Že by?

leeeeeena
28. dub 2021

Ahoj holky....mám tedy strach Testovat dal....ale vypadá to asi nadějně 🤐

lilianapul30
28. dub 2021

@leeeeeena Vidím. At sílí!!

alilali
28. dub 2021

@leeeeeena A dotaz zní? 🙂

izzylka
28. dub 2021

Tak hlavně z jednohi ducha se nic nepozná, kór ldyý je to na plastovém testu, který rád dělá falešné čárky. Zkuste obyč papírkový test, zítra nebo pozítří...pokud tam bude čárka, tak je to jasné 👍🏻

leeeeeena
autor
28. dub 2021

@izzylka jasný,nějaké jsem ještě koupila ale popravdě se teď spíš bojím opaku 😰

izzylka
28. dub 2021

@leeeeeena hlavně klid 🤭 prostě to počůrejte a uvidíte...lepší než aby vám to furt v hlavě hlodalo 😄

leeeeeena
autor
28. dub 2021

@izzylka právě....akorát jsem z toho nervózní + z bolení v podbřišku jako před ms....prsa mám už 3ti den ráno jako nalite že si toho i muž vsimnul😀😀😀

supermatka
28. dub 2021

@leeeeeena je tam ❤️

supermatka
28. dub 2021

@leeeeeena souhlasím s @izzylka 😉

supermatka
28. dub 2021

@leeeeeena udělejte další normální

klokanka31
28. dub 2021

@leeeeeena Bolesti se neboj, já když byla po třetí těhotná a ještě to nevěděla, tak jsem měla silné bolesti zad a břicha jako kdybych měla mít každou chvilku ms. No a nakonec z toho je 11 měsíční slečna 😊 zkus si udělat obyč.test a uvidíš 😉

aselluska
28. dub 2021

@alilali vždyť je otazník v nadpisu, k tomu fotka testu. Není otázka jasná? 😊

leeeeeena
autor
28. dub 2021

@supermatka tak tu je...na papírovém od Maxe teď nic :( buď jsem moc pila nebo je něco špatně:(

sami28
28. dub 2021

@leeeeeena Dr max ma malo barviva, tam se carka objevi pozdeji. Ja mela na mamatestu krasnou carku a na dr.max sotva viditelnou 😊

alilali
28. dub 2021

@aselluska Jo, až na to, že si zakladatelka na tu otázku v nadpise ihned sama odpověděla 🤦‍♀️😀😀

leeeeeena
autor
28. dub 2021

@alilali spíš jde o to že zde mám holky s kterými si občas na fórech píšeme, bylo mi řečeno že tyhle testy často budí dojem pozitivního testu a nakonec nic.
Což se teď asi potvrdilo jelikož další test byl negativní:/

alilali
28. dub 2021

@leeeeeena Ale to ještě nic neznamená. Jak dlouho ti mešká MS?

izzylka
28. dub 2021

@leeeeeena udělej test ráno z první moči 🙂 takhle odpoledne je to naprd 😁

leeeeeena
autor
28. dub 2021

@alilali 4 dny....prsa po ránu bolavá...natekla....a břicho bolestivé jako před MS...vždy to mám přesně na den ale nevím zda mi vše nerozhazel inofolic🤷‍♀️

leeeeeena
autor
28. dub 2021

@izzylka to je o nervy...měsíc co měsíc...prd😁

izzylka
28. dub 2021

@leeeeeena jj já to znám 😂 mě už se i párkrát čárka ukázala a pak stejně přišla ms 🤦🏻‍♀️😂 je to občas na palici, no 😅

leeeeeena
autor
28. dub 2021

@izzylka mě se tohle stalo už jednou 🤔

supermatka
28. dub 2021

@sami28 mohu se zeptat? Jedná se o testy koupené v tomto roce nebo v minulosti? Někdo zas říká že je dr.max s barvivem v pohodě A mamatest špatně. Teď testuji taky Maxem tak ať vím jestli mám zkusit i mamatest 🤷‍♀️

supermatka
28. dub 2021

@leeeeeena v klidu zkus ráno.. Odpoledne už je moc pozdě je to hcg ředěne. 😉

supermatka
28. dub 2021

@leeeeeena já to samé řešila v sobotu.. Takže vím že odpoledne může být negativní a ráno pozitivní

sami28
28. dub 2021

@supermatka ahaa, asi co zkusenost, to nazor 🤷‍♀️ moje je čerstvá 2,5 měsíce 😊 zkusim dohledat fotky

sami28
28. dub 2021

@supermatka tyhle jsou dělaný hned za sebou v jedno ráno. Modrý je dr.max 😊🤷‍♀️

supermatka
28. dub 2021

@sami28 děkuji moc, tak přesně teď mám stejné čárky jako na té fotce u toho Maxe 😄. Zítra schválně koupím mamatest 😉.

sami28
28. dub 2021

@supermatka tak budu držet palce! Snad bude na mamatestu krasna 😊 on i test z Tety drogerie Sluníčko je dobrej, taky takovej fialovej

aselluska
29. dub 2021

@alilali to víš, každý radost projevuje jinak 🤷‍♀️

supermatka
29. dub 2021

@sami28 děkuji uvidíme 🤷‍♀️😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru