Vaše zkušenosti s BAZA plus krémem

S deseti maminkami jsme testovali příjemný víceúčelový krém BAZA plus s hutnou texturou pro každou pokožku řešící mnohé kožní problémy.

Přípravek je určen pro celou rodinu. Za dokonalost pokožky bojují zinek, bisabolol a změkčující bílá vazelína. Krém je určen nejen na opruzeniny a podráždění u novorozenců, ale je vhodný i jako doplněk v péči o velmi suchou a ekzematickou pokožku, akné, drobné spáleniny, oděrky a proleženiny u dospělých.

Je doporučováno krém používat preventivně i při akutním řešení kožních problémů jako ekzémy, novorozenecké akné, opruzeniny, svědění, záněty kůže, podráždění, šupinky, proleženiny, akné, spáleniny nebo poranění.

V rámci BELOBAZA řady má BAZA plus krém hutnou texturu. Normální texturu má Belobaza a jemnou texturu pak Baza light. Tak si na svoje přijde každý a vybere si takový krém, který jeho pokožka nejvíce potřebuje.

A jak si ho maminky chválily? Pomohl s „kreativitou“ pokožky v jejich rodinách? Dozvíte se v recenzích níže.

---

Pokud trpíte problémy s pokožkou, navštivte web a hledejte informace o některém z krémů: www.belobaza.cz

Ranhojič Baza plus krém

Byla jsem moc ráda, že jsme byli s rodinou vybráni do tohoto testování. Jelikož od dermatoložky známe a máme vyzkoušenou Belobazu, která pro nás loňskou zimu byla spásou, že já se konečně po letech přestala kvůli mrazu škrábat a kůže praskat do krve. Malý to měl jako skvělou ochranu před nevlídným počasím. Proto jsem se na tento hojivý "zázrak" a jeho 14 denní testování velmi těšila. A že jsem měli co testovat ;)


                                                                 Tester rozbaluje ;)


Co Baza plus krém je a k čemu slouží? 

   

Krabička s příbalovou informací prozradila toto - "BAZA plus krém se používá k regeneraci a čištění citlivé a podrážděné pokožky, potlačuje také pocit svědění a podráždění. Oxid zinečnatý a bisabolol pokožku chrání, regenerují a zklidňují a jsou vhodné také pro udržování jejího dobrého stavu během obnovy přirozené kožní bariéry. BAZA plus krém obsahuje změkčující bílou vazelínu, která chrání pokožku před ztrátou vlhkosti a pomáhá obnovit její pružnost. BAZA plus krém je určen pro kojence, děti a dospělé." Jen mě malinko mrzí, že je všude narvaný propylenglykol...


Textura krému je hutnější než krém pleťový, ale i tak se na kůži dobře nanáší, nenechává po rozmazání bílé stopy a dobře se smývá.


Kdo u nás doma testoval? 

   

Byla jsem to hlavně já a syn + pes a jeho ranka na prsou. Testování nás zastihlo při pobytu u mých rodičů, tudíž manžel využívá na oděrky až po testování. 


Na kterých částech těla jsme testovali? 

   

Co čert nechtěl, tak hned 1. den testování Jiřík neodhadl při sedání vzdálenost = on a konferenční stolek. Jak je vidět na fotce, dopadlo to parádním prokousnoutím vnitřní i vnější strany rtu a brady, obávala jsem se šití, ale naštěstí OK. Takže jsem vnější ránu nechala zaschnout do 2. dne, aby nedocházelo k sekreci a nemazala Bázi "do živého" a světe div se, 3 dny jsem dle doporučené frekvence mazání 2 -3x denně ránu krásně vyhojila. V 2. týdnu testování zbyla po ráně jen krásně stažená jizva, která snad časem vybledne. Takže u syna Baza a s ní obsažený bisabolol velmi dobře podpořili hojení, rána nepraskala díky vazelíně, oxid zinečnatý zabránil infekci. 


                                                                    2. den mazání 


                                                                po 7 dnech mazání


Syn také trpí atopickým ekzémem, momentálně v klidové fázi, jen se objevilo pár kvasinkových pupínků na zádech a ty díky mazání byly do dvou dnů pryč. Baza není tak "drsná" jako Sudocrem, takže pro nás na vysušování ložisek ekzému bude mnohem šetrnější. A do toho se nám ještě začaly klubat spodní špičáky a zuby jsou u nás ve znamení opruzenin a zácpy, takže tohoto univerzálního kožního ranhojiče jsem používala i na zadeček.


No, a teď je na řadě máma ;) i když se přede mnou poslední rok s číslem 2- na začátku, stále mne trápí citlivá aknózní pokožka, tak jsem doufala, zda zabere i u mne (a to docházím na kožní, ke kosmetičce, mám kvalitní kosmetiku, ale stejně jsem stále jako puberťák...). Bázi jsem si přes den, když jsem nešla ven, mazala lokálně ve větší vrstvě a na noc jsem si namazala obličej kromě očního okolí celý. Musím ocenit, že i přes obsah oxidu zinečnatého šla Baza rozmazat do ztracena. Akné je tedy mojí dlouhodobější záležitostí a nejde čekat zázraky po 14 dnech - vše se projeví až tak po měsíci použití, ale větší pupence to hezky zasušilo, ale pleť nevysušilo. 



Už se mi několikrát povedlo se také popálit antiperspirantem, takže i zde byla Baza hodna zkoušky. Do dvou dnů mazání bylo po bolesti, červené pokožce a vše se vrátilo k normálu ;) o samé když jsem si při tropických teplotách vyšla v sukni a odřela vnitřní stranu stehen.


Velký problém, který mne kromě akné trápí je ten, že mi praská kůže na prstech i v meziprstí a mám hrozně vysušenou pokožku rukou. Mažu se několikrát denně krémem, ale stále praská. Jak to je do krve, tak to hrozně bolí, praská to opakovaně a jsem mnohdy zoufalá, čím si to mám namazat. Tenhle problém se mi objevuje hlavně v zimě, ale letos tomu asi nepřidalo asi i velké teplo, slunko a generální úklid naší novostavby před stěhováním. Tak jsem opět sáhla po Baze a mazala a mazala a mazala...světě div se - ranky se zahojily rychleji, musím zaklepat, že se zatím praskliny nevrátily! Jupííí!

                                "živá" prasklina na ukazováku a přesušené mezipstí

                                                    Po 14 dnech krásně zahojeno. 

                                        Další čerstvá prasklina, ale už je taky zahojená.


Závěrem bych chtěla říci, že jsem z Baze nadšená a najde u nás místo v lékárničce jako její sestřička Belobaza, která je náš zimní zachránce, jak už bylo zmíněno v úvodu ;) Testování už tentokrát bavilo i syna, který si tubu pravidelně nosil, abych ho namazala, takže jsme si u testování užili i legraci. 100 gramová tuba nám vydrží ještě dlouho, protože toho stačí na namazání malinko ;) 


Takže milý Koníku @konik_testuje, děkujeme ti za fajn testování ;)


#test_bazapluskrem

#recenze

Zázračný krém, který nese jméno Bazaplus?

  

V první řadě bych ráda moc poděkovala modrému koníku za možnosti testovat krém Baza plus. Od mala trpím atopickým ekzémem a syn jej bohužel zdědil. S čím nejvíce bojuji je svědění ekzému. Proto jsem byla nadšená, když jsme byli vybráni na testování a mohli vyzkoušet zase něco nového s nadějí pomoci hlavně od svědění. Syn má 2 roky a je to typický kluk, co chvila přijde s další odřeninou, modřinou... O mé šikovnosti raději mluvit nebudu.


Na co se krém využívá:


- svědění

- novorozenecká akné

- začervenání

- šupinky

- ekzémy

- opruzeniny

- záněty kůže

- proleženiny

- spáleniny


První dojem z krému


Po rozbalení balíčku jsem byla příjemně překvapena z velikosti krému. Obsah krému je rovných 100g! Což už nějakou dobu doma krém vydrží a nemusíte po pár dnech běžet
pro nový. Také oceňuji jeho praktické balení v tubě. Určitě nejsem jediná maminka, které vadí nabírání krému v kalíšku a následné dolování krému za nehty. Krém Baza plus je bez vůně což mi u těchto typů krémů vyhovuje. Konzistence je spíše hutnější, ale krásně se krém vstřebává a nezanechává hodiny mastné ruky. 


Na co vše jsme krém testovali?


Hned první den začalo testování. Testovat jsem začala u syna, kterému se na noze a ruce objevilo malé ložisko atopického ekzému. Dále jsem krém u syna nanášela na obličej, konkrétně na štípanec na tváři a zadeček, který měl od plenek začervenalý. U sebe jsem krém využila na zahojení škrábance od trnu a na zmírnění pocitu svědění rukou. Těsně před koncem testování jsem ještě mohla krém vyzkoušet na popáleninu. Bohužel jsem "šikovná blondýna" a tak se mi někdy podaří popálit se při vytáhování plechu z trouby. 


Jedná se o opravdu zázračný krém?


Krém si během dvou dnů poradil se štípancem na tváři i se začervenáním v okolí zadečku.


Škrábanec od trnu mi zmizel třetí den.


S atopickým ekzémem je to boj na delší dobu, ale již po pár namazání jsem viděla zlepšení. Nyní je to ve fázi, kdy na ruce je ekzém téměř ztracený a na noze mírně přetrvává.


Baza plus si také hravě poradil s pocitem svědění rukou. Popálenina na ruce nezmizela, ale po namazání krémem o ni ani nevím a začíná se pomaličku hojit.


Co dělá krém zázračným?


Hlavní složkou krému je zinek, bílá vazelína a bisabolol. Zinek zklidňuje podráždění kůže, má antibakteriální a antimykotické vlastnosti, ale také pokožku vysušuje (na co jsem hodně narážela u jiných zinkových mastí). Tento krém, ale mimo zinek obsahuje bílou vazelinu, která má za úkol zabránit ztrátě vlhkosti a obnovit průžnost pokožky. Bisabolol pokožku zjemňuje, vyhlazuje, čistí a zkliďnuje.


S krémem jsem byla spokojena, nadále jej budeme používat a za sebe můžu říct, že ho i dál doporučím kamarádkám. 


#test_bazapluskrem  #recenze

Naše testování s BAZA plus krémem

Do doby něž koník vyhlásil testování tohoto krému, jsem o značce Balupo neslyšela. Testovat se měl BAZA plus krém mladší sourozenec krému  BELOBAZA a BAZAlight krému. Podle toho co krém slibuje jsem zatoužila ho vyzkoušet.


BAZA plus je víceúčelový zinkový krém s hutnou texturou určený ke každodennímu použití při mnoha kožních problémech. Za dokonalost pokožky v krému bojují ZINEK, BISABOLOL (výtažek z heřmánku) a změkčující BÍLÁ VAZELÍNA. Krém je určen nejen na opruzeniny a podráždění u novorozenců, ale i jako vhodný doplněk v péči o velmi suchou a ekzamatickou pokožku, akné, drobné spáleniny, oděrky a proleženiny u dospělých. Je doporučovano krém používat preventivně i při akutním řešení kožních problémů. 


Příchodem nevlídného počasí a počátkem topné sezóny začíná trpět má pokožka. Schne a praská mi jak pokožka na rukou a tak na kolenou a nártech. Nyní jsem těhotná a musím nosit kompresní punčochy, které aktuálnímu stavu pokožky moc nepřidají. Takže testování se mělo týkat hlavně mé osoby. A abych v tom nebyla sama 😉 testování dolnil náš skoro dvouletý Honzík, který ještě neodložil plenky a občas se zarudnutí a opruzení zadečku neubráníme. 


A jak testování probíhalo? Mazali jsme, mazali a mazali.

S velkým teplotním výkyvem se Honzikovi udělaly kolem pusinky škareydé pupínky a zarudnuti. Hned první příležitost vyzkoušet krém při akutním problému a během pár dní zabral na jedničku. 


Dále jsem krémem mazala Honzíkovi zadeček po koupání, jak jsme každý večer zvyklí, zde neproběhla žádná změna, před 14-ti denním testováním i po něm dupka bez zarudnutí či opruzení.


Poslední testování probíhalo na mé maličkosti. Na kolenou a nártech se mi, jako každoročně v tuto dobu objevila suchá, zarudnutá místa. Když jsem si ráno pokožku namazala, tak se krém i přes svou hutnou konzistenci dobře roztíral, ale docela dlouho vstřebával, což mi moc skrz kompresní punčochy nevyhovovalo, tak jsem začala mazat jen večer ( i když výrobce doporučuje aplikaci 2-3x denně ). A výsledek bez jakýchkoli změn. Uvidím časem, zda s mrazem se stav pokožky bude zhoršovat nebo zůstane neměnný, což já bych brala za veleúspěch. 

BAZA plus krém má opravdu krásné balení.


K dostání je v tubě a to rovných 100 gramů nebo v kelímku 400 gramů. Krém má hutnou texturu, dobře se roztírá, ale hůře se vstřebává. Je bez parfemace, což každý zhodnotí podle svého, já bych lehkou vůní uvítala, ale na bodech neubírá. Celkově jsem s krémem spíše spokojená, ale uvidím co ještě ukáže. Je srovnatelný s jiným zinkovým krémem co kupuji. 


Děkuji modrému koníkovi za možnost otestovat 🙂. 


#test_bazapluskrem  #recenze

Naše testování BAZA plus krému

Ahoj.  Jmenuji se Ivana a ráda bych vám napsala pár řádků o produktu firmy Belupo, krému Baza plus, který jsem měla možnost otestovat díky modrému koníku. 

Co je Baza plus krém? 


Je to krém vhodný pro péči, ochranu, regeneraci a čištění suché a podrážděné pokožky.  Jeho účinnými složkami jsou Oxid zinečnatý, který má čistící, antibakteriální a antymykotické účinky, rychle zklidňuje podráždění, pomáhá zabraňovat vzniku zánětů a opruzenin. 


Zmírňuje však také projevy akné, což mohu potvrdit, pokud se vám dělají boláky po akné Baza plus krém je velice rychle zhojí.  Bisabolol, další účinná složka, která zjemňuje, zklidňuje a vyhlazuje pokožku a rychle hojí. 


Bílá vazelína, ta má za úkol chránit povrch pokožky, zabraňuje ztrátě vlhkosti a obnovuje pružnust. Proto je Baza plus krém výborný třeba i na vysušené ruce, na které trpím obvzlášť v zimním období, nebo po používání různých mycích prostředků. Baza plus krém ruce opravdu velmi rychle zjemní, uleví od svědění a také se velmi dobře vstřebává. 


Více tedy k testování 🙂 


Mám téměř dvouapůl letou slečnu. Na té jsem krém využila nejvíce. Je opravdu všestranný. Dcerka trpí na záděrky, které se po Baza plus krému opravdu dobře a rychle hojí. Odřený nosík po rýmě taktéž a ani rozbité kolínko nepřišlo zkrátka ;) 


Zadeček moc neposoudím. Dcerká plenku už jen na noc a když máznu večer Baza plus krém preventivně, žádné opruzeniny nejsou. Když malou potrápila cedulka od trička na zádíčkách, opět Baza plus krém velice rychle pomohl. 


No a aby taťka nepřišel zkrátka, také jsme mu namazaly nos podrážděný od rými a nestěžoval si 😄 Snad tedy jediné, co mohu krému vytknout je, že po prvním načnutí chvátá ven, ale to u krémů bývá a alespoň je vidět, že je tuba plná ;) Tak tedy závěrem. Baza plus krém mě velice mile překvapil a určitě mohu jen doporučit. 

Užijte si hezký zbytek podzimu🍁

Ivana


#test_bazapluskrem

#recenze

Baza plus krém

Po dlouhé době jsme měli i my opět možnost testovat nějaký produkt. O tento krém jsem se zajímala z několika důvodu:


1)  že jsem o něm nikdy neslyšela

2) že jsem si o něm přečetla,že je opravdu skvělý. 

3) vzhledově jsem snad hezčí obal krému ani neviděla 


Chtěla jsem ho na testování pro syna Jonáše. Už několik měsíců má strašně drsnou tvář ( a to nemyslím že je fakt drsný 😀) ale už začínám vypadat jako hroch, tváře suché, hrubé tak, že by mohl sloužit jako struhadlo. Nepohalo nic, od krému po ekzém až po různé bio olejíčky či másla. Takže testování beru jako obrovský dar.



Baza plus krém  je primárně (teda tak jsem to pochopila) určen k opruzeninam, výrazně apod. Na Jonášovi opruzeniny najdeme fakt málo kdy a když už jsou po natření našeho oblíbeného krému jsou hned pryč. Tady jsem měla trochu problém , že na opruzeniny nám zcela nepomohl. Ať jsem mazala jak chtěla, pořád tam byli.


O to víc jsem ale byla překvapená, že na jeho drsné tváře pomalinku začal zabírat. ( Jen kdybych nebyla tak líná a natírala mu to pravidelně) 


 S Jonášem je celkově problém jo natřít, absolutně bojkotuje a nesnáší cokoliv na tváři takže chtě nechtě šla jsem do toho s nim.


 Co mě překvapilo byla jeho vůně. Nejde tak lehce popsat. Určitě to ale není taková ta přeparfemovaná mastička. Voní jako krém na ekzém. Nic vtíravého a nepříjemného.

Konzistence krému je velmi hutná. Z tuby leze jako pořádný had. Nic tekutého.


Horší je to s rozmazáváním, tím že je tak hutný se složitěji rozmazává. Ale na druhou stranu na tváři jej cítíte ale nejste mastní. Což je velká paráda. Takže krém na zimu ideální.


 Takže po pár krušných dnech, kdy si ten svůj ksichtik nechtěl nechat namazat se Baza plus krém zabydlel při našem pokoupacim rituálu 


 A co je pro mě úplně největší top? Když už máte ten krém doma proč ji nevyzkoušené i na něco jiného že? Tak tohle je prosím dámy ten nejlepší důkaz.


Upřímně můžu napsat, že BAZA plus krém je skutečně všestraný. A určitě bych se nebála ho vyzkoušet. Jistě někomu nebude vyhovovat, ale někomu určitě ano.

Tímto děkujeme koníkovi za možnost vyzkoušet. Jonáš začíná vypadat opět jako dítě a ne hroch. A to je pro mě ta nejlepší recenze a zkušenost


#test_bazapluskrem

#recenze

Testování BAZAplus krém

Tak i já a celá má rodina dostala možnost (díky Modrému koníkovi) otestovat BAZA plus krém pro péči o pokožku, její ochranu, regeneraci a čištění. Na Modrém koníkovi probíhá testování zcela perfektně. Pošťák zvonil hned druhý den, od oznámení, že je balíček na cestě.


Přišlo mi balení 100g s krásnou expirací 1.2020.  Dívala jsem se, že cena takového balení je cca 115Kč a BAZA plus krém můžete pořídit i větším balení 400g za cca 350Kč. Takže myslím, že je to i pěkná cena. Moc mi vyhovuje, že se jedná o tubu, nejsem uplně zastánce kelímků. Je tedy pravda, že bych uvítala i menší - cestovní balení, abych měla krém vždy po ruce. Balení 100g se moc s sebou nosit nedá.


Složení: Voda, propylenglykol, bílá vazelína, cetylstearylalkohol, oxid zinečnatý, ceteareth-20, xanthalová klovatina, benzylalkohol, monohydrát kyseliny citronové, fenoxyethanol, bisabolol.


Díky složení je právě tento krém hodně universální. Oxid zinečnatý ten je super na opruzeniny - červený zadek má naše slečna hodně často, takže to jsme vyzkoušeli a funguje.


Na drobné poranění, pro zlepšení hojení, to jsme také vyzkoušeli, že funguje. A lehký posun vidím i na akné. Na manželových zádech.


Bílá vazelína má za následek krásné zvlhčení a změkčení pokožky. Bisabolol - vyhlazení a zjemnění pokožky. Na přiložených fotečkách je vidět, jak je ruka krásně hydratovaná a pěkně vyhlazená. Pro toho, kdo má pokožku citlivou jako já(hlavně teď, když se blíží zima), pomůže i proti svědění pokožky.  



Zkoušela jsem mazat i paty na noc(nebo všeobecně chodidla) a jsem moc spokojená. Je to snad lepší než speciální krém na nohy. Konzistence krému je hodně hutná, musí se hodně mačkat tuba, aby vylezl pěkný "had" krému. Díky hustotě musíte počítat s troškou práce při rozmazávání, ale nic hrozného.

Přijde mi fajn i jako krém teď na zimu.


Takže já jsem s testováním spokojená, jsem ráda, že jsem měla možnost BAZAplus krém poznat a přivítat v naší rodině. Myslím, že ho budu pravidelně kupovat.


#test_bazapluskrem a #recenze

Baza plus krém



Jednoho dne jsem se zapojila do soutěže o testování tohoto výrobku. Několik dní po zapojení mi přišly srdíčka s tím že jsem nebyla vybrána, jaké bylo asi po týdnu mě překvapení když jsem v interní poště našla vzkaz že jsem přeci jen vybrána byla. 

Blížilo se datum když mělo začít testování a přesně v den kdy začalo zazvonil zvonek a pošťák mi donesl tento výrobek 😍. 



Začala jsem tedy mazat, nejdříve prdelku mladší dcerky protože zrovna den před tím se mi nedopatřením oprudila, namazala jsem celkem 3x a Verunka měla prdelku znovu jako miminko. Taky spálenina starší dcerky se hojila lépe než doposud. 



Teď už to má zahojene jen nemám aktuální foto a malá už spinká. Byl pátek když přítel přijel domů z práce a na nohách samé odřeniny, tak jsem u jemu mazala nohy a trochu mu dala i do práce a opravdu rychle se to hojilo sám to přiznal, ačkoliv mi neposkytl žádné fotky tak se za to můžu opravdu zaručit.  Mažu holčičkám prdelky před každým spaním a i když se mladší v noci pokadi a já to zjistím ráno, tak Baza plus krém je tak báječný že se nekoná žádná červená prcinka. 


Tak všem vřele tento krém Baza plus opravdu doporučuji a i já si ho určitě budu kupovat až mi dojde 😍

#test_bazapluskrem 

#recenze