykly s odsledovanou ovulaciou ktora podla ovu testov dosla vzdy cca 22 dc takze ani vo sne ma nenapadlo ze som tento mesiac otehotnela...prvy raz v zivote sa mi takto ovu posunula

vikinkav
2. zář 2018

Ja zatim netestovala, davam si na cas, minuly cyklus trval vyjimecne dlouho 34 dni takze ted mam jeste 2 dny do MS teoreticky, pokud by mel byt stejne dlouhy. Tak uvidime. Drzim palce vsem, ale pokud to nevyjde ted, pristi mesic urcite 😊

vikinkav
3. zář 2018

Tak jsem to dnes dostala, takze asi nic tento mesic 😄

zazaja
4. zář 2018

Včera se mi měla dostavit MS, ta zatím ani dnes nepřišla 😁 ale TT pro dnešní den negativní 🤔 tak já nevím, jestli následkem duphastonu nebudu mít posunutý cyklus?

vikinkav
5. zář 2018

Tak ja nejak nevim, misto menstruace jen uplne slabe spineni, dnes uz mam 35 den cyklu, ale test je porad negativni... netusim jak dlouho cekat 😊 je mozny ze jsem treba nemela ovulaci? Porad kojim temer plne, ale uz jsem mela minimalne 3 pravidelne menstruace. Zahada. Ja ji mam uz snad od 15 jako hodinky presne, zrovna ted si se mnou hraje na schovku 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru