• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zpožděná krátká menstruace, svědí prsa. Jsem těhotná?

7. ledna 2015 
Dobrý den,
potřebuji poradit ohledně těhotenství. V úterý ráno jsem si dělala TS, byl negativní, ale byl 3 měsíce starý tak nevím zda nebyl prošlý.
MS jsem měla dostat 5.11, a dostala jsem jí až 9.11 ( mívám jí pravidelně p 28 dnech ). Jelikož antikoncepci neberu mívám MS 7-8 dní. Teď jsem jí měla 3 dny a strašně slabou.
Celý víkend mě šíleně svědí a pálí prsa jsou děsně citlivé na dotek, a je mi na zvracení.

Mohl být ten TS prošlý ? A mohu být těhotná ? Děkuji za odpověď :slight_smile:
12. lis 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
může a nemusí, kup si nový test a budeš vědět..
12. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antosek teoreticky ano, možná nebyl ani tak prošlý, jako byla nízká hladina hcg... Zkusila bych nový test :slight_smile: Ale je to jen můj lajcký názor :slight_smile:
12. lis 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@segafredo @radulkapol určitě, zítra si jdu pro nový tak jsm zvědavá co mi výjde :grinning:
12. lis 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ty příznaky jsou podezřelé :wink: Rozhodně bych to viděla na koupi nového testu. Teď už by se tam dvě čárky ukázaly, pokud jsi těhotná. Skoro jako bys popisovala, jak jsem poprvé otěhotněla já :wink: Na testu nic, špinění 3 dny a lezla na mě nějaká nemoc :grinning:
12. lis 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antosek - já myslím, že těhotná být klidně můžeš... Test asi prošlý nebyl, já měla doma test půl roku a fungoval dobře :dizzy_face: Je možné, že hladina Hcg ještě nebyla tak vysoká, aby ji test zachytil. Kamarádce test ukázal těhu až v 8 TT. Mě vždycky 5-6 TT . Co se MS týká, tak někdy se stává, že ta první MS ještě dorazí, většinou slabě. Já v prvním těhu ještě MS měla a v druhém už nepřišla. Příšerně blbě mi bylo hned od začátku v obou těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nejlepší asi bude, když si koupíš nový test, nebo klidně dva a zkusíš třeba ob dva dny. Na gyndu bych zatím nespěchala, jestli jsi těhu, tak je ještě brzy, stejně by tam toho asi nebylo moc vidět. Víc Ti toho asi neporadím... :wink: Ale preventivně už bych se chovala jako těhu - žádný alkohol, žádný těžký věci nezvedat, co kdyby... Držím palce, ať to vyjde :wink:
12. lis 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@llluckaaa děkuji. Koupím si nový a uvidím, zda na mě taky nějaká ta " nemoc" poleze :grinning:
12. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dorinek děkuji. My mimčo zatím neplánujeme, tak uvidím jak to dopadne :slight_smile:
12. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antosek Ať to dopadne tak, jak si přeješ :slight_smile: Pak nám napiš výsledek, jsem zvědavá :wink:
12. lis 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@llluckaaa určitě, hned jak si ten test udělám, tak napíšu :slight_smile:
12. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antosek - možná právě proto, že nic neplánujete, tak to vyjde... Až to budete chtít a budete se usilovně snažit, tak to jako na potvoru nepůjde :pensive:
12. lis 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky, mám ještě takový dotaz. Bolel Vás podbřišek když jste byly těhotné ? Já jsem dneska celý den polehávala a bylo to v pohodě, ale teď jsem myla nádobí a vytírala a začalo mě to bolet jako bych měla MS dostat. Nehledě na to, že se mi udělalo děsně zle z parfému který používám už půl roku :-/ :confounded:
12. lis 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dorinek uvidíme jak to dopadne. Zítra si udělám test a uvidím. Kdy je nejlepší ho dělat ?
12. lis 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antosek - samozřejmě ráno, z první ranní moči :grinning: A podbřišek mě bolel taky...vlastně první 3 měsíce jsem si pořád připadala, jako když to mám každou chvíli dostat :grinning:
12. lis 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si ty testy dělala. Jeden negativní druhý pozitivní. Radši si zajdu na gyndu, stejně jsem tam dlouho nebyla, tak to spojím s prohlídkou :grinning:
13. lis 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud byl jeden pozitivní, tak bych tipovala, že to nejspíš vyšlo :grinning: Tak dej vědět...
13. lis 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jak to dopadlo u doktora? Nevidim zadny vysledek :slight_smile:
7. led 2015 v 10:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek