Zpožděná MS, nafouklý břicho, nechuť k jídlu

zanynasl
11. kvě 2015

Ahojky tak jedu na gyndu... zpozdeni mam od patku, tedt si udelam ale zkrz bolesti radeji pojedu kdyz si nejsem jista. Mela jste nektera tak strasne nafoukly bricho a nechut k jidlu?

chelexi
11. kvě 2015

Ahoj, já mám jiný dotaz, ale taky k prvnímu vyšetření, tak budu ráda za reakce 🙂. Zpoždění přes týden, dva pozitivní tt. Teď jsem volala Dr. a sestřička mě objednala až za 14 dní... JE TO NORMÁLNÍ? MĚ TO DOST PREKVAPILO. Bříško mě poboliva a přes den mam "návaly" - horkost a bušení.
Držím palce a dej vědět jak si dopadla @zanynasl

celaskon87
11. kvě 2015

@chelexi Ač je to dost hra o trpělivosti, normální to je... na UZ aspoň bude těhotenství lépe poznat, třeba bude i srdíčko...

verunka_korunka
11. kvě 2015

@chelexi jo, je to normální, mě objednali až na 7+něco. Ale spinila jsem, tak jsem byla dříve v nemocnici.

vrabcak0007
11. kvě 2015

@chelexi je to úplně normální...také jsem šla v 7+ tt...a bylo už krásně vidět i slyšet srdíčko...

evcann
11. kvě 2015

@chelexi naprosto, oni to tak to do toho 10 tt a nekdy i dyl neberou nejak vazne, nekdo i do toho 12tt, proto se i prukazka dava dyl, ted je takovy to obdobi bud a nebo, 50 na 50, tim, ze pujdes na kontrolu se nic nezmeni, navic by nebylo asi ani nic jeste videt

hanih
11. kvě 2015

@zanynasl Já teda měla jen trošku nafouklé břicho, nechuť k jídlu ne, ale myslím, že to k těhotenství být může. Každá to má trochu jinak 🙂
@chelexi Vyšetření až za 14 dní normální je, spousta doktorů to tak dělá... Mě si ta moje tedy pozvala hned v pátém týdnu. Konstatovala, že to s největší pravděpodobností těhotenství je, ale na ultrazvuku zatím nebylo vidět vůbec nic, takže jsem šla znovu za 14 dní a to už bylo prtě vidět a i tlouklo srdíčko. 🙂

ludul
11. kvě 2015

@chelexi je to normální, v té době už by mudr měl/a vidět srdíčko, jestli je těhotenství ok ... kdyby tě pozval zbytečně brzo a nebylo by vidět srdíčko, jen by tě to zbytečně stresovalo...hlavně klid 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru