Zapomenutý prášek ve 3. týdnu, jsem těhotná?

nikolaova
28. únor 2015

Ahoj,
mám na vás dotaz, jsem vystrašená a začínám plašit.
1.2 jsem měla měsíčky, 17 nebo 18.2 byl pohlavní styk s přítelem samozřejmě nechráněný.
20.2 jsem zapoměla prášek a vzala jsem si ho po 12 hodinách a v příbalovém letáku bylo napsáno, abych prášky vysadila a čekala na měsíčky. Od 24.2 špiním a 26. celý den a celou noc jsem měla měsíčky, dále zase jen špiním. Moje sestřička na gyndě byla vystrašená a řekla mi, že jsem udělala vše špatně. A že mám 50% že teda bud měsíčky přijdou nebo přijde těhotenství a pak mi dala doktorku a ta zase řekla ať čekám na další měsíčky a pak si udělám test až tedy za měsíc. Test je zatím negativní.
Chtěla bych znát váš názor. Na dítě teď opravdu nemáme, stavíme barák, platíme hypotéku a půjčku na střechu. Děkuju

simdan
28. únor 2015

Tak pokud bys byla těhotná,je jasné,že test bude negativní ještě,je to strašně brzy se testovat a co se týče antikoncepce,zkušenosti nemám,snad poradí jiné maminky 🙂 ať vše dopadne,tak jak chceš,pěkný večer.

bajana
28. únor 2015

Nemusíš plašiť, nič nenasvedčuje tehotenstvu, je veľmi nepravdepodobné, že by si bola tehotná

nikolaova
autor
28. únor 2015

@bajana děkuju za názor 😉

lu777
28. únor 2015

mně přijde divné hned vysazovat a čekat na ms 😕
nevím, možné je všechno... myslím, že to spíš těhu nebude, ale zase to mohlo být v době ovulace...
no těžko radit, uvidíš sama o něco později, ale snad to bude ok, jen teda já bych HA nevysazovala, jen bych se chránila pak už do konce cyklu kondomem ještě, protože už nevíš jestli to funguje jak má 😉

nikolaova
autor
28. únor 2015

@lu777 no mě to taky přišlo divné ale na gyndu jsem mohla volat až v pondělí a tak jsem se bohužel podle toho řídila, kdy mám plodné dny bohužel nevím ale brala jsem ještě 2 dny prášky po sexu a druhý teda opožděně. Doufám že to nic nebude, mamka mě pořád uklidňuje že se zbytečně stresuju...

lv
28. únor 2015

V době, kdy jste měli styk jsi chráněna byla..to těhotenství s největší pravděpodobnosti nebude..

clare379
2. bře 2015

já třeba zapomněla vzít prášek i 3 dny...a nic z toho... myslím, že můžeš být v klidu...

lucynka721
10. bře 2015

@nikolaova Já jsem občas prášky brala jak lentilky a nic. Stalo se mi, že jsem zapoměla i tři dny si vzít. Pak jsem HA vysadila a trvalo ještě 9 měsíců, než jsem otěhotněla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru