Zpožděná menstruace, pididuch na testu

dennnisa89
16. čer 2017

Nechapu to. Mivam cyklus 26-27 dni. Mela jsem nechraneny sex 15. den cyklu v dobe ovulace. Pote jsem mela uplne vsechny tehotenske priznaky. Bolelo me skoro kazdy den divne v podbrisku, pichalo me ve vajecnicich, prsa se mi zvetsila, zvracela jsem, zavrate atd., ze jsem si myslela, ze uz to nedostanu. Tento cyklus trval 32 dni a pak jsem to dostala. Od ovulace do MS byl zcela negativni test, jenze dnes 2. DC mam na testu slabouckeho ducha. Ve skutecnosti jde lip videt a carka je doruzova. Je blbost, abych byla v tom, ze? MS je normalni, mozna lehce slabsi.

demetritis
19. čer 2017

Hele jsou 3moznosti uhnizduje se a krvacis stoho je to hormonalni ms a budes to mit jak ja s nejmladci a nebo biochemicke no 4moznost by mohla byt jeste cysta preju moznost 2 ja do 10 tt krvacela furt a mala ma pres 3 mes

barbiel
20. čer 2017

@dennnisa89 ja Tobe taky 👍

lenka080
20. čer 2017

@dennnisa89 nemusel to byt vadny test.taky jsi mohla byt tehu a s ms to odeslo.a pristi cyklus se to uz udrzi.ale treba ne a opravdu jsi tehu a mela jsi proste jen slabsi ms 🙂

barbiel
20. čer 2017

Hmm, tak jsem zacala spinit :-/ 👎

astyna
20. čer 2017

negativní

slayc
20. čer 2017

já si též nebudu dělat naděje, myslím, že jsem měla vadný test, dnes mi předepsali antibiotika na těžký zánět močáku :( takže se do neděle budu léčit a očekávám v průběhu MS :/ no nic, tak příští měsíc třeba. 🙂

dennnisa89
autor
20. čer 2017

@barbiel ach jooo, ale treba to nic neznamena. ☹ I tak drzim palce.

dennnisa89
autor
20. čer 2017

@barbiel no, rano jsem si delala test - zase ted 25kovy, ten ClearBlue a mam tam slabouckeho ducha. Nechapu to. 😕 Asi zase spatny test. Podle me nejsem.

barbiel
20. čer 2017

@dennnisa89 tak treba fakt neni nic ztraceno... Ja to asi nevydrzim a test zkusim uz dnes. Pokud minuly tyden byl duch, tak by mohlo v pripade tehu byt videt vic... Co doktor, odber krve a hodnota hCG? 🙂

dolezalovalucie
20. čer 2017

@dennnisa89 Slaba carka tam je navíc je to citlivost 25 a to muze byt proste ještě brzo,doporucuji koupit další test od stejne znacky a počkat třeba dva dny a zkusit znovu jestli sili

dennnisa89
autor
20. čer 2017

@barbiel zkuuuus. ❤ No ja myslim, ze je to falesne pozitivni. :( Uz mam jen mamatest. 🙄 Jinak k doktorce se mi moc nechce. ☹

lenka080
20. čer 2017

@dennnisa89 podle me je to krasna druha carka 🙂 vypada to slibne 😉

barbiel
20. čer 2017

@dennnisa89 tak ja mam snehobilo :/ no, ten doktor Te asi nemine ;)

jarmulka
20. čer 2017

Také si myslím, že se tam něco rýsuje.... ❤

no_title
20. čer 2017

@dennnisa89 podle mě je to pozitivní. Udělej si ještě ráno ten mamatest. Měl by být výraznější, protože má citlivost 10. ten digitální má citl. 25, takže proto je i slabší. A nebo ještě lépe jdi na krev na odběr hcg a máš jistotu. Nemusíš jít k dr. Můžeš jít jako samoplátce do kteréhokoli odběrového centra (tam kde berou krev k vyšetření ne tam kde se daruje krev). Stojí to asi 300 a výsledek je do 2 hodin a hlavně je 100%. Měla by jsi jistotu 🙂

linee
20. čer 2017

@dennnisa89 musis testovat stejnym testem,jinak to nema vyznam.Jak stejna znacka,tak stejna citlivost.
Za mne tam bud carka je a jsi tehu a nebo neni.A u tebe tam carka je a urcite to neni duch jako u prvniho,ale je silnejsi.

dennnisa89
autor
20. čer 2017

@barbiel ach joooo ☹ tak se podari tento mesic! 😉 Nebo je jeste brzy? 😉 Test dělaný večer?

Jenže já měla poslední sex před 20 dny.

@jarmulka myslite?? Ja tapu. 😕

Jsem strasne zmatena. 😔

dennnisa89
autor
20. čer 2017

@linee Mam jeste digitalni ClearBlue. Jinak 3 Mamatesty 10. No zkusim rano ten mamatest a pokud bude nega, tak je to vyreseno ;)

linee
20. čer 2017

@dennnisa89 negativni to mit nebudes.Pokud jsi delala predtim mama 10 a ted 25-kou,tak je jasne,ze na 25-ce silnou carku mit nebudes.Podle mne jsi tehotna,uz netestuj a objednej se normalne k dr.

linee
20. čer 2017

@dennnisa89 delas nekolik testu,ruzne znacky a ruzna citlivost a vsechny ti vyjdou pozitivne,tak to falesne pozitivni urcite nebude🙂

dennnisa89
autor
20. čer 2017

@linee myslis jo? Ta Ms me zarazi. Ale prsa me treba vubec neboli, jen me tlaci v podbrisku a mam takovy bilkovy hlen. Ale strasne se mi zhorsila plet. Nechapu no. Ale oba testy jsou takove nejasne. No, jen pro jistotku zkusim rano ten obyc Mamatest ne ten tyckovy. 😉

linee
20. čer 2017

@dennnisa89 a proc?Ted nedavno tady psala jedna mamina,ze mela.normalne klasickou ms,trochu ji vyskocilo bricho a zacalo bolet bricho,sla k dr.a byla v 21.tydnu.
Kdybys nebyla,tak stejne zajdi k dr.,takto casto pozitivni testy muzou odhalit i neco dalsiho.
Ale osobne jsi myslim,ze u tebe potvrzuji tehu.Drzim palce

dennnisa89
autor
20. čer 2017

@linee paaaani, tak dekuji! Davas mi obrovske nadeje!!!❤ Snad to neni neco vazneho. No, zkusim jeste rano ten testik. Nebo treba oba typy testu delaj falesnaky 😅

linee
20. čer 2017

@dennnisa89 a.nebo pockej do terminu dalsi ms,at usetris za testy😝

dennnisa89
autor
20. čer 2017

😀😂😅 diky za radu. Ja mam prave doma uz 3 Mamatesty a 1 digital. Tak je setrim 👍

dennnisa89
autor
21. čer 2017

@linee takze se hlasim, ze snehobilo 😅🙄 Asi ty 2 predtim byly vadne testy

linee
21. čer 2017

@dennnisa89 ja tam slabeho ducha vidim:( ale je mnohem slabsi,nez poprve.Je mozne,ze jsi tehu byla a odeslo to s ms,proto slabne. Mrzi mne to:(

astyna
21. čer 2017

@dennnisa89

když na to dlouho hledáš po limitu, třeba i několik hodin, a test uschne, vyleze testovací ryska, která je šedobílá a to pak zavání duchem. Proto tam je ten limit. Ani předchozí testy jsem neviděla jako pozitivní. Pokud ta čárka fakt není do růžova minimálně, není to druhá čárka.

Pokud ms pořád nikde, skočila bych pro vyvolávačku, tím nic nezkazíš a doktor tě případně i vyšetří...co ty víš...kamarádka měla negativní testy až do 9.tt. Viděla jsem je, fakt sněhobílo.

astyna
21. čer 2017

@dennnisa89

Co se týká té ms - kamarádka čekala dvojčata a krvácela až do 3.měsíce. Měla regulérní ms s bolestí břícha a PMS. Vždy trvala kolem týdne a nebylo to jen nějaké špinění. Občas si s náma tělo zahrává 🙂 Babička manžela to měla taky tak u dvojčat, vlastně o nich věděla jen 3 měsíce, než porodila.

lenka080
21. čer 2017

@dennnisa89 hm tak to je negativni ☹ to me moc mrzi.ale vypada to ze jsi tehu byla takze je pohnojeno a tento cyklus to vyjde 🙂 pekne obden skotacit jasan 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru