Podle doktora mám přestat kojit. Co si myslíte?

28. led 2020

Byla jsem se synem u doktora na očkování. Všiml si že syna uklidňují kojením, podle něho mám přestat. Syn má 22 měsíců.. mám přestat? Nebo nadále kojit?

te_reza
28. led 2020

Že to je další troll😂

berenika39
28. led 2020

když nepíše čárky před že...
@te_reza

tulikiss
28. led 2020
jjasmina
28. led 2020

Ale není to na trolla trochu slabota?? 😀 Umej se do toho opřít i víc? 😅

vendelinka08
28. led 2020

Pokud to řekl lékař, tak byste měla poslechnout.

sudylichozrout
28. led 2020

Tak tohle uz je fakt slaby...

marketkaticha
Autor odpověď smazal
Zobraz
hlavanebere
28. led 2020

Milé dámy, co se s vámi děje? Proč řešíte čárky,pravopis? Když si někdo neví rady a ptá se na názor ostatních, odpovím buď slušně a nebo se do diskuze vůbec nezapojim.!! Nepíšeš, proč ti řekl, že máš přestat. Já bych kojila dál,pokud jsem v podobě a nemám kvůli tomu potíže se zdravím a nebo nejsem těhotná.

sudylichozrout
28. led 2020

@hlavanebere protoze tohle neni normalni dotaz. Je to jeden z mnoha trollich dotazu jedne a te same damy. Ktera je prave typicka urcitymi hrubkami.

berenika39
28. led 2020

@hlavanebere no to mi hlava nebere, jak dokážeš vytvořit registraci a na první dobrou se přijdeš rozčílit sem 🙂).

sudylichozrout
28. led 2020

@berenika39 Bereniko, nedalo by se s tim, prosim, fakt neco delat? Tohle je ukrutny a uplne to nici MK.

surikata131
28. led 2020

Anonymní trolle, nepřestávej, koj minimálně do synovy maturity.

hlavanebere
28. led 2020

Rozčílit? Já nerada,jen mi to prostě nedalo☺️.

merope
28. led 2020

Pokud ti vyhovuje, tak kojit. A možná to je troll, ale možná taky ne - já měla nedávno podobný dotaz (jen u mladšího dítěte - taky "neprospívá, moc ho kojíte").

sudylichozrout
28. led 2020

@merope Troll to je, ma rozpoznatelny jazyk.

lennus
28. led 2020

WHO doporučuje do 2 let, některé maminky kojí i do samoodstavu. Do toho nemá dr co mluvit, je to mezi matkou a dítětem.

llluckaaa
28. led 2020

Maminka a pan doktor se musí poslouchat, okamžitě toho nech!!!
Né, vážně, tak pokud toto není další trapná sranda, tak ses ho snad i ptala, proč máš přestat kojit. Jaké důvody ti řekl? Je to tvoje věc, koj si, do když uznáš za vhodné 🙂

makra1988
28. led 2020

Dobře, že někdo 22m dítě nakoji pro nějakou,, imunitu,, ok, ale když vezmu, jak to probíhá u doktora, to jako naockuje a hned mamina tahá prso?!?! To už mi přijde dost nevkusne, zvláště, když už děti mají trochu,, rozumu,,.

merope
28. led 2020

@makra1988 Tak jsou i takové... i když teda u nás se kojí spíše v čekárně a to docela běžně. Jen teda zpravidla tam vidím kojit miminka.

autor
28. led 2020

@llluckaaa že, je na to už starý a že mu mám dávat přikrmy

autor
28. led 2020

@makra1988 malý se chtěl uklidnít a prso zabírá nejlíp

llluckaaa
28. led 2020

To jsou jako ty důvody, jo? A ty si o tom myslíš co? Přijde ti už moc starý? Dáváš mu příkrmy?

te_reza
28. led 2020

22 měsíců jsou téměř dva roky, to by neměl mít příkrmy, ale normální jídlo

autor
28. led 2020

@llluckaaa mě starý nepřijde, přikrmy mu dávám. Ale prý mi z něho rostě závislák 🙄

konidana
29. led 2020

Na tohle musi kazdy sám použít svuj rozum a delat to tak, jak mu do přijde správně pro něj. Pokud to neni zivot ohrozujici, tak ti diktir nema co rikat jestli mas nebo nemas kojit. Tedy ano rekne svuj názor, ale ty se podle nej ridit nemusíš 😉

texetka
30. led 2020

Pokud je to normální dotaz, tak klidně kojte. Doktor do toho nemá co kecat . Navíc, většina pediatrů nemá o kojení nemá potuchy :-/
Já kojím 3 letou, jsem těhotná. O kojení se s lékaři nebavím, je to naše věc . Ne jejich.