Zpoždění MS 20 dní, testy negativní, nevolnost

hualenka
15. kvě 2016

Zdravím Vás, mám zpoždění 20 dní a TT jsou negativní, mám lehkou nevolnost, bolest hlavy, ale silnější bolesti a tlak v podbřišku, bílí tekutý výtok, prsa absolutně bezezmeny. K lékaři jdu za 30 nebo 31.5. O miminko se snažíme. Je možné těhotenství ?
Moc děkuji za odpovědi 🙂

hualenka
autor
30. kvě 2016

@dadalu houby? 🙂 Bylo by to krásné překvapení, ale podle jejího výrazu doufám že to nebude spíše něco špatného:/

hualenka
autor
30. kvě 2016

@dadalu doktorka rovnou řekla že to tehu rozhodně není. Zpoždění mám 35 dní

blanitta
30. kvě 2016

Kamarádka před pár lety, měla takové to vsugenerované těhu. V té době se snažili o druhé mimčo. Ms zpoždění, těhu test negativní, ranní nevolnosti, dokonce se jí dělalo mlíko a to min 2 roky nekojila. Dr jí nejdřív na nic nepřišla. Až co jsem ji několikrát na to upozorňovala že tak moc to chce že se jí už z toho zplašili hormony. Pak i dr uznala že by to mohlo i tím. Takže hodit se do klidu, pokud možno no stress a to mimčo si tu cestu k vám najde 🙂 pŕeji hodně štěstí 🙂

dadalu
31. kvě 2016

@hualenka kdyby to bylo něco špatného,tak to by snad hned resila..ja na to taky koukala jak puk,ted si malej dává fotbalový zapas v břiše a ja doufám,ze je zdravy..nejak to zpozdeni me každou chvili nahlodává,jestli je vse ok

mikush
31. kvě 2016

U mě byla, a stále je důvodem zpoždění cysta na vaječníku. Minulý měsíc zpoždění 2 týdny, teď opět zpoždění,a po injekci už týden čekám na MS..

mikush
31. kvě 2016

@kolibricek36 ahoj, můžu se zeptat u tebe ta Cysta praskla sama?

hualenka
autor
31. kvě 2016

@mikush to by mi snad řekla že tam je. Když sem ji řekla že jsem rda že je to v pořádku, tak mi odpověděla že podle toho co je pro ně v pořádku, tak sem zmínila tu cistu atu řekla ze tam není

kolibricek36
31. kvě 2016

@mikush netuším, MS došla cca týden od té injekce - tudiž pro mě vyřizená věc - jednou jsem měla cystu v děloze, taky odešla sama při MS, to vím 100%, protože už mi měla končit a najednou šílená bolest v podbřišku až na omdlení a začalo ze mě téct jak z prasete asi 15 min. a vyšlo ze
mě kus něčeho - právě jsem se sprchovala - to mě dr. strašila operaci...
Tentokrát mi říkala, že se musí vysušit, aby zmizela ....

hualenka
autor
31. kvě 2016

@kolibricek36 a byla na ultrazvuku vidět ?

kolibricek36
31. kvě 2016

@hualenka byla vidět - ukazovala mi jí

mikush
31. kvě 2016

@hualenka ano určitě by to řekla, já jen píšu z jakého duvodu jsem měla zpoždění já 🙂
@kolibricek36 tak to ti praskla sama když jsi nemusela jít na zákrok, to je dobře 🙂 byla bych ráda kdyby to tak bylo i u mě 🙂

hualenka
autor
31. kvě 2016

@kolibricek36 tak to u mě evidentně cystou nebude.

terezkaaa555
29. zář 2019

Ahoj mám podobný problém zpoždění 11 dní testy negativni ale ciklus mám po revizy po zamlklém těhu 23 dní 5 jdu k doktorovi tak uvidím ale jsem napjatá jak kšandy máte někdo podobný případ?

vera94
16. črc 2023

Dobrý den, chtěla bych se zeptat s přítelem máme jedno dítko a dva samovolný potraty za sebou ale moje otázka zní mám 20dni spozdeni TT negativní ale mám takový jakoby jemní bodání na levé straně podbřiškem hrozny pálení záhy a prsa mám celkem citlivé tak jsem přemýšlela když jsem si dělala 12den po spozdeni test a byl negativní jestli třeba nebylo brzy děkuji za odpověď.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru