Zkusila jsem po z testech ovu test, co myslíte?

goovana
17. dub 2019

Jsem 34 DC, ovulace proběhla dle testu 1.4.
Od cca 8.4 do 13.4 bolesti v podbrisku. Každý večer mě přepadne zimnice. Dnes jsem zkusila ovu test( četla jsem na diskuzi ze i ovulacni test ukáže tehotenstvi tak koukejte a pište co si myslíte první dva testy těhotenské a třetí ovu

krista25
17. dub 2019

Objednej se k lékaři na ultrazvuk 😊ale je to vidět pekne 😜nebo aspoň já to vidím 😁

goovana
autor
17. dub 2019

@krista25 a muže tedy i ovulacni ukazovat tehotenstvi ?

zetpee
17. dub 2019

Pozitivní 😊 potichu gratuluju a na gyndu se objednej, stejně tě objedná až cca na 7-8tt 🙂

krista25
17. dub 2019

Já osobne jsem to nezkoušela, ale četla jsem to na několika diskuzích, oni ty testy fungují podobne. 😜

goovana
autor
17. dub 2019

@zetpee dekuji

goovana
autor
17. dub 2019

@krista25 dekuji

moxha
17. dub 2019

Ano u mě to tak bylo

slunecnice358
17. dub 2019

@goovana pardon, ale já vás nechápu. Vždyť jste se na to ptala už ve třech diskuzich a všude vám potvrdili, že jste těhotná. To k tomu potřebujete tiskovou zprávu? Nebo čemu přesně nerozumíte? Dvě čárky = jste těhotná. 🤦🏻‍♀️

marketa1218
18. dub 2019

Pokud se ptáš na takovouhle věc desetkrát, tak teda nevím co budeš dělat až budeš v pokročilejším stádiu těhotenství, nebo až se to mrně narodí. Jsi těhotná. 🙈🙏

dora13
18. dub 2019

Ja nevim, co porad resis🙈 mas dva pozitivni tehotenske testy, jsi tehotna. Ono to zase neni az tak komplikovane, jedna carka netehotna, dve carky tehotna. Neni treba zkouset dalsi obskurni metody jako ovulacni testy.

petulejan
18. dub 2019

@goovana ano 🙂

loylii
18. dub 2019

@goovana a proč si neudelas klasicky tt test? Největší jistotu mas u digi testu, sice stojí 200.- ale v životě utracime za větší blbosti😉 ten test ti řekne na 100 pr pravdu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru